Skocz do zawartości

KIP


Milosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Niech Ci służy jak najlepiej.Gratulacje.

Dzięki, 2017 to już będzie trzeci sezon z przyczepką, poprzednie dwa spisała się wzorowo i mam nadzieję, że tak zostanie. W 2016 zrobiła około 6000 km, 3/4 polski zjechała i trochę Czechy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam :) Mam na imię Sebastian i w zeszłym tygodniu nabyliśmy z żoną KIPa 48T 94 ... już jakiś czas szukaliśmy przyczepy tak niezobowiązująco oglądając kilkadziesiąt różnych ... a pierwszy napotkany KIP urzekł mnie swoim kształtem, a rodzina przekonała się do rewelacyjnego wnętrza :)

Sprowadzony z NL chyba od pierwszego właściciela :) Przegląd ... ubezpieczenie i do domu całe 6km :) W piątek i sobotę pranie wszystkiego i czyszczenie na błysk. Poznałem wszystkie jej zakamarki :P ... no i dzisiaj dzieciaki powiesiły się na szybce za kuchnią i ułamały ją tuż przy listwie mocującej :/ To się da gdzieś kupić ? 

 

Myślał ktoś z Was, żeby podnieś ją na zawieszenie żeby uzyskać większy prześwit / większe możliwości "terenowe" ... mam zamiar ciągać ją Jeepem :) ( Mazda żony :P ) Jaki rozstaw szpilek jest na piaście ?

 

Piszę się na naklejkę "klubową" !

 

... mam jeszcze kilkanaście pomysłów / pytań dotyczących usprawnienia swojej przyczepy ... ale może nie wszystko od razu :P

 

Dodaje kilka fotek ... pęknięta szyba i prowadnice zasłony - też takiej zasłonki poszukuję lub samych ślizgów ... albo czegoś na wzór :)

 

Serdecznie pozdrawiam wszystkich KIPerów

post-26797-0-44797800-1496010070_thumb.jpg

post-26797-0-25240900-1496010342_thumb.jpg

post-26797-0-69208800-1496010592_thumb.jpg

post-26797-0-70901200-1496010804_thumb.jpg

post-26797-0-59190300-1496011062_thumb.jpg

post-26797-0-45965600-1496011241_thumb.jpg

post-26797-0-81495200-1496011651_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Mam na imię Sebastian i w zeszłym tygodniu nabyliśmy z żoną KIPa 48T 94 ... już jakiś czas szukaliśmy przyczepy tak niezobowiązująco oglądając kilkadziesiąt różnych ... a pierwszy napotkany KIP urzekł mnie swoim kształtem, a rodzina przekonała się do rewelacyjnego wnętrza :)

Sprowadzony z NL chyba od pierwszego właściciela :) Przegląd ... ubezpieczenie i do domu całe 6km :) W piątek i sobotę pranie wszystkiego i czyszczenie na błysk. Poznałem wszystkie jej zakamarki :P ... no i dzisiaj dzieciaki powiesiły się na szybce za kuchnią i ułamały ją tuż przy listwie mocującej :/ To się da gdzieś kupić ? 

 

Myślał ktoś z Was, żeby podnieś ją na zawieszenie żeby uzyskać większy prześwit / większe możliwości "terenowe" ... mam zamiar ciągać ją Jeepem :) ( Mazda żony :P ) Jaki rozstaw szpilek jest na piaście ?

 

Piszę się na naklejkę "klubową" !

 

... mam jeszcze kilkanaście pomysłów / pytań dotyczących usprawnienia swojej przyczepy ... ale może nie wszystko od razu :P

 

Dodaje kilka fotek ... pęknięta szyba i prowadnice zasłony - też takiej zasłonki poszukuję lub samych ślizgów ... albo czegoś na wzór :)

 

Serdecznie pozdrawiam wszystkich KIPerów

Kupiłeś przyczepkę z bardzo dobrym rozprowadzeniem ciepła i grubszymi ścianami (sztywniejsze ściany) więc będzie Wam naprawdę ciepło przy wypadach w zimne dni.

Jeśli przyczepa szczelna będziesz bardzo zadowolony.

Gratulacje i bezproblemowego użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam Wszystkich

Niedawno dołączyłem do użytkowników przyczep KIP. Dość spontaniczna decyzja takiego sposobu spędzania czasu, aczkolwiek poprzedzona sporym doświadczeniem z namiotem. Czegoś jednak brakowało i ostatecznie podjęliśmy decyzję o zakupie przyczepy.

Po oglądnięciu w necie i na żywo naprawdę całej masy przyczep w wyznaczonym budżecie (jednakże bez większego doświadczenia), padło na KIP 41 TTZ SUN-LINE z 1998 r.

Znalazłem Was przypadkowo, szukałem informacji o marce KIP i po przeczytaniu wszystkich postów postanowiłem dołączyć do grona J.

Załączam kilka zdjęć mojej przyczepy. Zakup jest świeży, więc do tej pory udało nam się wybrać dosłownie na kilka dni tylko po to, żeby sprawdzić przyczepę  i przygotować ją do przyszłego sezonu.

I tak okazało się, że widoczny na zdjęciu przedsionek jest za długi, myślę, że o jakieś 60 – 80 cm (aktualnie na sprzedaż). Przyczepę musiałem bardzo mocno podlewarować, żeby nie leżał na ziemi.

Właśnie zakupiłem drugi, który zmierzam przymierzyć jutro, pod warunkiem dobrej pogody.

​Cała reszta bez zarzutu.

 

Życzę wszystkim udanego karawaningu!

 

post-29773-0-92019000-1505477280_thumb.jpg

post-29773-0-78142000-1505477355_thumb.jpg

post-29773-0-00944900-1505477431_thumb.jpg

post-29773-0-10099500-1505477456_thumb.jpg

post-29773-0-49191500-1505477492_thumb.jpg

post-29773-0-79309000-1505477578_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.