Skocz do zawartości
  • Trzcinowa Dolina Wadąg Camping

    Kontakt - Trzcinowa Dolina Wadąg Camping

    • Adres
      Wadąg 8
      Olsztyn
      warmińsko-mazurskie
    • Strona internetowa
    • Telefon
      501214850
    • Lokalizacja Stopnie dziesiętne
      Szer. 53.81593037721996
      Dł. 20.533631762825962

    Kamping Trzcinowa Dolina położona w Wadągu koło Olsztyna.

    Jesteśmy przy rzece Wadąg , posiadamy własne jezioro.

    Gwarantujemy cisze i spokój blisko Olsztyna.

    Przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny.

    camp.JPG

    trzcinowa baner.jpg




    Opinie użytkowników

    Rekomendowane komentarze



    Jeśli strona internetowa jest wizytówką firmy, to właśnie powiedziałeś "u nas jest do bani".

    Reklamy na firmowej stronie internetowej? Kolego mamy rok 2019 a nie 1999! Ale dzięki Twojej stronie "firmowej"wiem że krem bambino chroni skórę, ING daje dobre kredyty, a LOT lata. Mam nadzieję że na campie kołchoźnika z ogłoszeniami 24h nie ma.

     

    I Boże broń nie traktuj tego jako wrogość. Po prostu jeśli chcesz nam coś sprzedać, to nas szanuj. 

     

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    przyznaję rację @Cathay, strona wymaga zmiany serwera. Niemniej camp prezentuje się fajowo. @marogalski popracujcie troszkę nad medialną oprawą i wszystko będzie śmigać. 

    Poza tym, podoba mi się camp także, że jak widzę można bardzo rozwijać się kajakarsko :D 

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Rzeczywiście, te reklamy to porażka, działają na mnie jak płachta na byka. Dlatego prawie nie słucham radia i nie oglądam tv bo cały czas te pie....one reklamy.

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    2 godziny temu, Kevin napisał:

    Niemniej camp prezentuje się fajowo

    Dlatego nie przekreślam miejsca, tylko sugeruje że warto nad stroną chwilę popracować. 

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    41 minut temu, Cathay napisał:

    sugeruje

    @Cathay Twoje sugestie mogą doprowadzić czasami do zawału lub samobójstwa Hehehehehehe :bzik:

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    W dniu ‎2019‎-‎11‎-‎05 o 21:37, elaola napisał:

    Szkoda, że na stronie nie ma cennika.

    I nie tylko. Będziemy czekać na pierwszego ochotnika który zrobi fotki infrastruktury: podłączenie prądu, wody, WC, prysznice, zrzutka nieczystości... i wiele innych znaków zapytania?

    Poza tym nie ma się czego czepnąć. A patrząc na opisy i foty, to jest potencjalny kandydat do zrobienia spotkania (zlotu) karawaningowego.

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Myślę, że  "najatrakcyjniejsze " to jest pojęcie  względne ?

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    nie ma e-maila do nich na stronie, może ktoś zadzwoni i podpowie? 

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Nie byłem, nie widziałem,  a zdjęcia to raczej poglądowe, tak dla przykładu warto porównać to co wrzucił tutaj właściciel oraz to co wrzucili ludzie.  1 2 3 4 5 6 7 8 . Aparat ma niestety tą wadę czy zaletę że na zdjęciu uwiecznia to na co zostanie skierowany.  Są też odpowiednie sposoby tunningowania zdjęć.  Nie twierdzę że tak musi być w tym wypadku, ale jakoś strasznie bym się samą stroną internetową nie ekscytował. 

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    W dniu 5.11.2019 o 21:37, elaola napisał:

    Szkoda, że na stronie nie ma cennika.

    Napisałem e-maila z pytaniem o infrastrukturę i cennik - bez odpowiedzi. Znalazłem tylko w Googlach zdjęcia tabliczki przy wjeździe, że zwierzakom wstęp wzbroniony.

    Brak cenników to chyba taka nowa moda na Mazurach, bo znalazłem też Siedlisko Konradówka. Jedyny konkret to hasło "Kampery są u nas mile widziane :)", natomiast pisanie e-maili to pisanie na Berdyczów.

    Edytowane przez piotrowin (wyświetl historię edycji)

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Z Trzcinowej Doliny dalej cisza, natomiast dostałem odpowiedź z Siedliska Konradówka, z której fragment pozwalam sobie przytoczyć:

    "W tym sezonie uruchomiliśmy kemping z nowy zapleczem sanitarnym,pralnią ,kuchnią, świetlicą ,podłączeniami do wody i prądu. Jeżeli chodzi o ceny to przez dwa sezony obowiązują stawki połowa średniej ceny kempingów w okolicy.Strona będzie zmieniona po naszym powrocie." 

     

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Nic mnie bardziej nie wkurza niż Janusze biznesu, którzy nie potrafią jasno sprecyzować co i ile u nich kosztuje. Jaka strona, tacy Janusze, hehe.
    Adblock w chromie się rozprawił z reklamami skutecznie, ale strona rzeczywiście w/g standardów sprzed 20 lat. 

     

     

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    A najmniej nami zainteresowany jest sam (chyba) właściciel. Pyknął dwa posty i jak kamień w wodę.

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach




    Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

    Gość
    Dodaj komentarz...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.