Skocz do zawartości

Mrzeżyno kemping 193 REGA


Ewa0208

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie się tam w lipcu wybieram http://www.camping.pl/oferta-szczegoly.html,693

Coś mało informacji w necie, strony www brak. Zależy mi właśnie na tej miejscowości.

Ale podane są dwa adresy (Letniskowa i Trzebiatowska) podobno mają dwa obiekty.

Może ktoś z Was był, widział, słyszał? Bardzo bym prosiła o opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie się tam w lipcu wybieram http://www.camping.pl/oferta-szczegoly.html,693

Coś mało informacji w necie, strony www brak. Zależy mi właśnie na tej miejscowości.

Ale podane są dwa adresy (Letniskowa i Trzebiatowska) podobno mają dwa obiekty.

Może ktoś z Was był, widział, słyszał? Bardzo bym prosiła o opinie :)

 

Zdjęcia co prawda robione są w roku 2009 ale w roku ubiegłym z zamiłowania odwiedziłem Mrzeżyno (fajna miejscowość dla rodzin z możliwością wyszukania miejsca spokojnego jak i bardziej hałaśliwego pod kątem atrakcji nadmorskich).

Relatywnie porównując do Mielna , "szpanerki" tam jest znikoma ilość .

 

Fotki dotyczą niestety jednego kempingu (nie pamiętam czy obecnie nazwa jest ta sama - zmiana właściciela). Jest to pierwszy kemping , widoczny z drogi , jadąc od Trzebiatowa . Osobiście na nim nie stacjonowałem ze względu na położenie .

Blisko drogi głównej , plac to , nazwijmy to , patelnia z jednym miejscem zacienionym . Pewnie się tam nie dobijesz . Na to miejsce jest duże zapotrzebowanie .

Plusy . Jak widać , ładne (nowe) sanitariaty . Dobudowywano jeszcze jeden budynek.

Blisko do portu , plaży (duża ilość osóB) i miasteczka (np.zakupy).

 

Kolejny kemping znajduje się na ul. Letniskowej 34 . Nie pamiętam nazwy ale to chyba ośrodek PFCC . Jest dość daleko położony od głównej części miasteczka ale też i do plaży . Cenowo podobnie jak przy ul.Trzebiatowskiej (również tam zaglądaliśmy w zeszłym roku - foto cennika z roku 2009 ale bez większych zmian). Ośrodek nieco starszy . Jakoś mnie nie urzekł choć swoich zwolenników wiem , że ma .

 

Dodałem jeszcze cennik z kempingu w Rogowie , którego raczej bym nie polecał .

Wszędzie z tego miejsca daleko .

 

 

Trudno coś proponować jak się nie wie jakie są preferencje i wymagania co do warunków .

 

Jest jeszcze inna opcja dla mniej wymagających pod kątem warunków .

Są to obozy harcerskie rozmieszczone w pobliskim lesie . Polecam obóz harcerski ze Środy Śląskiej . W zależności od chęci można wykupić sobie na takim obozie stanowisko na terenie obozu dla wczasowiczów lub też wraz ze stanowiskiem posiłki (śniadanie , II śniadanie np. na plażę , obiad , kolacja). Stawka pełna żywieniowa to 38zł na osobę , dzieci połówka . Do tego opłata jednorazowa klimatyczna 20zł. Przy czym jak masz wykupione posiłki to jest to już równorzędne z tym , że jest wykupione stanowisko pod przyczepę , auto . Naprawdę koszt jest nieduży , no ale te preferencje (???).

A! I o prądzie zapomniałem . 1złod przyczepy/dobę.

 

W zeszłym roku m. Mrzeżyno (nieco mniej) , Rogowo i Dźwirzyno to jeden plac budowy przy drodze . Odnawiano jezdnię , chodniki oraz połączono ścieżką rowerową Dźwirzyno , Rogowo i Mrzeżyno .

To tyle . Jak coś to pytaj . Postaram się odpowiedzieć .

