Jump to content
  • Sign in to follow this  

Kemping U Michała

Kontakt - Kemping U Michała

• Adres
      Krzyże 11, Białowieża 17-230
      Białowieża
      podlaskie
    • Strona internetowa
    • Telefon
      85 681 27 03
    • Lokalizacja Stopnie dziesiętne
      Szer. 52.6955808202346
      Dł. 23.818359375
    Sign in to follow this  

User Feedback

Recommended Comments

Zdrowka dla Was ... A wszystkim polecam Białowieże - oaza spokoju i piekne trasy na rowerowe eskapady...

Polecam takze Białowieskie Centrum Sportu - 2 porządne rowery na 3 dni (od czwartku wieczora do niedzieli po obiedzie ) z przyczepką dla dziecka wypożyczyliśmy za 130 zeta!

Share this comment

Gorąco polecam kemping "Dom pod Bocianem"

Cicho, ładnie, bezproblemowo i grzecznie.

Co najważniejsze jest gdzie wyjśc rano z psem, bo kemping graniczy ze szczerym polem z tyłu.

Share this comment

Właśnie rozważałem ten kemping, i to co zostało napisane powyżej potwierdza się też w opiniach na Google Mapsach. Do wykreślenia...

Share this comment

Jacek, gdybyś jednak zjechał do Białowieży to koniecznie musimy umówić się na oblewanie nowych budek. Mam tam rzut beretem :) a i spore szanse że jadąc bądź wracając z Białowieży zobaczysz moja budę z drogi :D

Share this comment

Jacek, gdybyś jednak zjechał do Białowieży to koniecznie musimy umówić się na oblewanie nowych budek. Mam tam rzut beretem :) a i spore szanse że jadąc bądź wracając z Białowieży zobaczysz moja budę z drogi :D

Hehe, no właśnie zastanawiamy się w jakim kierunku jechać na weekend majowy. W końcu niemal 10 dni będzie, więc można się poszwędać :) Myślę włąśnie o kierunkach wschodnich bo te rejony są nam najmniej znane :) Jak będę wiedział dokąd to dam znać :)

Share this comment

Właśnie rozważałem ten kemping, i to co zostało napisane powyżej potwierdza się też w opiniach na Google Mapsach. Do wykreślenia...

Na temat pól w Białowieży kilka zdań oraz fotek i filmik zamieściłem w postach # 49, 51, 52, 54, 59, 60 i 62  w wątku http://forum.karawaning.pl/topic/5170-majowy-weekend-w-bialowie%C5%BCy/page-4 .

Zaglądaliśmy na pole „Dom pod Bocianem”, o którym wspominał Commander, ale nie przypadło ono nam do gustu z powodów estetycznych. Namiar telefoniczny na to pole: 600 788 739 oraz 85/681 26 81.

My wybraliśmy pole "U Kołodzieja". Przesympatyczni właściciele oraz wzorcowa czystość. 

Share this comment