Skocz do zawartości

Kemping w Lubiatowie


dranja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja również odwiedziłem Topaz w tym sezonie. Poniżej kilka zdjęć. Najpierw plusy: okolica przepiękna, trasy rowerowe, plaża szeroka i pusta. Przy drodze dwa sklepy, 3 bary gdzie można zjeść. Sam kemping to co najwyżej na 3 zasługuje. Sanitariaty, zmywalnia naczyń czy prysznice to porażka. Ceny umiarkowane. Gdy byłem połowa pola była nie dostępna bo stało tam 10-20 cm wody. Akurat ze znalezieniem miejsca nie miałem problemu bo podobno dużo ludzi wyjechało przez pogodę. No i o drodze dojazdowej to trzeba koniecznie wspomnieć. 1800 m toczyłem się z zegarkiem w ręku przez 15 min bo inaczej to chyba przyczepa by się rozpadła.

post-5347-0-57900200-1345404302_thumb.jpg

post-5347-0-83539900-1345404354_thumb.jpg

post-5347-0-01807900-1345404387_thumb.jpg

post-5347-0-49406900-1345404495_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Byłam tam 9 sierpnia tego roku.

Faktycznie plaża piękna, las też.

Kemping wielki, zacieniony w lesie, ale trochę dziwny...

Te kable, setki metrów kabli wśród gałęzi...

Panie ze stoperem, odliczające czas w płatnych prysznicach...

Nie, że źle, nawet miło, ale trochę dziwnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również odwiedziłem Topaz w tym sezonie. Poniżej kilka zdjęć. Najpierw plusy: okolica przepiękna, trasy rowerowe, plaża szeroka i pusta. Przy drodze dwa sklepy, 3 bary gdzie można zjeść. Sam kemping to co najwyżej na 3 zasługuje. Sanitariaty, zmywalnia naczyń czy prysznice to porażka. Ceny umiarkowane. Gdy byłem połowa pola była nie dostępna bo stało tam 10-20 cm wody. Akurat ze znalezieniem miejsca nie miałem problemu bo podobno dużo ludzi wyjechało przez pogodę. No i o drodze dojazdowej to trzeba koniecznie wspomnieć. 1800 m toczyłem się z zegarkiem w ręku przez 15 min bo inaczej to chyba przyczepa by się rozpadła.

Na tych fotkach to ja w ogóle nie widzę... kempingu! To tylko lasek sosnowy i trochę kabli elektrycznych i płacić z 80 zł za stanie w lesie a potem 1 zł za minute prysznica?! To nawet nie jest śmieszne, żenada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Byłem w Topazie w sierpniu. Po wcześniejszych postach, obawiałem się nieco tego miejsca, ale wcale nie było źle.

Moje spostrzeżenia z pobytu:

- droga dojazdowa, wcale nie taka zła, zwykła szutowa droga

- camping położony w lesie

- bardzo przyjazna atmosfera na campingu, ludzie bardzo pomocni, o 22.00 zapada cisza, a w dzień tam gdzie się rozbiliśmy nie było słychać żadnego radia,

- piękna i niezatłoczona plaża, czyste morze, a przede wszystkim blisko, w każdej chwili można wyskoczyć z małymi dziećmi na zachód słońca,

- dwa sklepiki dobrze zaopatrzone, piwa z małych browarów, ceny umiarkowane.

Stan campingu z lat 80.:

- Pan elektryk na etacie ;-) rewelacja, ma dużą wprawę we wchodzeniu po drabinie ;-)

- prysznice na czas i  określonych godzinach

- w ubikacjach w miarę czysto.

Jeśli ktoś nie musi mieć luksusów, to polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Nie ma chyba innego wątku o tym kempingu (jako osobny wątek).

Dodam iż wybrukowano tam drogi i zrobiono objazdowa drogę jednokierunkową (kostka brukowa z hopkami)...

Co ciekawe i straszne - napis na początku kostki 3,5t... niezbyt rozumiem bo kamper ważący 3,5tony ma na tylnej osi minimum 2...a auto z przyczepą ważące nawet i 4,5t rzadko ma nacisk większy niż 1700kg na oś...a zestawy powyżej 3,5 to już większość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma chyba innego wątku o tym kempingu (jako osobny wątek).

Dodam iż wybrukowano tam drogi i zrobiono objazdowa drogę jednokierunkową (kostka brukowa z hopkami)...

Co ciekawe i straszne - napis na początku kostki 3,5t... niezbyt rozumiem bo kamper ważący 3,5tony ma na tylnej osi minimum 2...a auto z przyczepą ważące nawet i 4,5t rzadko ma nacisk większy niż 1700kg na oś...a zestawy powyżej 3,5 to już większość...

to oznakowanie do 3,5 t, to ktoś chyba o czymś innym myślał, a co innego wykonał :miga:

Ale też potwierdzam, Lubiatowo-Kopalino lokalizacja campu super :przyczepa:

i plaża piękna - mało ludzi :yay:

Zachody słońca przecudne  :slina:

a pozostałe to już rzecz gustu :hmm:

post-19580-0-50361800-1515427928_thumb.jpg

post-19580-0-75213700-1515428270_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu Thursday, June 28, 2018 o 00:28, mundek28 napisał:

Super zestaw,Trabi to auto mojej młodości.Ile ta przyczepka waży?A jak na kempingu jest z natryskami bo kilka lat temu to była masakra.

490 DMC, bez najazdu. A natryski jak widziałem...na stoper. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.