Skocz do zawartości

Gdzie na przegląd w Warszawie


pkos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy 400zł to dużo....? Trzeba zapytać ile taki przegląd trwa, co dokładnie sprawdzają itp. Ogólnie godzina pracy mechanika to około 50zł netto - taka średnia krajowa

Może ustalcie jakąś listę co byście chcieli mieć zrobione i na tej podstawie niech warsztat wykona wycenę, wiadomo że jak przyjedzie 10 przyczep to i cenę będziecie mieli lepszą ;)

 

P.S Przepraszam jeśli się wtrącam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że 400 zł to już jest trochę grosza. Przegląd diagnostyczny to ułamek z tej kwoty, a tak naprawdę podstawowe sprawy dotyczące bezpieczeństwa podróżowania są sprawdzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegląd i regulacja hamulców (na bębnach i najazdowego), smarowanie najazdu, sprawdzenie okładzin Winterhoffa i oczyszczenie ich benzyną (były brudne i nie działały :) ) oraz naprawa uszkodzonego mocowania amortyzatora (spawanie i ocynkowanie): w Wokaderze w zeszłym roku przed sezonem zapłaciłem 300 lub 350 zł (o ile dobrze pamiętam).

Edytowane przez pkos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy 400zł to dużo....? Trzeba zapytać ile taki przegląd trwa, co dokładnie sprawdzają itp. Ogólnie godzina pracy mechanika to około 50zł netto - taka średnia krajowa

Może ustalcie jakąś listę co byście chcieli mieć zrobione i na tej podstawie niech warsztat wykona wycenę, wiadomo że jak przyjedzie 10 przyczep to i cenę będziecie mieli lepszą ;)

 

P.S Przepraszam jeśli się wtrącam :)

 

 

Napisałem

 

 

- sprawdzają szczelność przyczepy

 

- układ elektryczny

 

- układ wodno - kanalizacyjny

 

- układ jezdny

 

- gazowy

 

czyli wszystko sprawdzają

 

Zrobić listę chętnych zadzwonić i dogadać się co do ceny , ale nie znam firmy i pytałem czy ktoś już tam coś robił ????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

z czystym sumieniem mogę polecić Camp&Travel w Wesołej. Robiłem tam kilka przeróbek gazowych, co za tym idzie kilka przeglądów. Ceny rozsądne.

Pozdrawiam

p.s. Do niektórych przeróbek przyjeżdża specjalnie jakiś "szpecjalista" zamiejscowy. Tyle wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc się dowiedziałem, że w Camp&Travel, każdy nowy klient (bez względu na markę)na dzień dobry otrzymuje książkę przeglądową, gdzie wpisywane są zakresy przeglądów i są one płatne. Przegląd 1 przyczepy ze wszystkimi czynnościami zajmuje minimum pół dnia. Koszt przeglądu jest ruchomy :skromny: w zależności od wielkości i ilości urządzeń. Przegląd gazowy z certyfikatem specjalnie na rynek niemiecki jest dodatkowo płatny.

W przypadku najazdu grupowego niczego się nie przyspieszy, ponieważ trzeba się umawiać na zakładkę z kamperami. Co jeszcze? Nie robią na ilość:niewiem:

Po dokonaniu przeglądu można niedaleko pojechać na stację diagnostyczną, celem dokonania wpisu o badaniu technicznym.

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc się dowiedziałem, że w Camp&Travel, każdy nowy klient (bez względu na markę)na dzień dobry otrzymuje książkę przeglądową, gdzie wpisywane są zakresy przeglądów i są one płatne. Przegląd 1 przyczepy ze wszystkimi czynnościami zajmuje minimum pół dnia. Koszt przeglądu jest ruchomy :skromny: w zależności od wielkości i ilości urządzeń. Przegląd gazowy z certyfikatem specjalnie na rynek niemiecki jest dodatkowo płatny.

W przypadku najazdu grupowego niczego się nie przyspieszy, ponieważ trzeba się umawiać na zakładkę z kamperami. Co jeszcze? Nie robią na ilość:niewiem:

Po dokonaniu przeglądu można niedaleko pojechać na stację diagnostyczną, celem dokonania wpisu o badaniu technicznym.

 

 

No dobrze Jagodek, a jakie są koszta takiego przeglądu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o sam przegląd mechaniczny ( jak w przyczepy-wiola ) to może uderzyć do producenta przyczep http://www.przyczepy.waw.pl/kontakt.html

Zakład znajduje się ok. 200 m od Everpolu ( troszkę z boku ). Kiedyś pytałem się o możliwość przejrzenia i ew. naprawienia hamulców, osi itp i powiedziano mi, że nie ma z tym problemów. Nie pytałem o koszta itp, bo tylko robiłem zwiad czy się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.