Jump to content
  • Sign in to follow this  

Kemping Morski 21

Kontakt - Kemping Morski 21

• Adres
      Turystyczna 3 Łeba
      Łeba
      pomorskie
    • Strona internetowa
    • Telefon
      59 8661 380, 664 258 806
    • Lokalizacja Stopnie dziesiętne
      Szer. 54.7579160793699
      Dł. 17.545166015625
    Sign in to follow this  

User Feedback

Recommended Comments

Byłem w 2011roku .Bardzo fajny kamping zaplecze sanitarne na wysokim poziomie .Gastronomia i sklep spożywczy w zasięgu ręki obsługa krąży po całym obiekcie cały czas obcy nie zamieszkały praktycznie nie ma wstępu bez karty pobytowej stawiają na bezpieczeństwo .Blisko do plaży i do centrum ,jak również do najciekawszej atrakcji przyrodniczej RUCHOME WYDMY które gorąco polecam zobaczyć . Generalnie nie jestem wybredny z czystm sumieniem poleca .

Share this comment

Juz w lipcu jade do Łeby na http://www.camping21.pl/

Byłem już tam rok temu i powiem polecam każdemu   :yay: sanitariaty 6/6 Pani sprząta na okrągło.Teren ogrodzony. Super zlewka do szarej wody. Plac zabaw, miejsce na ognisko, swietlica itp. Pole czyste a personel bardzo mily i pomocny. Camping jest położony spory kawałek od centrum wiec jest cicho. Do morza jakies 300m moze mniej. Parcele tez spore.

Szczerze polecam

aaa.... i woda ciepła 24h  

Share this comment

TomaszOlkusz

Posted

witam Łeba super Polecam morski 21 byliśmy rok temu coprawda namiot (na przyczepkę się zbierało) i super sanitariaty zawsze czysto  raz  ostawiłem dokumenty na stoliku i pieniążki znalazłem je w recepcji ochrona 24 h kręci siępo alejkach polecam

Share this comment

wróciłam wczoraj z tego kempingu; jest super, czysto, non stop ciepła woda, ochrona 24h i super przyjemna i uczynna obsługa, zawsze chętna do pomocy, POLECAM

Share this comment

Kemping o wysokim standardzie. Co za tym idzie - niestety -  wysokie ceny.

Dużo zagranicznych turystów. Dla nich ceny na kempingu są akceptowalne a nawet cieszą się, że dużo taniej niż u nich.

Kemping dla zamożnego turysty, który oczekuje wysokiego standardu, który tu na pewno znahdzie.

Share this comment

Kemping o wysokim standardzie. Co za tym idzie - niestety -  wysokie ceny.

Dużo zagranicznych turystów. Dla nich ceny na kempingu są akceptowalne a nawet cieszą się, że dużo taniej niż u nich.

Kemping dla zamożnego turysty, który oczekuje wysokiego standardu, który tu na pewno znahdzie.

Wysoki standard - ogrodzony, ochrona, bar na miejscu (danie szefa max 17zł), sklep za rogiem, ładne alejki dojazdowe, bardzo ładne zaplecze sanitarne (czyste), plac zabaw + animacje, miejsce na ognisko, TV DVBT za darmo, WiFi na calym polu, podłączenie do wody, podłączenie do kanalizacji na szarą wodę, parcele b.duże - za to trzeba zapłacić i tak 2+2 + przyczepa + samochód + prąd = 100zł/dobę. Wydaje mi się że do zaakceptowania jak na Łebę.

Dużo zagranicznych turystów - dopiero od 15 sierpnia zjeżdżają  a tak od maja to sami nasi karawaningowcy i namioty

Ambre, Rafael to podobne kempingi w podobnych cenach a mimo to Morski ma najlepszą opinię. Obok Morskiego jest Łebski ale to już nie to samo.

Share this comment

Dla mnie Morski w Łebie to jeden z najlepszych kempingów na jakich w życiu byłem. Szkoda że ten kemping nie jest całoroczny.

Share this comment

parcele b.duże - za to trzeba zapłacić i tak 2+2 + przyczepa + samochód + prąd = 100zł/dobę.

+ prysznice ( jeśli odpowiednia ilość, kolejek brak i ciepła woda 24 H ) to cena za taki kemping jest OK

słyszałem o tym kempingu i  w przyszłym się tam chyba wybiorę

obecnie co roku wpadam na Horyzont w Chłapowie i cena jest bardzo zbliżona a podobno Morski jest jeszcze bardziej "dopieszczony" :)

Share this comment

+ prysznice ( jeśli odpowiednia ilość, kolejek brak i ciepła woda 24 H ) to cena za taki kemping jest OK

słyszałem o tym kempingu i  w przyszłym się tam chyba wybiorę

obecnie co roku wpadam na Horyzont w Chłapowie i cena jest bardzo zbliżona a podobno Morski jest jeszcze bardziej "dopieszczony" :)

kabin prysznicowych jest dość, nie stoisz i nie czekasz woda cieplutka, polecam ale warto miejsce rezerwowac wczesniej bo z racji dobrej opinii brak miejsc w sezonie letnim chyba że na 2-3 dni i ruszasz dalej

Share this comment

Który z kempingów w Łebie nadaje się do manewrów zestawem pow.10 m?

Share this comment

Który z kempingów w Łebie nadaje się do manewrów zestawem pow.10 m?

W Intercamp nie będzie problemu, jeśli nie po lewej stronie to po prawej na pewno.

W Ambre nie ma szans, wąskie uliczki i dużo zakrętów.

W Morskim zależy ile będzie załóg i jak będą porozkładani.

W Łebskim nie byłem i dokładnie nie wiem jak tam sytuacja.

Share this comment

Ja mam prawie 13m i w Ambre jezdzilem bez wiekszych problemow ,ale trzeba uwazac....

Share this comment