Jump to content

Edit History

ppaattii

ppaattii

Byliśmy tydzień. Ogólnie jesteśmy zadowoleni, ale.... ;)

1. Toalety średnie.

2. Basen drogi 8 zl za godz a woda zimna- dzieci nigdy nie wysiedzialy dłużej niż pół. 

3. Porównując z ośrodkiem gdzie jeżdżą z babcia jest tam dużo więcej animacji dla dzieci- w sumie cały dzień się coś dzieje. Tu też były  fajne animacje,  ale często w godzinach "plazowych", a po powrocie juz nic nie bylo. 

4. Największy minus to traktowanie pola namiotowego jako gorszego sortu. Zrobiono imprezę w chacie grillowej TYLKO dla hotelu i domków, a dzieci z pola mieszkające dwa metry dalej nie wpuszczono....także....

5. Multum os czy pszczół, ale to nie wina pola ;)

6. Brak możliwości płacenia karta i zapłata za pobyt z góry. 

7. To już nie pile - Ale jest ram najdroższy zamek jaki zwiedzaliśmy. Kazda wystawa/ wieza itd płatna osobno. Brak wspólnego biletu.   

Na plus:

1. miła i pomocna Pani z obsługi. 

2. Fajne ścieżki rowerowe można bezpiecznie pojeździć z dziećmi. A widać że inwestują w kolejne. Zwiększa to atrakcyjność miejscowości.

3. Ciekawe atrakcje w mieście typu rejs statkiem, przejazd tramwajem wodnym.

4. Fajna atmosfera na polu chodziaz o 22 wszyscy spali 🤤 nie chodzi mi o glosne imprezy młodzieży itd ale nawet nikt przed namiotem przy grillu itd nie siedział.

5. Dużo dzieci więc nie ma problemu typu - nudzi mi się. 

6. Blisko do morza i do miasta. 

Byliśmy tam po tej tragedii więc ratownicy na plaży mega zestresowani i często zwracali wszystkim uwage - ale to akurat rozumiem.

Ogólnie fajny camping, ale po przeczytaniu opinii na forum spodziewałam się czegoś więcej. Może kwestia nastawienia. 

ppaattii

ppaattii

Byliśmy tydzień. Ogólnie jesteśmy zadowoleni, ale.... ;)

1. Toalety średnie.

2. Basen drogi 8 zl za godz a woda zimna- dzieci nigdy nie wysiedzialy dłużej niż pół. 

3. Porównując z ośrodkiem gdzie jeżdżą z babcia jest tam dużo więcej animacji dla dzieci- w sumie cały dzień się coś dzieje. Tu też były  fajne animacje,  ale często w godzinach "plazowych", a po powrocie juz nic nie bylo. 

4. Największy minus to traktowanie pola namiotowego jako gorszego sortu. Zrobiono imprezę w chacie grillowej TYLKO dla hotelu i domków, a dzieci z pola mieszkające dwa metry dalej nie wpuszczono....także....

5. Multum os czy pszczół, ale to nie wina pola ;)

6. Brak możliwości płacenia karta i zapłata za pobyt z góry. 

Na plus - miła i pomocna Pani z obsługi. 

Fajna atmosfera na polu chodziaz o 22 wszyscy spali 🤤 nie chodzi mi o glosne imprezy młodzieży itd ale nawet nikt przed namiotem przy grillu itd nie siedział.

Byliśmy tam po tej tragedii więc ratownicy na plaży mega zestresowani i często zwracali wszystkim uwage - ale to akurat rozumiem.

Ogólnie fajny camping, ale po przeczytaniu opinii na forum spodziewałam się czegoś więcej. Może kwestia nastawienia. 

• Create New...