Jump to content
  • Rowy Camping WYGODA

Kontakt - Rowy Camping WYGODA

• Adres
      Bałtycka 17, 76-212 Rowy
      Rowy
      pomorskie
    • Strona internetowa
    • Telefon
      +48 661 780 343
    • Lokalizacja Stopnie dziesiętne
      Szer. 54.66169464057273
      Dł. 17.052583694458008

Witam.

Polecam Kemping WYGODA w Rowach.

Byliśmy z rodzinką w tym roku na tym kempingu, kemping raczej rodzinny, cisza i spokój, teren nie wielki - na ok. 30 stanowisk, blisko centrum i morza, właściciel miły i pomocny we wszystkim, sanitariaty czyste i regularnie sprzątane, ciepła woda w godz. 7-23 - nawet w umywalkach do mycia naczyń ciepła woda, na polu porządek i przyjazna atmosfera. 

User Feedback

Recommended Comments

tantalos

Posted

Po to jest przyczepa że jak mi coś nie pasi (pogoda, towarzystwo, kemping) to cepa na hak i adios. Nigdy nie płacę za cały pobyt bo najzwyczajniej nie wiem jak długo będę. Jak muszę to płacę za max 2 doby ,reszta przy wyjeździe i tyle. 

Share this comment

W dniu 27.08.2019 o 19:13, tantalos napisał:

Po to jest przyczepa że jak mi coś nie pasi

ale, że np. o 16 godz. ktoś odpali łomot i ja mam się zwijać? Niby tak, ale nie do końca 👍 (jak to mawia mój wujo :D ) 

Share this comment

W dniu 27.08.2019 o 19:13, tantalos napisał:

Po to jest przyczepa że jak mi coś nie pasi (pogoda, towarzystwo, kemping) to cepa na hak i adios. Nigdy nie płacę za cały pobyt bo najzwyczajniej nie wiem jak długo będę. Jak muszę to płacę za max 2 doby ,reszta przy wyjeździe i tyle. 

To co pisałem  (zwierzaki i muzyka) - to po prostu tak było, Z tych dwóch rzeczy radzieccy kompozytorzy byli znacznie bardziej uciążliwi niż futrzaki biegające, jeden zwierz sąsiadów obok nawet chętnie się spoufalał ze mną, i dał się wytarmosić, ale takie np Achtung! Minen!  w zbieżności z pięknym plakatem pieska i karą 50 E za zaminowywanie pola co najmniej nie licuje. Finalnie i tak zmieniłem miejscówkę bo mi się zasoby rowów znudziły, ale do bardzo częstej zmiany też aż tak skłonny nie jestem bo :

a: trzeba poszukać innego pola (miejsce ceny, zaplecze nowej miejscówki)

b: trzeba ten cały majdan składać i rozkładać (zwijanie przedsionka, układanie gratów tak aby po dotarciu na nowe miejsce w cepie nie była sieczka) ponowna alokacja - to jest czas który zawsze można spędzić inaczej, więc warto to dobrze rozważyć. 

Share this comment

tantalos

Posted

Masz rację. Czytając poprzednie posty odniosłem wrażenie że mimo niedogodności i tak koledzy zostają. Odnośnie nowej miejscówki zawsze czytam opinie, między innymi w Google. 

Share this comment

W dniu 28.08.2019 o 22:59, tantalos napisał:

Odnośnie nowej miejscówki zawsze czytam opinie, między innymi w Google. 

Odnośnie googli to niestety jest sporo opinii tak różnych że czasem nie ma co wybrać, bo w każdej lokalizacji jest tak dobrze i tak źle że nie wiadomo co myśleć o tym, więc o kempingach priorytet opinii dla mnie jest tutaj. 

Share this comment