Skocz do zawartości

7-10 . 06 .2012 - Roztocze i Ziemia zamojska zaprasza


Rekomendowane odpowiedzi

Kurde , patrząc na listę to sami znajomi.

Jak tak dalej pójdzie to będzie trzeba rzucić obowiązki i do was dołączyć . :swiety:

 

Marcinie możesz dostać nowe obowiązki - starych nie rzucaj tylko zostaw w domu. Co raz raźniej patrząc na listę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heniu- jak rozumię będzie to camping,, Echo" w Zwierzyńcu? i niech tak zostanie , nie szukaj zadnej agroturystyki , na tylu chętnych potrzebny jest duży plac. i druga sprawa -patrząc na fotki masz temat spływu kajakowego opanowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku szukałem , sam nie wiedząc czego . W miarę jak się temat rozwijał wiedziałem że trzeba dużoooo miejsca . No i tu w grę wchodzi tylko kemping . No bo musi byc jakiś dostęp do kibelków no i jakiś natrysków bo to lato będzie .

Kurcze muszę tyłek ruszyć i tam pojechać i pogadać , co prawda rozmawiałem telefonicznie i miejsca ma być że ho ,ho .

No i chrust trzeba zacząć w lesie zbierać , coby na ognicho nie brakło .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heniu z takim pięknym zapałem godnym podziwu uporem organizujesz to spotkanie że nie mogę omówić sobie udziału w tak miłym gronie .waytogo.gif

Jeśli można dopisz Mutek 2-os

 

Zibidrive.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i Koledzy

Ci co się zapisali na spotkanie , Ci co się zapiszą i Ci co jeszcze nie wiedzą że będą u nas na ziemi zamojskiej . Jako że czas mnie goni , trzeba opracować jakieś ramy naszego spotkania . Jak pisałem na samym początku jestem przeciwnikiem , programów , regulaminów , terminarzy . No ale coś trzeba w tym czasie robić . I tak , jako że to ja Was tutaj zapraszam czuję się w obowiązku co zaproponować . Sądzę że na spotkanie może ktoś przyjechać już w środę inni w czwartek . Chciałby aby czwartek był dniem zapoznawczym ÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽ

Nie , nie uczestników , ale okolicy w której spędzicie kilka dni .

To co mogę zaproponować od siebie :

 

 

 

http://www.zamosc.pl/?get=page,26,26

 

Można zorganizować jakąś grupę lub zupełnie indywidualnie . Sądzę że na podanej stronie można znaleźć wiele informacji i wybrać coś dla siebie .

Po drodze grzechem byłoby nie zobaczyć słynnego chrząszcza w Szczebrzeszynie !

 

 

 

Może zagroda w Guciowie ?

http://guciow.pl/

Można było kiedyś kupić fajny wiejski chlebek i nie tylko

Może Krasnobród ?

http://pl.wikipedia....Krasnobr%C3%B3d

Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie .

Jako że sporo z was zainteresowanych jest spływem kajakowym . Proponuję .

http://www.kajaki-roztocze.pl/rzw.html

Możliwości jest wiele , ale ma być bezpiecznie i przyjemnie . Te warunki spełni I etap spływu . Wieprz w tym odcinku jest malowniczy , płytki i zarazem kręty co uatrakcyjni czas .Po drodze można zacumować i coś zjeść , no i :piwo:

Dla Tych których ten odcinek to za mało w każdej chwili istnieje możliwość modyfikacji trasy i płynąć dalej . Opisy tras na stronie

 

Na miejsce spływu jak i po wodnym szaleństwie - firma zabierze i odwiezie na kemping uczestników

 

W zależności jak bardzo pochłonie Nas ta atrakcja może uda się zobaczyć Roztocze z wysokości dwóch kółek .

http://www.roztoczan...styka/mapa.html

Moja propozycja to

http://www.roztoczan...wflorianka.html

Janusz niestety będzie musiał dobrać sobie trasę indywidualnie

Każdy kto jest na Roztoczu powinien zobaczyć .

po drodze może jakieś fotki , tak na pamiątkę

 

 

 

http://blog.ledera.p...m-babia-dolina/

 

I to planowałbym zostawić na sobotę . Dlaczego ?

Trzeba przejechać z kempingu kawałek drogi . Niedziela będzie ÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽÔÇŽ Niestety dniem wyjazdów . Ci co będą mieli daleko , muszą wyjechać z rana . Chociaż raz mam blisko i wyjadę ostatni.

