Skocz do zawartości
  • Pole namiotowe Pod Sosnami

    Kontakt - Pole namiotowe Pod Sosnami

    • Adres
      Renata Kostecka Butryny 49A 10-687 Olsztyn
      Butryny
      warmińsko-mazurskie
    • Strona internetowa
    • Telefon
      tel. 0-89 513-38-96, kom. 604-330-949
    • Lokalizacja Stopnie dziesiętne
      Szer. 53.578951907534
      Dł. 20.6002235412598

    Pole biwakowe położone w sosnowym lesie nad jez. Gim. Teren Pola ogrodzony. W części pola bliżej wjazdu i recepcji są przyłącza 230V.




    Opinie użytkowników

    Rekomendowane komentarze

    Planowałem pobyt na tym polu w 2009r., dziełem przypadku a właściwie wskutek pilotażu przez moją żonę "wylądowałem" jednak w pobliskim ośrodku PKS Warmia.

     

    Na polu bywałem jednak z wizytą kilkakrotnie, sprawiało zachęcające wrażenie, jednak nie mogę go w pełni ocenić.

     

    Na polu jest sklepik i bar, w pobliżu bardzo fajne kąpielisko i wypożyczalnia sprzętu wodnego.

     

    Bardzo czysta woda w jez. Gim.

     

    Lokalizację oznaczyłem w przybliżeniu, nie posiadam danych GPS

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    kemping bardzo fajny w samym lesie cisza i spokój,słabe sanitariaty i ciągły problem z prądem ale polecam bardzo mili właściciele

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    byłem tam w 2010. pole fajne, właściciele mili, okolica super, wygody na polu w stopniu umiarkowanie wystarczającym tzn. prąd jest, woda jest, prysznice są ( szkoda że na automaty na wrzutki) kibelki sa, zlewnia do toalet jest, umywalnia naczyń jest, sklepik na polu jest ( niektóre pozycje z drobnymi niedociągnięciami typu zlewnia do kibelków bez kranu z wodą, umywalnia bez zadaszenia i tylko zimna woda, umywalki tylko 2 z zimna wodą, ale prysznice płatne z ciepłą wodą)

    bardzo czysta woda i umiejscowienie w lesie. cisza, spokój, super miejsce do wypraw rowerowych i najważniejsze właściwe i otwatre podejście właścicieli do klienta. polecam

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Była ktoś w tym roku Pod Sosnami? Zmieniło się coś na lepsze lub gorsze?

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Pole namiotowe Pod Sosnami

     

    Województwo: warmińsko-mazurskie

    Miejscowość: Butryny

    Renata Kostecka

    Butryny 49A

    10-687 Olsztyn

     

    http://www.butryny.pl

    butryny@butryny.pl

    Tel.: tel. 0-89 513-38-96, kom. 604-330-949

     

    Zobacz pełny wpis w katalogu kempingów Karawaning.pl

    Ja miałem wątpliwa  przyjemność bycia tam gościem i nigdy więcej tam nie pojadę !! Właściciele mają jakiś problem ze sobą i z prądem !! Instalacja nie przystosowana do zasilania przyczepy z piecykiem lub innym sprzętem powyżej 1000W... po wywaleniu bezpieczników zadyma o włączenie!!  Skoro płaci się za prąd jak za przysłowiowe zboże to mam do q..nędzy prawo z niego korzystać.

    Z tego co się dowiedzieliśmy na miejscu to jest to tam  standard. Najlepiej to by  odcięli prąd aby nawet herbatę kupować na miejscu. Dodatkowo sklepik tak beznadziejnie zaopatrzony, że wycieczka po zakupy do Olsztynka lub Olsztyna to norma.

    Ja miałem wątpliwą  przyjemność bycia tam gościem i nigdy więcej tam nie pojadę !!

    Właściciele mają jakiś problem ze sobą i z prądem !! Instalacja nie przystosowana do zasilania przyczepy z piecykiem lub innym sprzętem powyżej 1000W... po wywaleniu bezpieczników zadyma o włączenie!! 

    Skoro płaci się za prąd jak za przysłowiowe zboże to mam do q..nędzy prawo z niego korzystać.

    Z tego co się dowiedzieliśmy na miejscu to jest to tam  standard. Najlepiej to by  odcięli prąd aby nawet herbatę kupować na miejscu. Dodatkowo sklepik tak beznadziejnie zaopatrzony, że wycieczka po zakupy do Olsztynka lub Olsztyna to norma.

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Byliśmy tam 6 lat temu ,fakt z prądem słabiutko ,pozabierali nam czajniki i dali swoje  600 w .Litr wody gotował się 0,5 godz.

    Do tego cygańska rodzina gdzie młody żonkoś lał swoją lubą co noc ,podobno miała 13 lat. Po za tym miejsce OK dużo grzybów,ładne lasy ,jest gdzie jechać na rower, woda czyściutka.

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach



    Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

    Gość
    Dodaj komentarz...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.