Skocz do zawartości

Peloponez 2012


Pawel1o

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie drogi - którędy jechaliście do Pounty i jak oceniasz tą drogę? Patrząc na mapę to półwysep ten jest dosyć górzysty, czy podjazdy tam są bardzo strome ? Gdybyś mógł wrzucić mapkę z zaznaczoną trasą? Jak się wyrobimy z czasem to być może zawitamy też na Elafonisos...:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jechaliśmy przez Nomię i Elinniko. Było dosyć stromo i wąsko. Nie wiem jaką macie przyczepkę, ale jeśli dużą to odradzam na skróty. Lepiej cofnąć się do głównej drogi i bez stresu dojechać. Nie wiem jak się wrzuca mapę trasy.

 

Ruiny w Mykenach istarożytny teatr w Epidavros.

post-1222-0-41163300-1356878840_thumb.jpg

post-1222-0-13397900-1356878859_thumb.jpg

post-1222-0-26330400-1356878879_thumb.jpg

post-1222-0-47427500-1356878921_thumb.jpg

post-1222-0-10174800-1356878943_thumb.jpg

post-1222-0-49355400-1356878959_thumb.jpg

post-1222-0-48094700-1356878981_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Freedom to tu mój link http://forum.karawan...04-moj-freedom/

Jestem generalnie zadowolony, choć mogłaby być trochę węższa - jak dla mnie. Od zeszłego roku przejechałem z nią ok 18000 km i przeciętnie w przyczepie mieszkamy ok 2 miesiące w roku (więc jest dosyć intensywnie eksploatowana) - większych zarzutów nie mam, choć drobnych trochę by się znalazło. Zrobiłem tam też sporo przeróbek o które aż się prosiło.

Edytowane przez Pawel1o (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Piękna Piękna wyprawa :winner:

Wybieram się w sierpniu ale, jeszcze nie wiem czy na kampingach czy na dziko ?

Na dziko bardzo bym chciał jednak moja przyczepka do tego typu podróżowania wymaga trochę doinwestowania gdyż do tej pory były to wyłącznie kempingi nie licząc noclegów w drodze

 

Tak się zastanawiam czy ok. 3 tyg wystarczy aby odwiedzić chociażby część miejsc tutaj opisanych :niewiem: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie strasz mnie z tymi wąskimi drogami :krzykacz:

 

Najpierw rozpaliłeś zapał do wyjazdu, a teraz pokazujesz jakie mogą być przeszkody cfaniaczek.gif

 

U mnie wyznacznikiem czy zestaw się zmieści są dodatkowe lusterka wystawione tak po około 10 cm szerzej od przyczepki, gorzej jak te " ścieżki" są kręte :zly:

 

A tak na poważnie to super relacja, jak nic nie wyskoczy to na pewno odwiedzimy tamte strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.