 

czekam na słowa aprobaty , krytyki , propozycje

Obawiam się tylko że plan mamy napięty jak autostrady na euro , ale .........

 

Damy rade :]

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez zundapp600 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heniu, a czy będzie czas na integrację?

może zrobić wstępną listę osób które były by zainteresowane splywem, nie wiem jak to wygląda na miejscu ale może warto wiedzieć wcześniej ile osób.

Edytowane przez Rafal_K (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heniu, a czy będzie czas na integrację?

może zrobić wstępną listę osób które były by zainteresowane splywem, nie wiem jak to wygląda na miejscu ale może warto wiedzieć wcześniej ile osób.

 

Toż to całe spotkanie będzie integracyjne . Rafał to są propozycje - jedne z wielu . Tak jak napisałem w jednym z pierwszych postów

 

 

Nie chciałbym narzucać nic z góry i określać jakiś tam zasad . Z doświadczenia wiem że najlepszy jest układ który mówi

Każdy robi co chce i na co ma ochotę

Jeden zwiedza , drugi jeździ rowerem , jeszcze inny pływa kajakiem

Oczywiście chciałbym oby osoby chcący to połączyć w jedną całość miały taką możliwość

 

Nic nie szkodzi na przeszkodzie by to stwierdzenie zastosować dosłownie .Jeżeli ktoś wyjedzie rowerem w piątek i wróci w niedzielę - to jest jego wybór !!!!

Nikt też nikogo nie będzie zmuszał np do opuszczenia terenu kempingu .

A tak na marginesie

Na liście nie widzę Yabulonków ............ i kto to zintegruje ??

Edytowane przez zundapp600 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heniu,z tą integracją w moim poście był lekki sarkazmik bo przecież wiem jak to wygląda. ja prostu nie mogę się doczekać.

Oczywiście piszę się na spływ jak tylko pogoda dopisze.

Edytowane przez Rafal_K (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście piszę się na spływ jak tylko pogoda dopisze.

 

tzn będzie odpowiednia ilość wody pod kilem hehe%281%29.gif

 

śledzę atrakcje i sam coś wybiorę pod moje dzieciaki, u mnie niestety ograniczeniem jest dwulatek

w kajaku czy na rowerze nie wysiedzą, więc na kajaki tylko ja z Miłoszem, a rowery odpadają

Na pewno chciałbym zaliczyć Zamość - więc jakąś objazdówkę sobie zrobimy.

 

Heniu z tymi kajakami, jest opcja jakiegoś busa ? - tu jakaś lista ?, czy jedziemy autami, spływamy i wracamy ?

wiem że w Gackach tak robią i np bus przejeżdża na kemping :yes:

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad , napisałem że transport będzie po stronie firmy od spływów . Gdzieś Ci uciekło , ale już pogrubiłem . Coby inni widzieli . Chyba listy nie będę robił , po co kogoś wiązać listą . Firm jest sporo kajaków również , damy radę ! . Co do ilości wody , zamknie się zaporę w Zwierzyńcu to i wody w Wieprzu przybędzie hehe%281%29.gif.

Jest opcja że w kajaku może płynąc 2 osoby + dzieciak .

 

 

Taka przykładowa fotka .

 

Zapomniałem napisać o kosztach

Po rozmowie z właścicielem powiedział że pobierają opłatę w wysokości 14 zł od osoby - To wszystko .

DOPŁATA :

Prąd

Zwierzęta

Drewno na ognisko

Tak też jest chyba na stronie .

za taką cenę - nawet nie próbowałem negocjować

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad , napisałem że transport będzie po stronie firmy od spływów . Gdzieś Ci uciekło , ale już pogrubiłem . Coby inni widzieli . Chyba listy nie będę robił , po co kogoś wiązać listą . Firm jest sporo kajaków również , damy radę ! .

 

i wszystko jasne, skoro nie trza listy to tym lepiej :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Wszystkich znajomych i tych których dopiero poznam na spotkaniu w Zwierzyńcu, :piwo: .

Planowaliśmy zwiedzanie Roztocza od dłuższego czasu ale nie było okazji.

Proszę :blagac: o wpisanie na listę uczestników moją załogę : 2+3.

Do zobaczenia, :tuptup: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.