Skocz do zawartości
KarawaningPl

Ośrodek wypoczynkowy Róża Wiatrów

Rekomendowane odpowiedzi

Juszyn

Witam serdecznie,

Byłem tam z żoną i dziećmi w 2014 na dwa tygodnie trafiliśmy akurat w te upały jakie panowały w tamtym czasie więc na pogodę narzekać nie mogliśmy. i szczerze powiedziawszy dla ludzi co nie wymagają luksusów (typu złote sedesy :] ) to pole jest naprawdę super. Blisko do morza wystarczy przejść przez ulice tam potem 100m z dala od centrum to i na plaży jest luźniej. Tak jak wyżej jest sporo atrakcji dla dzieci. Do campingu nie mam zarzutów.

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tomala

Wruciliśmy z Róźy  Wiatŕów w niedzielę byliśmy  tam tydzień  toalety nie zmieniły się jedyny plus to ciepla wodna non strop, wstęp na basen dzieci 5 zł dorośli 8 zł.Ogólnie  nawet fajnie duźo cienia......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ppaattii

Byliśmy tydzień. Ogólnie jesteśmy zadowoleni, ale.... ;)

1. Toalety średnie.

2. Basen drogi 8 zl za godz a woda zimna- dzieci nigdy nie wysiedzialy dłużej niż pół. 

3. Porównując z ośrodkiem gdzie jeżdżą z babcia jest tam dużo więcej animacji dla dzieci- w sumie cały dzień się coś dzieje. Tu też były  fajne animacje,  ale często w godzinach "plazowych", a po powrocie juz nic nie bylo. 

4. Największy minus to traktowanie pola namiotowego jako gorszego sortu. Zrobiono imprezę w chacie grillowej TYLKO dla hotelu i domków, a dzieci z pola mieszkające dwa metry dalej nie wpuszczono....także....

5. Multum os czy pszczół, ale to nie wina pola ;)

6. Brak możliwości płacenia karta i zapłata za pobyt z góry. 

7. To już nie pile - Ale jest ram najdroższy zamek jaki zwiedzaliśmy. Kazda wystawa/ wieza itd płatna osobno. Brak wspólnego biletu.   

Na plus:

1. miła i pomocna Pani z obsługi. 

2. Fajne ścieżki rowerowe można bezpiecznie pojeździć z dziećmi. A widać że inwestują w kolejne. Zwiększa to atrakcyjność miejscowości.

3. Ciekawe atrakcje w mieście typu rejs statkiem, przejazd tramwajem wodnym.

4. Fajna atmosfera na polu chodziaz o 22 wszyscy spali 🤤 nie chodzi mi o glosne imprezy młodzieży itd ale nawet nikt przed namiotem przy grillu itd nie siedział.

5. Dużo dzieci więc nie ma problemu typu - nudzi mi się. 

6. Blisko do morza i do miasta. 

Byliśmy tam po tej tragedii więc ratownicy na plaży mega zestresowani i często zwracali wszystkim uwage - ale to akurat rozumiem.

Ogólnie fajny camping, ale po przeczytaniu opinii na forum spodziewałam się czegoś więcej. Może kwestia nastawienia. 

Edytowane przez ppaattii (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi