Skocz do zawartości

    Kontakt - U KRAKA

    • Adres
      Bochotnica Kolonia 32a
      Nałęczów
      lubelskie
    • Strona internetowa
    • Telefon
      +48601159720
    • Lokalizacja Stopnie dziesiętne
      Szer. 51.276244532451486
      Dł. 22.262025499468564

    Kemping położony jest w odległości 3km od centrum Nałęczowa. Zapraszamy do odpoczynku na łonie natury , na nowym kempingu urządzonym w wysokim standardzie. Pole kempingowe usytuowane jest bez bezpośredniego sąsiedztwa co gwarantuje całodobowa ciszę oraz spokój.

    Na polu znajdują się następujące udogodnienia,
    -Plac zabaw.
    -Supermarket, punkt wymiany butli gazowych.
    -Telewizor.
    -Stół bilardowy.
    -Grillowisko oraz miejsce na ognisko.
    -Bezprzewodowy dostęp do internetu.
    -Pralnia.
    -Nowoczesne sanitariaty, węzeł sanitarny oraz miejsce na zrzut nieczystości (również najazd dla kamperów)
    -Zmywalnia naczyń.
     -Przyłącza  prądu przy każdej parceli.

    Informuje również ,ze w tym roku kemping wzbogaciliśmy o nowe atrakcję w postaci zewnętrznego jacuzzi oraz Sauny.

    Zapraszamy grupy do organizacji spotkań oraz zlotów.




    Opinie użytkowników

    Rekomendowane komentarze



    Spędziliśmy wspaniały weekend. Jak zwykle było słońce, doborowe towarzystwo itd. Kemping cały czas się rozwija. Spotkaliśmy młodego człowieka, który umilał nam czas piekną grą na harmonii guzikowej i akordeonie. Polecam, może i Wam uda się Go spotkać

     

    https://photos.app.goo.gl/viQBJ5Kx35QoKkoz7

    u Kraka 2020

    Edytowane przez effka69
    zły link (wyświetl historię edycji)

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    W dniu 14.09.2020 o 12:16, Commander napisał:

    Nie widzę zgody na publikację wizerunku...?

    Nie pomyślałam o tym. Ale jeśli artysta Damian sam wrzuca swoje nagrania to może nie muszę tutaj zamieszczać zgody?

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    1 godzinę temu, effka69 napisał:

    Nie pomyślałam o tym. Ale jeśli artysta Damian sam wrzuca swoje nagrania to może nie muszę tutaj zamieszczać zgody?

    Pozwoliłem sobie na żarty a tym zwariowanym świecie. Jestem świeżo po podpisaniu takich zgód w szkołach moich dzieci ?.

    Akordeon to mój ulubiony instrument. Niestety ....nie dane było się nauczyć.

    A kemping u Kraka pierwsza klasa.

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Fajnie gra...czasem brakuje mi tego na obecnych campingach. Dawniej graliśmy  niemal w każdy wieczór na gitarach, harmonijkach i różnego typu przeszkadzajkach. Nie za głośni, nie za długo ale to było to coś co często integrowało ludzi. szkoda, że to zanika.

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    W dniu 19.09.2020 o 22:37, pawel1966 napisał:

    Fajnie gra...czasem brakuje mi tego na obecnych campingach. Dawniej graliśmy  niemal w każdy wieczór na gitarach, harmonijkach i różnego typu przeszkadzajkach. Nie za głośni, nie za długo ale to było to coś co często integrowało ludzi. szkoda, że to zanika.

    Nie zanika. Po prostu jeżdzisz z tymi co nie grają. :gitara:

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Godzinę temu, AdamH napisał:

    Nie zanika. Po prostu jeżdzisz z tymi co nie grają. :gitara:

    Święta prawda. W naszym kamperku akordeon ma swoje specjalne miejsce i bez niego nie wyruszamy w trasę. Tylko od akordeonisty zależy czy zagra wieczorem :)

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    No ja też czasem zabieram gitarkę:) Dawniej się grywało co wieczór...teraz trochę rzadziej.

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jedziemy jutro na przedłużony weekend. Zaprzyjaźniony akordeonista obiecał nam pograć trochę ?

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    9 godzin temu, effka69 napisał:

    Jedziemy jutro na przedłużony weekend. Zaprzyjaźniony akordeonista obiecał nam pograć trochę ?

    Do zobaczenia więc. ? Ja przybędę wieczorem.

     

    pozdr

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    No to skorzystałem z porad na forum i kilka dni temu zajechaliśmy na kemping "U Kraka". Prąd, woda, porządne sanitariaty, pralka (15-20zł/pranie) wszystko to co potrzeba. 

    Do tego dostępne środki do mycia, dezynfekcji, czysto i przyjemnie. Ciepła woda non stop.

    Towarzystwo spokojne, przejazd rowerami do Nałęczowa bezproblemowy, chodnik na całej długości, nie ma potrzeby wciskania się na drogę między samochody z dzieciakami.

    I coś co mnie rozwaliło...sklep "wielobranżowy" na kempingu czynny 7 dni od rana do wieczora...można pojechać w jednych gaciach i t-shircie i kupić TAM wszystko co potrzebne, począwszy od prowiantu, przez środki czystości, sprzęt i wyposażenie kuchenne, zabawki, na narzędziach oraz odzieży, butach (nie tylko "plażowych" ) skończywszy. Nawet nietypowe śruby do szafek w kamperze się znalazły. Oczywiście można wybrać między lepszą jakością a typową "chińszczyzną". Śmialiśmy się że asortyment to właściwie mini-centrum-handlowe i skrzyżowanie Auchan z Leroy Merlin niż lokalny sklepik przy kempingu. Szok.

    Jedna niedogodność:  masakryczna ilość much i gzów ze stajni. Ale coś za coś.

    Generalnie polecam ten kemping, a tym którzy jadą przejazdem polecam sklep.

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jak byłem tam ostatni raz to przed sklepem stały ze 3 nowe betoniarki....

    Miejsce i sklep bomba.

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    9 godzin temu, Cykli napisał:

     

    Jedna niedogodność:  masakryczna ilość much i gzów ze stajni. Ale coś za coś.

     

    Jak byliśmy na początku czerwca to było tylko ze 4 muchy, aż się zdziwiłam.  W poprzednich latach właściciele pryskali czymś na muchy i kleszcze. Może w tym sezonie jeszcze nie zdążyli. Sprawdzimy w sierpniu :)

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach




    Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

    Gość
    Dodaj komentarz...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.