Skocz do zawartości

Dolny Śląsk jakiego nie znacie


yankees

Rekomendowane odpowiedzi

Dolny Śląsk jakiego nie znacie

 

http://www.youtube.com/watch?v=xZ5ZmI5wB0w&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=j0VHxHbplNY

Znacie jakieś zakątki godne polecenia wrzucajcie na forum :drive:

Edytowane przez yankees (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ładny filmik, ale bardzo mało cudnych miejsc w nim pokazanych.

Zapraszam do bliższego poznania Dolnego Śląska a szczególnie Kotliny Jeleniogórskiej z Doliną Pałaców i Ogrodów oraz przepięknymi górami a jest co zwiedzać i odwiedzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny filmik, ale bardzo mało cudnych miejsc w nim pokazanych.

Zapraszam do bliższego poznania Dolnego Śląska a szczególnie Kotliny Jeleniogórskiej z Doliną Pałaców i Ogrodów oraz przepięknymi górami a jest co zwiedzać i odwiedzać.

 

Ja też z Jelonki.

Akissjg, wiesz może, czy zabrali się wreszcie za pałac Wojanów- Bobrów, czy dalej niszczeje? Serce mi tam zawsze pękało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też z Jelonki.

Akissjg, wiesz może, czy zabrali się wreszcie za pałac Wojanów- Bobrów, czy dalej niszczeje? Serce mi tam zawsze pękało...

 

Coś tam się dzieje, ale nie z takim polotem jak w Łomnicy czy Wojanowie ale jestem dobrej myśli.

 

P.S. Niedługo zobaczymy się w Grodzie to pogadamypifo.gif.

Edytowane przez AKISSJG (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam się dzieje, ale nie z takim polotem jak w Łomnicy czy Wojanowie ale jestem dobrej myśli.

 

P.S. Niedługo zobaczymy się w Grodzie to pogadamypifo.gif.

 

 

:piwo:

 

Czy kojarzy ktoś z Was drogę na Chojnik ? z Sobieszowa? od ul. Bronka Czecha?

 

Kojarzę, nie mów, że tam mieszkałeś? Widziałeś zameczek z okna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:piwo:

 

 

 

Kojarzę, nie mów, że tam mieszkałeś? Widziałeś zameczek z okna?

 

No ba . Na Chojnik przechodziłeś albo z jednej strony mojego domu albo z drugiej :)

Dom z mozaiką Liczyrzepy na ścianie. B. Czecha 3

 

I tu moje pytanie , Wiem że nowy właściciel pozostawił przez jakiś czas ową mozaikę. Ciekaw jestem czy jest do dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to moje miejsca zabaw i wycieczek z dzieciństwa.

Zamek Chojnik i okolice . niestety nie umiem jak koledzy wyżej wkleić filmu a tylko link ;(

Edytowane przez pasjonat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj z racji spalenia par kilo kalorii poświątecznej strawie wybraliśmy się w górki żeby zobaczyć pierwsza platformę widokowa wybudowana po II wojnie światowej .Góry Sowie koci grzbiet prawie Bielawa :):mikolaj:

 

k1.jpg

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! :)

Ja chciałbym zaprosić wszystkich , którzy są zainteresowani regionem Dolnego Śląska na audycje radiowe emitowane w każdą sobotę i niedzielę o godz. 8.30 na antenie Muzycznego Radia Jelenia Góra na falach - 105,8 ; 106,7 ; 90,9 FM lub w internecie -

http://nadaje.com/Muzyczne_Radio.html

 

W sobotę poruszany jest wątek podróżniczy (08:30 - Z Muzycznym Radiem Na Szlaku) , w niedzielę można posłuchać o historii i skrywanych do dziś tajemnicach II wojny światowej (08:30 - Tajemnice Z Worka Liczyrzepy) .

Polecam , warto wysłuchać . Jestem od jakiegoś czasu stałym słuchaczem tychże audycji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! :)

Ja chciałbym zaprosić wszystkich , którzy są zainteresowani regionem Dolnego Śląska na audycje radiowe emitowane w każdą sobotę i niedzielę o godz. 8.30 na antenie Muzycznego Radia Jelenia Góra na falach - 105,8 ; 106,7 ; 90,9 FM lub w internecie -

http://nadaje.com/Muzyczne_Radio.html

 

W sobotę poruszany jest wątek podróżniczy (08:30 - Z Muzycznym Radiem Na Szlaku) , w niedzielę można posłuchać o historii i skrywanych do dziś tajemnicach II wojny światowej (08:30 - Tajemnice Z Worka Liczyrzepy) .

Polecam , warto wysłuchać . Jestem od jakiegoś czasu stałym słuchaczem tychże audycji .

Dzięki za info, zaraz będę słuchał.

Ja natomiast dysponuję archiwalnymi numerami czasopisma Sudety ( lata 2001-2008). W redakcji między innymi Romuald Łuczyński i Ivo Łaborewicz. Dużo ciekawostek z regionu, ciekawe zdjęcia ( np wielu obiektów po których pozostał już tylko stos cegieł...). Mam to w wersji PDF, więc mogę zgrać płytkę i przesłać. Dla pasjonatów regionu oczywiście za darmo. Mailem nie da rady ( łącznie ponad 2 giga).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.