Skocz do zawartości

Jakieś rady?


dorotak97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam na imię Dorota i jestem z Białegostoku.Do tej pory byłam stałym bywalcem pól namiotowych i campingów.Ale z namiotem.Od jakiegoś czasu rozważamy z mężem zakup przyczepki.I w tym roku zapadła decyzja.Oglądaliśmy w necie setki,tańsze,droższe,większe,mniejsze i mamy mętlik w głowach.

Jutro jedziemy obejrzeć KIP KG 48T z 1986r..Pan chce za nią 5300zł do negocjacji.

Jakieś sugestie?

post-8324-0-47180300-1323511077_thumb.jpg

post-8324-0-34858900-1323511094_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu akurat ta? Czy to pierwsza budka jaką pojedziesz oglądać? Jakich rad oczekujesz na podstawi dwóch kiepskich zdjęć.

Moja dobra rada, to zanim pojedziesz - poczytaj dokładnie kącik dla kupujących. Z pewnością informacje tam zawarte pomogą Ci nie tylko w wyborze właściwej budki dla Twojej rodziny, ale również na co zwracać uwagę przy oględzinach.

Co więcej - jak zadomowisz się na forum to zauważysz, że jest kilka osób z B-stoku i na pewno dopomogą w oględzinach na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jedziemy obejrzeć KIP KG 48T z 1986r..Pan chce za nią 5300zł do negocjacji.

Jakieś sugestie?

 

Jeżeli nie ma przedsionka to cena na pewno do negocjacji. :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję link do ogłoszenia.

http://tablica.pl/of...zja-IDbVVD.html

Przedsionki są dwa.Jeden duży,który oczywiście nie będziemy w stanie sprawdzić,drugi mniejszy(taki bardziej daszek-tak tłumaczył właściciel)

Na moją prośbę więcej zdjęć dostałam na email.

post-8324-0-43738800-1323532643_thumb.jpg

post-8324-0-47796900-1323532684_thumb.jpg

post-8324-0-83388300-1323532706_thumb.jpg

post-8324-0-77524000-1323532733_thumb.jpg

post-8324-0-20517200-1323532751_thumb.jpg

post-8324-0-69500500-1323532770_thumb.jpg

post-8324-0-84591600-1323532795_thumb.jpg

post-8324-0-76081000-1323532827_thumb.jpg

post-8324-0-65010300-1323532814_thumb.jpg

Wahamy się czy nie zainwestować więcej i kupić coś takiego?

http://www.przyczepy-campingowe.bialystok.pl//ogloszenie/88/CHATEAU-LACAR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kipek ma nie oryginalne materace. NIe da się zrobić stolika. Zdjęcia są małe i niewiele z nich wynika.

 

 

Przyczepy komisowej na żywo nie widziałem, ale o sprzedawcy mam bardzo dobre zdanie - kupowałem u niego 2 budki już. Warto przemyśleć zakup nowszej :ok:

 

 

 

 

 

Aaaa, propo powyższego KIPa... sprzedaje się już dość długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o materace to facet przywiózł sobie na dłuższy urlop(nie wiem czy wierzyć,bo już mam coraz więcej wątpliwości).

Zdjęcia z tablica.pl są inne od tych,które dostałam na email.Przyczepa ma badania techniczne,ale nie do końca wierzę czy jeździła(na stałe stoi na działce nad jeziorem).

MW naszego auta to 1410kg(Fiat Stilo 1,9 Multijet kombi).

Generalnie chcielibyśmy mieć przyczepkę lekką.Z dwiema sypialniami(2+1) choć córka ma 14 lat i chyba już niedługo przestanie z nami jeździć,ale drugie łóżko chcielibyśmy mieć.WC fajnie by było,ale nie jest to warunek.Kuchnia i lodówką koniecznie,

 

 

Aaaa, propo powyższego KIPa... sprzedaje się już dość długo.

Pan twierdzi że wystawił ją za 8000zł ale potrzebuje kasy i dlatego opuścił cenę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta druga zdaje się się znacznie mniejsza.

 

Dziwny / ciekawy układ kuchni. :hmm: Na pierwszy rzut oka wygląda na niepraktyczny ale...

 

Ze zdjęć nic nie wynika :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta druga zdaje się się znacznie mniejsza.

 

Dziwny / ciekawy układ kuchni. :hmm: Na pierwszy rzut oka wygląda na niepraktyczny ale...

 

Ze zdjęć nic nie wynika :niewiem:

Piszesz o Chateau?Byłam w środku.Jest bardzo przestronna.Dlaczego układ kuchni jest dziwny/ciekawy/niepraktyczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o Chateau?Byłam w środku.Jest bardzo przestronna.Dlaczego układ kuchni jest dziwny/ciekawy/niepraktyczny?

 

Bo w takim kąciku za kibelkiem. Wydaje mi się, że trochę brak przestrzeni dla "kucharza ".

 

Jednak gdybym zajrzał osobiście do środka może zmieniłbym zdanie - dlatego zakończyłem " ale..." :hmm:

 

 

Orientujesz się jaką długość ma w środku Chateau? KIP - 480cm to kawał budki.

 

Chateu wygląda na metr krótszą ( w opisie brak danych ). Podkowa zajmuje chyba całą przednia część do drzwi. :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jaka jest długość Chateau w środku.Myślę że jest mniejsza od Kipa bo nawet DMC jest mniejsza.

Jeśli chodzi o kuchnię ta ja będę głównym "kucharzem" i wydaje mi się że jak dla mnie wystarczy.Do tej pory dawałam sobie radę w namiocie przy kuchence gazowej jednopalnikowej

Kucharzenie w przyczepie wygląda chyba trochę inaczej niż w domu.Po co mi ta przestrzeń?Pierogów nie mam zamiaru tam lepićhehe%281%29.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.