Skocz do zawartości
  • Rowy Camping WYGODA

    Kontakt - Rowy Camping WYGODA

    • Adres
      Bałtycka 17, 76-212 Rowy
      Rowy
      pomorskie
    • Strona internetowa
    • Telefon
      +48 661 780 343
    • Lokalizacja Stopnie dziesiętne
      Szer. 54.66169464057273
      Dł. 17.052583694458008

    Witam.

    Polecam Kemping WYGODA w Rowach.

    Byliśmy z rodzinką w tym roku na tym kempingu, kemping raczej rodzinny, cisza i spokój, teren nie wielki - na ok. 30 stanowisk, blisko centrum i morza, właściciel miły i pomocny we wszystkim, sanitariaty czyste i regularnie sprzątane, ciepła woda w godz. 7-23 - nawet w umywalkach do mycia naczyń ciepła woda, na polu porządek i przyjazna atmosfera. 




    Opinie użytkowników

    Rekomendowane komentarze



    Po to jest przyczepa że jak mi coś nie pasi (pogoda, towarzystwo, kemping) to cepa na hak i adios. Nigdy nie płacę za cały pobyt bo najzwyczajniej nie wiem jak długo będę. Jak muszę to płacę za max 2 doby ,reszta przy wyjeździe i tyle. 

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    W dniu 27.08.2019 o 19:13, tantalos napisał:

    Po to jest przyczepa że jak mi coś nie pasi

    ale, że np. o 16 godz. ktoś odpali łomot i ja mam się zwijać? Niby tak, ale nie do końca ? (jak to mawia mój wujo :D ) 

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    W dniu 27.08.2019 o 19:13, tantalos napisał:

    Po to jest przyczepa że jak mi coś nie pasi (pogoda, towarzystwo, kemping) to cepa na hak i adios. Nigdy nie płacę za cały pobyt bo najzwyczajniej nie wiem jak długo będę. Jak muszę to płacę za max 2 doby ,reszta przy wyjeździe i tyle. 

    To co pisałem  (zwierzaki i muzyka) - to po prostu tak było, Z tych dwóch rzeczy radzieccy kompozytorzy byli znacznie bardziej uciążliwi niż futrzaki biegające, jeden zwierz sąsiadów obok nawet chętnie się spoufalał ze mną, i dał się wytarmosić, ale takie np Achtung! Minen!  w zbieżności z pięknym plakatem pieska i karą 50 E za zaminowywanie pola co najmniej nie licuje. Finalnie i tak zmieniłem miejscówkę bo mi się zasoby rowów znudziły, ale do bardzo częstej zmiany też aż tak skłonny nie jestem bo :

    a: trzeba poszukać innego pola (miejsce ceny, zaplecze nowej miejscówki)

    b: trzeba ten cały majdan składać i rozkładać (zwijanie przedsionka, układanie gratów tak aby po dotarciu na nowe miejsce w cepie nie była sieczka) ponowna alokacja - to jest czas który zawsze można spędzić inaczej, więc warto to dobrze rozważyć. 

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Masz rację. Czytając poprzednie posty odniosłem wrażenie że mimo niedogodności i tak koledzy zostają. Odnośnie nowej miejscówki zawsze czytam opinie, między innymi w Google. 

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    W dniu 28.08.2019 o 22:59, tantalos napisał:

    Odnośnie nowej miejscówki zawsze czytam opinie, między innymi w Google. 

    Odnośnie googli to niestety jest sporo opinii tak różnych że czasem nie ma co wybrać, bo w każdej lokalizacji jest tak dobrze i tak źle że nie wiadomo co myśleć o tym, więc o kempingach priorytet opinii dla mnie jest tutaj. 

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    W dniu 22.08.2019 o 23:30, PolariS napisał:

    Odpowiedziałem że też mam głośnik i zaraz go wstawię na dwór a jak to nie pomoże to kupię w budowlanym szlifierkę i będę pilowal do 22. 

    Tak niestety teraz jest. Nie tylko na kempingach, ale wszędzie - również na działkach. Wendeta zazwyczaj skutkuje, tylko że pozostaje po niej szrama na mózgu. Zazwyczaj tego, który reaguje. 

    Edytowane przez cityflipper (wyświetl historię edycji)

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach




    Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

    Gość
    Dodaj komentarz...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.