Jump to content
Sign in to follow this  
Ruter

Zakup markizy/rolety-gdzie??

Recommended Posts

Ruter

Witam!

Jestem na etapie kompletowania akcesoriów do mojego kampera i stąd moje pytanie.

Gdzie można zakupić markizę/roletę słoneczną do samochodu kampingowego??

W opcji szukaj nie widziałem takiego wątku.

Patrzyłem na allegro i znalazłem jedna za 2100.- trochę sporo.

Jestem z Warszawy i może ktoś zna sklep z takimi gadgetami??

Może ktoś z was posiada takie cudo i powie mi, jakie są metody montażu??

Pozdrawiam

Borys

Jadac Wisłostrada w kierunku Lomianek na wysokosci Cytadeli W-wskiej jest klub zeglarski (to chyba Spojnia).W jednym z hangarow (chyba na koncu drugiego hangaru)jest zlikalizowany sklep z czesciami do przyczep.Zobacz,moze tam cos maja.Jest to filia Camptouru z Legionowa.Tylko niestety nie sa oni za tani.

Piotrek

Elementy mocujące kasety rolety są rózne w zależności od kształtu miejsc w którym będzie mocowana. Róznych adapterów jest mnóstwo, nawet do starszych modeli da się coś dopasować. W załaczniku skan schematów adepterów m.in do Westfalki z katalogu Omnistora.

onmi.jpg

Mirekmat

Witam.

W temacie markiz.Przy zakupie markizy nie zawsze trzeba się kierować tylko ceną zakupu.Najczęściej kupowane i montowane są markizy z firm Omnistor lub Fiama.Prawda nie są cenowo najtańsze ale porównując do samochodów są to odpowiedniki mercedesów lub bmw.W razie potrzeby istnieje możliwość dokupienia praktycznie każdej części/płótna prrzekładni korbek itp./Drugą grupę stanowią CampingGaz i inne tego typu wyroby "groBmarketowe"Cenowo są atrakcyjne w użyciu różnie to bywa.Żadnych części zamiennych i praktycznie w razie awarii poszukiwana "złota rączka" lub hobbysta naprawiacz.albo też złom.Cena jest zależna od długości markizy dlatego trzeba wiedzieć jaka długość nas interesuje.Proszę o kontakt pod 694 553 878 to mam trochę materiału informacyjnego.Pozdrowienia

Ruter

Dziękuje za info. Jestem w trakcie załatwiania formalności związanych ze ślubem i trochę odpuściłem temat, ale za tydzień przystepuje do działania

marek
Jestem w trakcie załatwiania formalności związanych ze ślubem

No to na zlocie sie nie wykręcisz :jump: