Skocz do zawartości

Sprawy organizacyjne XI zlotu


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Otworzyłem ten temat aby każdy mógł zabrać głos w celu urozmaicenia spotkania .

- W tym temacie proszę przysyłać projekty odznaki zlotowej .

- Otwarta pozostaje sprawa naklejek

-Kto ma maszty zlotowe ? Ostatecznie możemy flagi rozwiesić między drzewami których na kempingu nie brakuje biwak.gif

 

SPRAWA NAGŁOŚNIENIA ???

 

Widzę że jest spora grupa ludzi i załóg które będą pierwszyraz uczestniczyć w naszym corocznym forumowym zlocie. Forum ,,karawaning.pl,,nie posiada żadnego statusu prawnego jak np. stowarzyszenie czy organizacja .Tak samo wygląda sprawa z naszymi corocznymi spotkaniami. Nie są pobieraneżadne składki , wpisowe itp. Są to spotkania na zasadzie : każdy przyjeżdża wokreślone miejsce na zasadzie prywatnego spotkania .

 

Sam wnosi opłatępobytową na kempingu i jest zobowiązany stosować się do jego regulaminu.

 

Ubezpieczenia itp. , każdy wnosi we własnym zakresie i jestodpowiedzialny za swój sprzęt i załogę . Ludzie zwanymi ,,organizatorami ,, totylko osoby które chcą pomóc w umileniu spotkania , służący pomocą w sprawach organizacyjnych dla poszczególnych zlotowiczów .

 

 

 

Ja także mam prywatne prośby :

 

- Zaraz po przyjeździe proszę się zgłosić do recepcji / lubrano jeżeli przyjazd nastąpił w nocy – Każdy powinien posiadaćidentyfikator z imieniem lub Nickiem

 

- Dzieci dodatkowo informację np. ,,Marcelinka wnuczkaLepciaka ,,

 

- Ustawiamy swójzestaw wg wskazówek osób upoważnionych .

 

- Miejsce głównego ogniska jest wyznaczone . Jest to terenleśny i tylko w tym miejscu możemy palić ognisko.

 

 

 

A tak poza tym każdy robi co chce , integruje się z kim chce!gitara.gifyay.gif

Edytowane przez Rysiaczek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Mireczku ! że masz ! Nasz kolega Mirek to ten z prawej ! Nagłośnienie  jest potrzebne do imprez a nie do całodziennej edycji ! Kontaktowałem się z naszym nadwornym grawerem forumowym . Koszt odznaki z jednym kolorem to 10 zł . Projektanci pamiętajcie że w projekcie musi być duży akcent niebieskiego / rzeka Pilica/

Będzie to jedyny kolor w odznace. pozostałe elementy to kontury w kolorze brązu .

post-258-0-63320200-1326390498_thumb.jpg

post-258-0-18326500-1326390520_thumb.jpg

Edytowane przez Rysiaczek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczku ! Maszt , który przywiozłem do Płęsna (Xzlot) podczas mojego wyjazdu był wbity w dno rzeki Brdy . Nie mam pojęcia kto go na finał zabrał . Ja wyjeżdżałem ze zlotu jako jeden z pierwszych (niestety) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczku ! Maszt , który przywiozłem do Płęsna (Xzlot) podczas mojego wyjazdu był wbity w dno rzeki Brdy . Nie mam pojęcia kto go na finał zabrał . Ja wyjeżdżałem ze zlotu jako jeden z pierwszych (niestety) .

 

Wyjeżdżaliśmy z Adamem ostatni zlosnik.gif - nie przypominam sobie żeby maszt został hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze mi powiedzcie do kiedy można się wpisywać na listę.

 

Mam co prawda daleko, ale korci mnie strasznie, żeby pojechać. Tylko mam póki co problem zdrowotny i żona mnie ubije, gdy się na coś zdeklaruję. A ja myślę, że do maja to będę prawie zdrowy i spokojnie mogę jechać. Tylko jeśli się nie zapiszę to pewnie nie będzie po co?

 

Pouczcie no nowicjusza, bo to by był mój pierwszy zlot z przyczepą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inhalt czy inhalator :) , na listę chętnych możesz zapisać się nawet minutę przed wyjazdem lub też na samym wjeździe . O ile będziesz zainteresowany odznaką zlotową (np. na kapelusz) to już terminy są określone bo chodzi o wcześniejsze wykonanie .

Obserwuj tematy związane z XI zlotem (póki co są 3). Wszystko w zasięgu wzroku .

Pozdrawiam i chyba nie masz urazy za inhalatorka . Tak jakoś mi się skojarzyło . :ok:

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finger - nie prowokuj, bo Ci Inhalt pogrozi palcem (albo - nie daj Boże - fingerem?)

 

Ptaku - ja chcę odznakę. Nawet kilka! :-) Nie ważne jaka będzie. Wpisuję się na listę chętnych :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inhalt czy inhalator :) , na listę chętnych możesz zapisać się nawet minutę przed wyjazdem

 

Ok, dzięki. Chętnie bym pojechał, ale mam 500 km więc zobaczymy na ile dam radę przekonać rodzinę. Pewnie w tym okresie na drogach też będzie tłoczno. Ale jakoś dojechać się da.

 

 

P.S. Z układem oddechowym u mnie wszysko w porządku! Zostańmy przy inhalt kol. palczasty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Chętnie bym pojechał, ale mam 500 km więc zobaczymy na ile dam radę przekonać rodzinę. Pewnie w tym okresie na drogach też będzie tłoczno. Ale jakoś dojechać się da.

 

P.S. Z układem oddechowym u mnie wszysko w porządku ! Zostańmy przy inhalt kol. palczasty.

Po co ten ( ! ) wykrzyknik ? Przez skojarzenie się tak uniosłeś ? Chyba niepotrzebnie . :)

 

A skoro mowa o układzie oddechowym to już nie jeden łykał powietrze "na karpika" podczas pasowania . :bzik: Sprawdzisz to sobie . Robimy to badanie lepiej niż Klinika w Leśnej Górze . :hehe:

 

Wierz mi , 500km dojazdu nie robi już na forum wrażenia . Przyjeżdżaj i nie wkręcaj sobie złych myśli . Podejdź do tego bardziej pozytywnie . Może i będzie bardziej tłoczno na drodze ale czas zlotu jest bardziej rozciągnięty niż zwykle dzięki układance weekendowej w kalendarzu .

 

 

W sprawach organizacyjnych warto podać do publicznej wiadomości , że jak zwykle bardzo pożądane są przebrania na okoliczność pasowania .

Im bardziej różnorodne tym lepiej . Już nie wspomnę , że im bardziej zwariowane tym weselej .

... I choć wiem , że trudno będzie przebić Dzikusa Rysiaczka to próbujmy . Dla polepszenia humoru zlotowego warto .

 

Pozdrawiam - palczasty :jump::ok:

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.