Jump to content
fangorn

Krzesła w IKEI.

Recommended Posts

Pierzasty

W Krakowskiej IKEI wziąłem dwa ostatnie niebieskie . Zielonych już nie było a były różowe ale jak to powiedział Wojtek takie jakieś Barbiowate.

Barbiowate- jak dziewczyna na nim siedzi, ale jak ja bym go używał, to określił bym to inaczej, ale nie powiem :-]

PAWELWILLK

Doładnie ,wyszły , ogólnie pozostałości różowych i widziałem jedno niebieskie . Ogólnie są w dziale Ikea family i przed samymi kasami

Pierzasty
http://www.jula.pl/krzeso-ogrodowe-zpodnozkiem-790103 Kupiłem te krzesełko w JULA Janki (dostępne tylko tu)... Krzesło solidne (ważę 117kg i siadam bez strachu). Są różne kolory (to ze zdjęcia, zielone, niebieskie i żółte). Cena 79, a w PRAKTIKERZE podobne, a nawet bardzo podobne kosztuje 200 zł.

Dziabong.
<br /><a href='http://www.jula.pl/krzeso-ogrodowe-zpodnozkiem-790103' class='bbc_url' title='Zewnętrzny odnośnik' rel='nofollow external'>http://www.jula.pl/k...dnozkiem-790103</a> Kupiłem te krzesełko w JULA Janki (dostępne tylko tu)... Krzesło solidne (ważę 117kg i siadam bez strachu). Są różne kolory (to ze zdjęcia, zielone, niebieskie i żółte). Cena 79, a w PRAKTIKERZE podobne, a nawet bardzo podobne kosztuje 200 zł.<br />
<br /><br /><br />

Mam takie tylko niebieskie i z innego sklepu 3 sezon i są ok! ZNACZY SIĘ MOŻNA KUPIĆ NIEZŁE.

Socale

Odświeżam temat z lekka. Całkiem przypadkiem lecz nie w tytułowej Ikea, a bliźniaczym Jysk krzesła dziś dojrzałem.

Wydały mi się ciekawe i solidne ale po rozłożeniu okazało się że to z funkcją leżaka.

Cena była chyba 129 lub 139zł.

Jysk realizuje zamówienia wysyłkowo więc dla każdego bez dojazdu.

Były również w barwach ciemnoszarych.

post-2083-0-66021000-1492979099_thumb.jpg

chris_66

Jysk ze swoją jakością i wagą nie powinien pojawiać się na forach turystycznych.

Wysłane z telefonu

Edited by chris_66 (see edit history)

Socale

W Twojej ocenie, ale tak jak napisałem drugie zdanie a potrafię ocenić solidność w stosunku do ceny.

Przy tej okazji dodam, że zapytałem obsługę "ile one dźwigają" to kobietka zdurniała , ale wskazałem że o krzesła mi chodzi :)

120kG.

KlAn

Mam takie ,waze 110kg czasami zonka sie dosiadzie to jest ze 160kg i wytrzymuja. Sa dosyc wygodne, minusy to waga i calkowicie nieoddychajaca tkanina

chris_66

W Twojej ocenie, ale tak jak napisałem drugie zdanie a potrafię ocenić solidność w stosunku do ceny.

Przy tej okazji dodam, że zapytałem obsługę "ile one dźwigają" to kobietka zdurniała , ale wskazałem że o krzesła mi chodzi :)

120kG.

oczywiście, że w mojej ocenie , nie mam nadmiaru DMC żeby wozić takie klamoty.  :nono:

minusy to waga i calkowicie nieoddychajaca tkanina

wymieniłem na siateczkę i faktycznie jest całkiem fajne, ale nie do wożenia ze sobą  :skromny:

KlAn

oczywiście, że w mojej ocenie , nie mam nadmiaru DMC żeby wozić takie klamoty.  :nono:

wymieniłem na siateczkę i faktycznie jest całkiem fajne, ale nie do wożenia ze sobą  :skromny:

Uzywam w ogrodzie, bo poki co nie mam jeszcze przyczepy

chris_66

Uzywam w ogrodzie, bo poki co nie mam jeszcze przyczepy

I to jest dobre miejsce dla sprzętu z Jyska. wiem, że niektórzy wożą w przyczepie ogrodowy stół i drewniane krzesła , ale to nie sa solidne, niezawodne i lekkie sprzęty kempingowe 

Socale

Istotnie, trochę te krzesła ważyły.

Nie kupiłem bo mam, ale mimo to pomyślałem o tych co mogliby dla siebie, w tej cenie, z fotela, sam wiesz...

Voku

A co z tańszych polecacie, takie żeby wagowo dawały radę.

chris_66

Istotnie, trochę te krzesła ważyły.

Nie kupiłem bo mam, ale mimo to pomyślałem o tych co mogliby dla siebie, w tej cenie, z fotela, sam wiesz...

Wiem, sam się skusiłem kiedyś, ale dwa się połamały i dopiero trzecie jest dobre, ale nie do wożenia tylko stacjonarnie

wysłane z tableta