Mogę polecić np. miejsce z pewną i dobrą Rybką (na hasło) . Spróbuj Trewala . :slina:

 

Bardzo ogólnie . Do wypoczynku Mrzeżyno mogę śmiało polecić .

 

Pozdrawiam karawaningowo . :ok:

 

Fotki -

 

Zatoczka przy kempingu.

Droga dojazdowa z bramy . W oddali widać "patelnię" i trochę cienistego miejsca , o którym pisałem .

Za mostem zaczyna się port .

Widok z mostu łączącego port i zatoczkę .

Adres 2 kempingu widoczny.

 

PS - Jinx_Sanok mnie uprzedził z postem ale wspomniał w nim o kempigu z którego nie mam fotek .

Właśnie ! REGA . :ok:

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyła się edycja postu .

Nie spojrzałem , że w dalszej części tematu wymieniasz nazwę kempingu - REGA . :mlot: Mi bardziej rzuciła się w oczy nazwa m. Mrzeżyno i napisałem bardziej ogólnikowo .

Mimo wszystko może post będzie pomocny .

 

Zapomniałem dodać do poniższego tekstu , że wykupienie stanowiska to połowa stawki żywieniowej . Bardziej się opłaca wykupić jednak wyżywienie .

Gotują dobrze , porcje wystarczające a ile jedzenie kosztuje nad morzem każdy wie .

Zaoszczędzone pieniądze można przepuścić na zachciewajki .

---

Z postu powyżej.

Jest jeszcze inna opcja dla mniej wymagających pod kątem warunków .

Są to obozy harcerskie rozmieszczone w pobliskim lesie . Polecam obóz harcerski ze Środy Śląskiej . W zależności od chęci można wykupić sobie na takim obozie stanowisko na terenie obozu dla wczasowiczów lub też wraz ze stanowiskiem posiłki (śniadanie , II śniadanie np. na plażę , obiad , kolacja). Stawka pełna żywieniowa to 38zł na osobę , dzieci połówka . Do tego opłata jednorazowa klimatyczna 20zł. Przy czym jak masz wykupione posiłki to jest to już równorzędne z tym , że jest wykupione stanowisko pod przyczepę , auto . Naprawdę koszt jest nieduży , no ale te preferencje (???).

A! I o prądzie zapomniałem . 1złod przyczepy/dobę.

---

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze inna opcja dla mniej wymagających pod kątem warunków .

Są to obozy harcerskie rozmieszczone w pobliskim lesie . Polecam obóz harcerski ze Środy Śląskiej .

 

Ciekawa opcja :ok:

Arek, masz na nich jakiś namiar ? Wiesz kiedy organizowany jest taki obóz ?

 

Domyślam się, że trzeba się dogadywać wcześniej ? :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa opcja :ok:

Arek, masz na nich jakiś namiar ? Wiesz kiedy organizowany jest taki obóz ?

 

Domyślam się, że trzeba się dogadywać wcześniej ? :niewiem:

To jest nawet bardzo ciekawa opcja z której korzystałem kilkukrotnie .

Pogadamy na PW .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Byłam od 13 do 23 lipca.

Było super :) Dużo miejsca i w cieniu i w słońcu, BARDZO MIŁA obsługa, czyste, nowe sanitariaty, sklep na kempingu.

Ceny ok, 13 zł dorosły, 9 zł prąd, 9 zł sam, 16 zł przyczepa, 7 zł pies. Jedna wada to brak placu zabaw dla dzieci.

Polecam, jadę tam za rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam byliśmy tam w roku Miejsce ciche spokojne do morza jakieś 800 metrõw do centrum 400 Jedyny mankament to ogranczenia w dostępie do ciepłej wody była w godzinach od 7 do 12 i od 17 do 21 Dla ludzi ceniących ciszę i spokój miejsce idealne My niestety lubimy jak się coś dzieje Więc w tym roku wybieramy Jarosławiec

wybieramy Jarosławiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.