Skocz do zawartości

EURO 2012


Bluesmen

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że temat niedługo będzie na czasie .

 

 

 

 

Dziś ostatni sprawdzian reprezentacji :hehe: .

 

W rankingu FIFA jesteśmy na 70 miejscu spadek o 2 pola, Portugalia na 6, ale chciałbym poznać Wasze typy:

 

1. Wynik.

 

2. Kto strzeli gola dla Polski.

 

3. Kto strzeli dla Portugalii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wynik. ----------------------------------------- 0 - 2

 

2. Kto strzeli gola dla Polski. ---------------- NIKT

 

3. Kto strzeli dla Portugalii. ---------------- nie znam nazwisk ale czy to ważne ?:mikolaj:

Edytowane przez Kogut69 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wynik. ----------------------------------------- 0 - 2

 

2. Kto strzeli gola dla Polski. ---------------- NIKT

 

3. Kto strzeli dla Portugalii. ---------------- nie znam nazwisk ale czy to ważne ?:mikolaj:

 

 

 

o w morde no :look:

to tyn ksiondz w piłkie tysz gra i to w drużynie narodowej :look: i jeszcze gola strzeli ,siok normalnie ....

:hehe:

Edytowane przez szymek1967 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o w morde no :look:

to tyn ksiondz w piłkie tysz gra i to w drużynie narodowej :look: i jeszcze gola strzeli ,siok normalnie ....

:hehe:

 

 

 

Napisałem "NIKT" a NIE " NICKT" ......

 

Najlepsze jest to , ze za typowanie wyniku ( 50% trafiony )dostałem ostrzeżenie od moda .

 

Normalnie super.:pad: :pad: :pad::hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze, by nie bylo tu podpuszczenia.

 

Jesli bedzie dalszy OT i zbedne dyskusje chyba jasne co bedzie dalej.

 

Pozdrawiam!

 

Wracajac do tematu - stadion niezle sie prezentowal :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stadion owszem, publika trochę słabiej (szczególnie pusta trybuna główna tuż po przerwie - wszyscy byli siku?)

 

przez pierwsze 30 min nasi byli sparaliżowani tym wszystkim - później było lepiej, głupie jest to, że mamy jednego dobrego napastnika, który był kontuzjowany, a jego następca niestety nie w formie.

 

liczę, że ten paraliż nie przyjdzie na otwarcie Euro - i grajki wygrają 1 mecz...

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już nie gadajcie nie było aż tak źle, nie mówię tu o wyniku ale o samej grze. Wcześniejsze mecze reprezentacji odbywały się dość schematycznie 15 minut naporu na bramkę przeciwnika, potem do przerwy a później to już tylko na przetrwanie, jak się uda to git, a po meczu że zabrakło szczęścia itp. Teraz grali, ładnie grali, oddawali strzały (celne!) na bramkę przeciwnika, stwarzali zagrożenie i udaremniali ataki na własną bramkę. Mi ich gra się podobała.

 

Faktem przerażającym jest ów słynny napastnik "lewy" bez którego to ani rusz. I mówi o tym każdy, nawet trener.Co by było gdyby C.Ronaldo został Polakiem......i miał kontuzję. A choćby siatkarze pokazali że bez podstawowych zawodników da radę walczyć o punkty.

 

Mnie zadziwia fakt że tak mało polaków narzeka na stadion narodowy - przecież to takie nie polskie. Nadzieja jednak jest że EURO zmieni naszą mentalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt mecz w miarę do oglądania ,nie było typowych przestoi i obrony Jasnej Góry ,drużyny wyrównane choć

Portugalia - 6

Polska - 70

w rankingach

no i stadion ,ładny i imponujący obiekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ostatnio jechaliśmy obok stadionu to jeszcze kupa robót drogowych była ,

czy to już zakończone niewiem.gif

w normalną sobotę przejazd w tamtych okolicach był ciekawy bananaevil.gifbananaevil.gifbananaevil.gif

 

a co dopiero w okresie przed i po meczowym niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roman, przejeżdżaliśmy w sobotę i były ferie, ale w dni robocze co tam się dziej... jest to droga tranzytowa... TIR za TIRem

A roboty są i będę bo jeszcze metro tam kopią...

Edytowane przez topmirex (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja siedząc w pubie przegrałem 20 zł w zakładzie... bo byłem za Portugalią...stadion zacnie się prezentuje, jeszcze nie byłem, na razie odwiedziłem tylko wrocławski

ciężko mi powiedzieć o co chodziło ale sam mecz dla mnie był pozbawiony jakiejś większej rywalizacji. był bo był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.