Skocz do zawartości

Sprawy organizacyjne XI zlotu


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opracujemy trasy rowerowe. Jedną na 100 km już mamy. Wygląda na to, że są to świetne tereny do jazdy rowerem.

Niestety wszystko wskazuje na to, że przyjedziemy 2 maja po południu.

 

Kajman, może podeślesz link do trasy albo wkleisz na forum. :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa rzuca się w oczy. To objazd dookoła Włoszczowej. Jest na stronie Włoszczowej. Ma ponad 70 km. Dojazd do szlaku około 13 km. Droga wiedzie lasem i po okolicznych miejscowościach. Nic oryginalnego, ale powinna być fajna. Inne zostaną opracowane:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic oryginalnego, ale powinna być fajna. Inne zostaną opracowane:)

 

fajny pomysł.

Czy mogę poprosić również o opracowanie trasy dla naszych dzieciaków?

Moja mała dobrze porusza sie rowerem, ale na drogę jej przecież nie wpuszczę :niewiem: to jednak zbyt wcześnie dla szeciolatka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ta stówka to i dla dorosłych trochę dużo. My zawsze zabieramy na wypady rowery, ale max dziennie robimy 30 - 40 km. Więcej to moim skromnym zdaniem przesada bo jeszcze trzeba mieć siłę na integrację !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam :skromny:, stówka to góra 8 godzin w żółwim tempie. Przewyższenia na tej trasie to raptem 100 m. Sama radocha z jazdy. W tym czasie kielonek będzie nabierał mocy a i ochota na :gitara: będzie większa :skromny:

 

Kajman jak 100km dla Ciebie to 8h w żółwim tempie to może przyjedziesz rowerem na Zlot i będziesz mógł swobodnie :piaskownica: i integrować się.. :bevil:

Koniecznie rowery i koniecznie trasa dla dzieci...

Grześki koniecznie rowery.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajman jak 100km dla Ciebie to 8h w żółwim tempie to może przyjedziesz rowerem na Zlot i będziesz mógł swobodnie :piaskownica: i integrować się.. :bevil:

Koniecznie rowery i koniecznie trasa dla dzieci...

Grześki koniecznie rowery.. :)

 

Ciekawa propozycja, ale jak zapiąć cepkę:niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opracowaniem tras zajmuje się Niradhara.

 

Już wiem czemu Niradhara zajmuje się opracowywaniem tras. Przejrzałem - wprawdzie pobieżnie na razie - jej blog rowerowy :dzieki: . Myślę, że trasy które opracuje będą super. Szkoda tylko, że możecie przyjechać dopiero 2.05.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Cóż, praca, trzeba wybrać któryś weekend, majowy lub czerwcowy.

 

jak dobrze mieć poukładany urlop - pierwszy raz będę miał week kwietniowo-majowy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.