Skocz do zawartości

Lista załóg I Rajdu Karawaning.pl


Miodzio

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie witamy nowe załogi, lista już poprawiona i uzupełniona.

Jak widać rośnie nam przewaga kamperków nad przyczepkami ;)

 

Nie skreślam jeszcze póki co Bogdana, może się jednak odrobi do wyjazdu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Z przykrością proszę pokornie o wykreślenie .......... :-(

Sprawy zawodowe ułożyły mi się nie tak jak bym chciał i w weekend majowy muszę być w Polsce. niewiem.gif

Strasznie szkoda bo cieszyłem się jak cholera na ten wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem na pewno w maju do chorwacji nie pojedziemy :( - proszę o wykreślenie z listy

Niestety w kwietniu muszę wymienić piec w kotłowni (stary sie rozsypał) koszty wymiany zgarną cały grosz który miałem na wyjazd na Istrie. Więc przykro nam ale tym razem się nie uda wziąć udziału w rajdzie. Może za rok :)

Pozdrawiamy i życzymy udanego wyjazdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem na pewno w maju do chorwacji nie pojedziemy :( - proszę o wykreślenie z listy

Niestety w kwietniu muszę wymienić piec w kotłowni (stary sie rozsypał) koszty wymiany zgarną cały grosz który miałem na wyjazd na Istrie. Więc przykro nam ale tym razem się nie uda wziąć udziału w rajdzie. Może za rok :)

Pozdrawiamy i życzymy udanego wyjazdu

 

Strasznie mi Darku smutno, że nie jedziecie... nawet już koła w rowerze napompowałem po zimie...

No cóż proza życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

2. Maarec (2+1) - wstępnie, do potwierdzenia w kwietniu...

 

myślę, że pora już - aby to napisać - proszę o zmianę naszego koloru - na 90% nie damy rady jechać do CRO beksa.gif....

 

tak jak pisałem w wątku o I Rajdzie do Cro, że w kwietniu potrzebujemy:

 

- dobrej pogody na wyjazd w PL do sprawdzenia przyczepy

- testów przyczepy na trasie i na cempingu

- ze względu na dziecko - kilku nocy spędzonych w przyczepie - aby nie mieć problemów 1000km od domu.

 

Poczyniłem już bardzo dużo kroków przygotowujących do wyjazdu - kompleksowe ubezpieczenie auta, przyczepy (pełen assistance Europa na oba), również zdrowotne i na życie. Przyczepa właśnie powoli kończy przygotowania (naprawy) u Andrewa1.., zrobiłem generalkę silnika w holowniku, usztywniłem zawieszenie, zakupiłem ojro.... ale zwyczajnie braknie nam czasu i pogody.

 

widziałem dzisiaj prognozę długoterminową - i w najlepszym przypadku na przyszły weekend ma być ok 6-8 stopni w nocy - to dla nas za mało.

 

z wielkim żalem (na prawdę się napaliliśmy) na dzień dzisiejszy rezygnujemy - wyjazd byłby szaleństwem, a tego nie chcemy sobie fundować.

 

jak pogoda na majówkę dopisze - za pewne spotkamy się z innymi forumowiczami na zlocie, czy też w Sławie lub jeszcze gdzie indziej....

 

udanego wyjazdu, będziemy trzymać kciuki, nasz wyjazd do Cro odkładamy na końcówkę maja lub wrzesień.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele wybraliśmy się na jazde próbną z przyczepą - niestety auto nie przetrwało testu.

Z wyjazdu raczej nicic.

 

 

Miodzio narazie wykreśl nas z listy, zobaczymy co stwierdzą mechanicy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal się zmniejsza beksa.gif

 

Szanowni Koledzy,

 

Przepraszam za zamieszanie z zapisaniem się na Rajd, ale niestety proszę o wykreślenie naszej załogi.

 

W dniu wczorajszym wybraliśmy się na wycieczkę do Kołobrzegu. Droga powrotna z naszą marudzącą 2 miesięczną księżniczką nie należała do tych przyjemnych... strasznie umęczyliśmy się wszyscy...

 

... i w związku z powyższym cały wczorajszy wieczór i dzisiejszy dzień debatowaliśmy rodzinnie, jak to zrobić, żeby bez męki dojechać do Cro i wrócić... wyszło, że nie da się.

 

Córka słabo śpi w dzień, dobrze śpi w nocy ale przez noc nie zrobię 1400 km.

 

Sądziliśmy, że damy spokojnie radę, niestety nie wzięliśmy pod uwagę marudzącego 2 miesięcznego dziecka w foteliku.

 

Doszliśmy wspólnie do wniosku, że kolejny dalszy wypad na południe europy to gdzieś za dwa lata.

 

Ponieważ mamy już zakupione euro i sprzęt przygotowany do wyjazdu - najprawdopodobniej wylądujemy w Tropical Island. To 250 km od nas. Ewentualnie jeśli będzie piękna pogoda to wtedy gdzie indziej w Polsce ale też nie za daleko.

 

Chciałoby się do Cro ale wczorajszy wyjazd pokazał, że za wcześnie z bąblem na dalekie dwudniowe przejazdy :-)

 

 

Pozdrawiam i :blagac:

 

Patryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My niestety także musimy zrezygnować (z przyczyn finansowych :( )

Proszę o skreślenie z listy i jednoczesnie życzę tym, którzy pojadą słonecznej pogody i dobrego wypoczynku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.