Skocz do zawartości
  • Kemping Morski 21

    Kontakt - Kemping Morski 21

    • Adres
      Turystyczna 3 Łeba
      Łeba
      pomorskie
    • Strona internetowa
    • Telefon
      59 8661 380, 664 258 806
    • Lokalizacja Stopnie dziesiętne
      Szer. 54.7579160793699
      Dł. 17.545166015625



    Opinie użytkowników

    Rekomendowane komentarze



    Zadzwoń do nich. Na lipiec mieli wszystko sprzedane już w maju. (poza kilkoma mniej dogodnymi miejscami)

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Kemping Bardzo fajny ładny i czysty , siłownia na dworze boisko do siatkówki . Sanitariaty super wielkie kabiny , ciepła woda zawsze , na kibelku muzyczka aż się nie chce wstawać :) he he . Standardowo kontrola przepustek co jest PLUSEM i minusem ( jak się zapomni karteczki i trzeba się cofać do przyczepy :D ) . Pole zadbane doinwestowane cena rozsądna . W tym roku to najlepszy kemping na jakim byłem ocena Mocne 5+ .

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Chcialem zobaczyc jak wyglada camping nawet nie zostalem wpuszczony:angry:przez ochrone i pania z recepcji.Co o tym sadzic.

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Witaj!myślę że mają coś do ukrycia,np Hell gospodarz prosi,zwiedzić proszę i zobaczycie jak jest,Włochy,pole campingowe pani z recepcji wozi nas po,polu aby zobaczyć  jak jest,więc dziwne jest to co piszesz,ja bym,powiedział, poinformuje wszystkich moich  znajomych,a mam ich sporo, powiem aby omijali was z daleka.

    Pozdrawiam.

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    jako zona powiem jeszcze ze ten glupi usmieszek na twarzach ochrony swiadczy o czyms. zaluje ze w kwietniu probpwalam tam zarezerwowac miejsce. ale z perspwktywy czasu sie ciesze widzac o godz 8 osoby prubujace sie zameldowac po dlugiej trasie i spiace na ulicy czekajac na laskawe wpuszczenie

     

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej, nie zgodzę się z Waszymi opiniami. Spędziłem tam dwa tygodnie 24.06-07.07 br i muszę zapewnić że na pewno nie mają nic do ukrycia. Ochrona zawsze dba i sprawdza przepustki na bramie, może to i śmieszne ale na pewno nikt postronny się nie kręci. Co do kolejki pod bramą to maja zasadę że od 23 do 8 rano nikogo nie wpuszczają jest tzw. cisza nocna. Ja również chciałem przyjechać w nocy ale Pani uprzedziła mnie że będę mógł wjechać dopiero rano. Myślę że trafiłeś na chwilę gdy był najazd i nikt nie miał czasu Cie oprowadzić, jak byłem to widziałem jak ochrona chodziła i pokazywała kemping ludziom zarówno polakom jak i obcokrajowcom. Obejrzałem podczas pobytu swojego zarówno tak chwalony Ambre jak i Przymorze i muszę powiedzieć że gdybym sam nie wszedł się zapytać czy mogę rozejrzeć się po kempingu to zapewniam Cię że nikt by mnie nawet nie zatrzymał, zero ochrony było.

    Dodam jeszcze co do przyjeżdżania w nocy: o  ile dla przyjeżdżającego jest to super bo może się wbić na miejsce i pójść spać o tyle dla śpiących już nie. Ile razy budziły mnie na różnych kempingach osoby które wjeżdżały w nocy i za nic mieli ciszę nocną, rozkładanie piszczących podpór pod przyczepami czy głośne rozmowy jak by byli sami, wyrzucanie wszystkich gratów z przyczepy żeby dostać się do łóżek a już jasna cholera mnie wzięła gdy Pan nad ranem ok. 4 przyjechał i zaczął pukać mi w okno bo chciał żebym samochód przestawił bo on chce stanąć na tylnej ścianie mojej przyczepy. 

    Polecam MORSKI 21 :)

    Edytowane przez roadwarrior23 (wyświetl historię edycji)

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Polecam. Chyba najlepszy kemping nad polskim morzem.  Ładnie przygotowany, czyste sanitariaty, cześć otwarta, parcele zwykłe i z podłączeniem do wody i ścieków.  Niestety przez to że jest znany w Polsce i za granica w sezonie trudno o miejsce.  Dzieci mają gdzie pobiegać bo teren jest ogrodzony i strzeżony. Miejsce na ognisko.  Cały czas coś nowego przybywa. 

    Edytowane przez EwaMarek (wyświetl historię edycji)

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    W dniu 11.03.2021 o 18:01, EwaMarek napisał:

    Polecam. Chyba najlepszy kemping nad polskim morzem.  Ładnie przygotowany, czyste sanitariaty, cześć otwarta, parcele zwykłe i z podłączeniem do wody i ścieków.  Niestety przez to że jest znany w Polsce i za granica w sezonie trudno o miejsce.  Dzieci mają gdzie pobiegać bo teren jest ogrodzony i strzeżony. Miejsce na ognisko.  Cały czas coś nowego przybywa. 

    Byliśmy na nim, uważam że jeden z lepszych kempingów jeśli chodzi o przygotowanie parcel. To jest  taki trochę kemping o standardzie europejskim, może nie wszystkie parcele, ale na tej na której byłem było wszystko, przede wszystkim bardzo duża parcela, 2 x przyłącze do wody, odpływ na każdej stronie parceli, i chyba jedyny kemping gdzie była dostępna TV na parceli.
    Taki kemping na poziomie pod Niemca. Jedyny minus to komary :D 

     

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    no co Ty - kiedy tam były komary?  ja tak bywam od 10 lat i prawie nigdy ich nie było

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach




    Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

    Gość
    Dodaj komentarz...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.