Skocz do zawartości

Wrocław


trybeki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ww Wrocławiu są 3 campingi

1. Glinianki ul.Kosmonautów 2

2.Na stadionie olimpijskim ul.Paderewskiego

3.Na grobli ul. Na grobli

Niestety na żadnym z nich nie byłam /wiadomo tu mieszkam /.

Ze względu na odległość do centrum polecam camping na grobli/10 minut spacerkiem/.

Stadion olimpijski trochę dalej,ale do przyjęcia.

Glinianki bardzo daleko do miasta.

Wrocław zaprasza :swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kemping Na Grobli jest bardzo fajny, tuż przy Odrze - ma fajne widoki. Trzeba tylko uważać przy wjeździe bo mimo oznaczenia wjazd jest trochę ukryty (i weźcie coś na komary). Blisko jest stamtąd do przystani zwierzynieckiej z której można popływać statkiem po Odrze i zobaczyć Wrocław z innej perspektywy :swieca: no i obok ZOO, czyli super frajda dla dzieci :jump:

 

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; zgadzam się co do lokalizacji kempingu Na Grobli , blisko starego miasta. Sam kemping nawet fajny ,przytulny, wody gorącej nie brakowało,(2006 r.)żeby jeszcze trawe skosili. Straszy nieotynkowana i niedończona budowa centrum kajakowego. Poza tym , wszystko co napisał ML się zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to Batman, a gdzie jest ..... ?

 

 

 

Irek,przepraszam, nie bierz tego do Siebie, proszę Cię na wszystko, Mrsulki {nie obrażaj sie , proszę Cię } mnie sprowokował, no nie mogłem się powstrzymać, najwyżej mnie zbanujcie, ale nie mogłem.

 

:-]:ok::-]:swieca::jump::-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; Jacekl nie obrażam się, wręcz odwrotnie. porównać mnie skromnego człowieka do bohatera komiksów,swego rodzaju mitu historycznego Ameryki to zaszczyt.

a gdzie jest ..... ?
masz na myśli tem słynny kaptur, który nosi Batman, to silny wiatr zerwał mi go do wody. Poza tym ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to Batman

Dokładnie to samo chciałem napisać :) ale po ostatnich zajściach na forum bałem się reakcji Irka, bo ostatnio na forum dało się u nas wszystkich odczuć Stan Napięcia Przedwakacyjnego :) .

 

ps

Irek :) :) :) za prawidłową reakcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak.

1. Bylismy na wycieczce we Wroclawiu od czwartku do niedzieli.

2. Faktycznie fajne miasto mnóstwo mostów, Ogród Japoński, Panorama Racławicka warta zobaczenia polecam.

3. Podobnie zoo.

4. Zatrzynaliśmy się na campingu "Stadion olimpijski" Inne nie działają - jak poinformowała nas pani z informacji telefonicznej - bo się nie opłaca :bukiet:

5. Camping jak camping - tak mniej więcej wczesny gomółka - jakby tak wszystko doczyścić i domalować to byłby bardzo fajny - bardzo dobra lokalizacja. Cena jak na nocleg w mieście gdzie hotele są dość drogie do przyjęcia - 70 zł za cztery osoby, samochód i przyczepkę.

6. Minusem były imprezy na stadionie :hop1: codziennie dyskoteka do 3 nad ranem

7. A teraz trochę wrażen z pierwszej podrózy przyczepką - czuć że masz coś na ogonie. ALe nie było jakiś większych problemów. Po prostu trzeba podchodzić do tej jazdy ze spokojem - nic na szybki. Jak napisał jeden z kolegów - spokojna jazda - przecież jesteśmy na wakacjach (wypadzie weekendowym) a nie w pracy.

Prędkośc przejazdu 80-90 km/h.

Spalanie diesel - 9 l/100km w tym również klima non stop. Normalnie w trasie pali 5-6l/100.

Ale było warto - różnicadała się odczuć w czasie wieczornej burzy - pada, pioruny walą a w przyczepce spokój, sucho.

Pozdrawiam trybeki

:hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.