Skocz do zawartości
voice

Proszę o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

voice

Witam Panowie z uwagi na to, że mam okazję kupić przyczepę Knaus Sudwing z 2005 r. Ale mam pewien problem ponieważ nie mogę nigdzie zlokalizować tabliczki znamionowej.

Przyczepa jest bardzo fajna i chce ją kupić, ale martwi mnie ta tabliczka. I tu moje pytanie.

Czy możecie mi pomóc w tym temacie gdzie i czy powinna być tabliczka znamionowa. chętnie zobaczył bym zdjęcia gdzie ona powinna być. Dzięki wielkie za pomoc, bo ja do tej pory miałem tylko Hobby a teraz mam upatrzona KNAUS-a ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekwwa

Witam Panowie z uwagi na to, że mam okazję kupić przyczepę Knaus Sudwing z 2005 r. Ale mam pewien problem ponieważ nie mogę nigdzie zlokalizować tabliczki znamionowej.

Przyczepa jest bardzo fajna i chce ją kupić, ale martwi mnie ta tabliczka. I tu moje pytanie.

Czy możecie mi pomóc w tym temacie gdzie i czy powinna być tabliczka znamionowa. chętnie zobaczył bym zdjęcia gdzie ona powinna być. Dzięki wielkie za pomoc, bo ja do tej pory miałem tylko Hobby a teraz mam upatrzona KNAUS-a ;)

U mnie jest z przodu:

post-2937-0-41355400-1328638140_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gregorio

W mojej w tym samym miejscu co u Jacka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Primo

U mnie jest wewnątrz schowka na butle. Mniej więcej na środku.

Knaus z 2000r.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
voice

W mojej w tym samym miejscu co u Jacka.

problem jest w tym, że jest naklejka wewnątrz luku bagażowego, (tam gdzie butle gazowe) a sprzedający mówi, że nie było żadnej tabliczki znamionowej. I sam nie wiem bo w Tabbercie też są naklejki z tego co wiem.

Nie wiem jak jest właśnie w Knausikach.

Może wypowie się ktoś kto ma rocznikowo podobną przyczepkę ?? Wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gregorio

Możliwe, że w nowszych Knausach jest inaczej niewiem.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekwwa

problem jest w tym, że jest naklejka wewnątrz luku bagażowego, (tam gdzie butle gazowe) a sprzedający mówi, że nie było żadnej tabliczki znamionowej. I sam nie wiem bo w Tabbercie też są naklejki z tego co wiem.

Wydaję mi się, że spotkałem się z tabliczkami w formie naklejki. Wysłałem w tej sprawie pytanie do Kolegów z Pro Camp.

Pozdrawiam

J.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Primo

Właśnie sprawdzilem, i u mnie jest tylko w środku naklejka. Poza nią nic więcej nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
voice
Napisano (edytowane)

Właśnie sprawdzilem, i u mnie jest tylko w środku naklejka. Poza nią nic więcej nie mam.

czyli na to wychodzi, że sprzedający mówi prawdę. Ale przezorny zawsze ubezpieczony. Poczekam co powie jacekwwa może koledzy z procamp-u coś powiedzą.

Edytowane przez voice (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Primo

Pewnie, sam jestem ciekawy, czy tak ma być, czy może u mnie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gfizyk

Ja mam tak jak chłopaki. Ale budka starsza :niewiem:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Primo

Pewnie, sam jestem ciekawy, czy tak ma być, czy może u mnie brakuje.

W Naszych Pojazdach są zdjęcia mojej budki i na jednym dokładnie widać naklejkę i brak tabliczki na zewnątrz.

forum.karawaning.pl/topic/9781-pierwsza-przyczepka-knaus/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zielony1974

Witam u mnie w TABBERCIE 530 jest nie naklejka , a normalna tabliczka na dole kolo dzwi wejsciowych :banan:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Maras

voice , w Knausie z 2005 roku będziesz miał naklejkę w luku w okolicy butli gazowych i jeśli ją tam widziałeś to znaczy ,że jest wsio okey ,jest jeszcze nr. VIN na ramie. A takiej ,alu wybijanej tabliczki jaką miałeś w HOBBY to w Knausie w tym roczniku już nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
voice

voice , w Knausie z 2005 roku będziesz miał naklejkę w luku w okolicy butli gazowych i jeśli ją tam widziałeś to znaczy ,że jest wsio okey ,jest jeszcze nr. VIN na ramie. A takiej ,alu wybijanej tabliczki jaką miałeś w HOBBY to w Knausie w tym roczniku już nie ma.

No właśnie o taką odpowiedź mi chodziło, bo pierwszy raz spotkałem się z naklejką zamiast tabliczki znamionowej. I myślałem, że coś kombinowane, ale okazuje się, ze sprzedający mówi prawdę, że znamionowej wcale nie było.

Wielkie dzięki za pomoc może już niedługo będę właścicielem Knausa 580 FU. Zobaczę i porównam czy jest mocniejszy odnosnie mebli itp... od Hobby. Oczywiście jak dogadam się ze sprzedającym to sie pochwalę nową budką.

Jeszcze raz dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi