Skocz do zawartości

    Kontakt - U KRAKA

    • Adres
      Bochotnica Kolonia 32a
      Nałęczów
      lubelskie
    • Strona internetowa
    • Telefon
      +48601159720
    • Lokalizacja Stopnie dziesiętne
      Szer. 51.276244532451486
      Dł. 22.262025499468564

    Kemping położony jest w odległości 3km od centrum Nałęczowa. Zapraszamy do odpoczynku na łonie natury , na nowym kempingu urządzonym w wysokim standardzie. Pole kempingowe usytuowane jest bez bezpośredniego sąsiedztwa co gwarantuje całodobowa ciszę oraz spokój.

    Na polu znajdują się następujące udogodnienia,
    -Plac zabaw.
    -Supermarket, punkt wymiany butli gazowych.
    -Telewizor.
    -Stół bilardowy.
    -Grillowisko oraz miejsce na ognisko.
    -Bezprzewodowy dostęp do internetu.
    -Pralnia.
    -Nowoczesne sanitariaty, węzeł sanitarny oraz miejsce na zrzut nieczystości (również najazd dla kamperów)
    -Zmywalnia naczyń.
     -Przyłącza  prądu przy każdej parceli.

    Informuje również ,ze w tym roku kemping wzbogaciliśmy o nowe atrakcję w postaci zewnętrznego jacuzzi oraz Sauny.

    Zapraszamy grupy do organizacji spotkań oraz zlotów.




    Opinie użytkowników

    Rekomendowane komentarze



    2016 roku bardzo fajny zlot ogólnopolski Fanklubu Niewiadowa tam był :)

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Fajne miejsce ! dobrze wiedzieć, że jest taki fajny camping w tamtym rejonie.

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Kemping przyzwoity,  fajny na wypady do pobliskich miast na zwiedzanie.  Dla fanów sklepu typu "mydło i powidło" właściciele prowadzą sklep wszystko-wyposażony, jeśli coś się zepsuło w waszym domku jest duża szansa że tam w trasie coś się znajdzie. Z cenami tam bywa różnie , niektóre rzeczy taniej niż gdzie indziej, inne sporo drożej, tylko jeszcze znajdź to co potrzebujesz.

    Co do pola - cały czas otwarte, nikt nie stoi z batem i nie pilnuje, ani czasu ani tego co robisz itp, jest raczej luźno (nie próbowałem sprawdzać wytrzymałości właścicieli i granatów nie rzucałem, ale ja wolę ciszę i spokój i tak było tam).

    Sanitariaty ładne ale sprzątane rzadko, jak skończył się papier czy mydło to raczej tak na hurra nikt team nie uzupełniał. lepiej mieć swoje. Prysznice w cenie pola, woda ciepła cały czas (było raczej luźno na polu) 

    Pole równe ze spadkiem w koniec pola .

    Dodatkowe wyposażenie pola to sauna i jacuzzi (płatne osobno), stół do tenisa stołowego, który lata świetności ma już raczej za sobą.

    Na końcu pola jest zestaw oswojonych zwierząt, które chętnie dadzą się wygłaskać ale są niestety przyczyną tabunów much na polu. W przedsionku jedzenie było niemożliwe, chyba że by mi wyrosły dodatkowe ręce do opędzania się od nich. W dniu wyjazdu zostawiłem uchylone szyby w aucie, ostatnie muchy opuściły pojazd przed Puławami.... 

    Szkoda bo pierwsze co mi na myśl przychodzi w kontekście tego pola to .... muchy.....

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Byłem, zobaczyłem - z pewnością wrócimy tam nie raz. Zadbany teren, CISZA i SPOKÓJ. Sympatyczny właściciel i pełne poczucie bezpieczeństwa. Mój młody był zachwycony figurami szachów i zwierzętami. Nadmiaru much nie stwierdziliśmy, może kwestia pory roku? Staliśmy blisko zwierząt a "zapachów" i much brak. 

    Kemping położony w bardzo fajnym miejscu. Blisko dobra knajpa (Patataj) i sielska okolica. Sam Nałęczów super, można się poczuć jak emeryt ale jest bardzo ładnie i klimatycznie. W centrum spory plac zabaw, bardzo dużo kawiarni/lodziarni itp. Park super. Z domu mam w zasadzie minimalnie dalej niż na Mazury i mają od tego weekendu sporą konkurencje :) 

    IMG_2997.thumb.jpeg.263ead3c4c6db2c70ff790f95b76b3ec.jpeg

    IMG_2998.thumb.jpeg.d716e49b96b1fa99a2231ea1bece184d.jpeg

    IMG_2999.thumb.jpeg.d13b7c1f967b7594109891aa82d8b8b8.jpeg

    IMG_3027.thumb.jpeg.76a1588586e7f8b1f540db27954962fa.jpeg

     

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Rok temu do zakładu produkcyjnego "Nestle-Nałęczowianka" trzeba było jechać drogą i starać się być nie zdmuchniętym przez szalonego tirowca albo innego wariata, a potem był już chodnik. Alternatywnej trasy nie miałem okazji spróbować, ale to chyba mocno polna droga.

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    16 godzin temu, PolariS napisał:

    Alternatywnej trasy nie miałem okazji spróbować, ale to chyba mocno polna droga.

    Na góralach spokojnie da radę przejechać kilka kilometrów kiepską drogą, lepsze to niż

    16 godzin temu, PolariS napisał:

    starać się być nie zdmuchniętym przez szalonego tirowca albo innego wariata

    Sam to jeszcze bym mógł jechać taką drogą, z dzieciakami lepiej nie ryzykować.

    Dzięki za info.

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Dokładnie, dojazd na rowerach do Nałęczowa totalnie bezproblemowy :) Chodnik szeroki.

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Dziękuję Wam za info - tak więc pojutrze będzie bezstresowa jazda na rowerkach :ok:

    Chcę się załapać choćby na końcówkę balonów - @polo63 mnie namówił :ok:

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Szkoda że nie mamy jak podjechać. Chętnie byśmy dołączyli. Jak tam nowe Volvo? Dużo już nakręciłeś? Czujesz różnice względem starszego egzemplarza?

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    2 godziny temu, lbuster napisał:

    Dziękuję Wam za info - tak więc pojutrze będzie bezstresowa jazda na rowerkach :ok:

    Chcę się załapać choćby na końcówkę balonów - @polo63 mnie namówił :ok:

    Miło, że chociaż Tobie Sebastianie uda się dotrzeć na balony. Pozdrawiam i liczę na "relację" z wyjazdu??

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    @dudek_t, ja cały czas mam ochotę Was ponownie odwiedzić, jesień długa i pełno w niej weekend'ów - damy radę :P O Volvie napiszę w odpowiednim dziale, nie chcę zaśmiecać tego tematu. Wakacje to cienki okres na długie opisy i mam trochę zaległości :(

    @polo63, krótka relacja będzie w podsumowaniu roku, jak chcesz to wcześniej wyślę Tobie jakieś fotki na priv.

     

     

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach




    Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

    Gość
    Dodaj komentarz...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.