Skocz do zawartości
  • Kemping Letnik

    Kontakt - Kemping Letnik

    • Adres
      ul. Borowa 62-561 Ślesin
      Ślesin
      wielkopolskie
    • Strona internetowa
    • Telefon
      607 609 385, 607 149 158
    • Lokalizacja Stopnie dziesiętne
      Szer. 52.3772758851612
      Dł. 18.3087158203125
    Do Państwa dyspozycji oddajemy pole campingowo-namiotowe (z zastosowaniem najnowszych szwedzkich technologii w zakresie gospodarki wodno- ściekowej oraz ochrony środowiska IN- DRAN ) oraz domki letniskowe cztero- i sześcioosobowe z łazienkami i aneksem kuchennym. Ośrodek położony jest w odległości 1 km od centrum Ślesina w pięknym i malowniczym zakątku tuż przy lesie w bezpośrednim położeniu z brzegiem jeziora. To zaciszne miejsce dedykujemy dla Gości ceniących sobie ciszę, spokój i bliskość natury. Idealne miejsce na rodzinny wakacyjny pobyt, teren wyjątkowo bezpieczny, monitorowany. Ukształtowanie terenu sprzyja zachowaniu prywatności oraz korzystaniu w pełni z całej infrastruktury. Dla naszych Gości lubiących sporty motorowodne udostępniamy slip do wodowania motorówek. Lokalizacja gminy Ślesin jak i samego ośrodka zapewnia wiele wodnych atrakcji (żeglowanie, sporty wodne, rejsy po jeziorze, możliwość wypożyczenia różnego sprzętu wodnego, ścieżki rowerowe, park linowy).



    Opinie użytkowników

    Rekomendowane komentarze



    nie wiem bo nie byłem, sadząc z opisów na forum raczej godny polecenia. Dla mnie ważny jest też dojazd ze Slesina na rowerach z małymi dziećmi ale nie przy ruchliwej drodze, ale widze ze z Letnika przez las można.

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Wszystkie pola są w obrębie kilku kilometrów a Niedzwiadki dalej o 10km, więc nawet objazdówkę można zrobić i coś wybrać dla siebie  :ok:

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    ryba78 jesteś (pozwolę sobie na forme bepośrednią :) ) teraz tam w okolicy ?, a może sie wybierasz ?

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Wiktorówki nie polecam

     

    Letnik dużo lepszy od Niedzwiadów ponieważ własciciel nie wpuszcza ludzi ze wsi na plaze czego nie mozna powiedziec o Niedzwiadach tam w weekend nie mam miejsca ani na plazy ani w wodzie

     

    w Niedzwiadach jest cieplejsza woda w Letniku spokojniej 

     

    Ja osobiscie bardziej wole letnika niz niedzwiady ale to moje osobiste zdanie

     

    Bedac u letnika mozesz spacerowac do osrodka kopalni i wykupic sobie posiłki 

    Edytowane przez piotr05 (wyświetl historię edycji)

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    o, to się nazywa rzetelna informacja, chciałbym takich miłych i pomocnych ludzi spotkac na miejscu :)

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    niestety przez las nie dojedziesz do Slesina, musisz jechac asfaltem.

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    to kiszka, jak tu z dziećmi chodzić bez pobocza, już nie mówie o rowerach, .... ech

     

     

    na tej drodze co wygooglałes jest bardzo mały ruch my z dziecmi na obiady poboczem chodziliśmy 

    dalej masz chodnik i ruch też nie za duży bo wszyscy 25 jeżdżą a to jest droga dojazdowa do posesji

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Witam, czy ktoś był ostatnio na campingu Letnik? Czytam w miare dobre opinie, czy jest cały czas tak jak w opisie z poprzednich lat. Można na cwhwilę obecną wypożyczyć jakiś sprzęt wodny, bo ktoś pisał wcześniej, że tak. Dzięki za opinie na temat tego campingu :)

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    wróciłem z Letnika i potwierdzam poprzednie pozytywne opinie. Właściciel pomocny i uczynny, ceny przyzwoite. Czysto, miło i sympatycznie. Jak komus przeszkadzają sporty motorowe to może sobie darować to miejsce jak i inne nad tym jeziorem.

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    wróciłem z Letnika i potwierdzam poprzednie pozytywne opinie. Właściciel pomocny i uczynny, ceny przyzwoite. Czysto, miło i sympatycznie. Jak komus przeszkadzają sporty motorowe to może sobie darować to miejsce jak i inne nad tym jeziorem.

    wybieram się najprawdopodobniej z 1,5 roczną córką mam na myśli ślesin w związku z tym mam pytanie czy w nocy na kempingach  jest spokój. wiadomo że może się trafić jakaś imprezka, ale czy właściciel pilnuje raczej spokoju i ciszy 

    Edytowane przez slamal77 (wyświetl historię edycji)

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    wybieram się najprawdopodobniej z 1,5 roczną córką mam na myśli ślesin w związku z tym mam pytanie czy w nocy na kempingach  jest spokój. wiadomo że może się trafić jakaś imprezka, ale czy właściciel pilnuje raczej spokoju i ciszy 

     

    Jest spokój, chyba że przyjedzie młodzież  :] 

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jest spokój, chyba że przyjedzie młodzież  :] 

     

    a tak na poważnie to raczej spokój, czasami troche hałasowali ale nie w nocy i co najwazniejsze nie było hamstwa. To nie jest kemping dla młodzieży bo daleko od sklepu pubu i dyskoteki. Pole jest duże więc warto się rozejrzec przy rozbijaniu .....

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    a tak na poważnie to raczej spokój, czasami troche hałasowali ale nie w nocy i co najwazniejsze nie było hamstwa. To nie jest kemping dla młodzieży bo daleko od sklepu pubu i dyskoteki. Pole jest duże więc warto się rozejrzec przy rozbijaniu .....

    dzięki za info.

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach




    Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

    Gość
    Dodaj komentarz...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.