Skocz do zawartości
  • Kemping Letnik

    Kontakt - Kemping Letnik

    • Adres
      ul. Borowa 62-561 Ślesin
      Ślesin
      wielkopolskie
    • Strona internetowa
    • Telefon
      607 609 385, 607 149 158
    • Lokalizacja Stopnie dziesiętne
      Szer. 52.3772758851612
      Dł. 18.3087158203125
    Do Państwa dyspozycji oddajemy pole campingowo-namiotowe (z zastosowaniem najnowszych szwedzkich technologii w zakresie gospodarki wodno- ściekowej oraz ochrony środowiska IN- DRAN ) oraz domki letniskowe cztero- i sześcioosobowe z łazienkami i aneksem kuchennym. Ośrodek położony jest w odległości 1 km od centrum Ślesina w pięknym i malowniczym zakątku tuż przy lesie w bezpośrednim położeniu z brzegiem jeziora. To zaciszne miejsce dedykujemy dla Gości ceniących sobie ciszę, spokój i bliskość natury. Idealne miejsce na rodzinny wakacyjny pobyt, teren wyjątkowo bezpieczny, monitorowany. Ukształtowanie terenu sprzyja zachowaniu prywatności oraz korzystaniu w pełni z całej infrastruktury. Dla naszych Gości lubiących sporty motorowodne udostępniamy slip do wodowania motorówek. Lokalizacja gminy Ślesin jak i samego ośrodka zapewnia wiele wodnych atrakcji (żeglowanie, sporty wodne, rejsy po jeziorze, możliwość wypożyczenia różnego sprzętu wodnego, ścieżki rowerowe, park linowy).



    Opinie użytkowników

    Rekomendowane komentarze



    kiedy sie wybierasz 

    ja jade 14 sierpnia

    wybieram się 11 lub 12 sierpnia do 17 jeszcze nie zdecydowałem który kemping. a w który ty celujesz.

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    w poniedziałek mój ojciec wybiera się do letnika też z przyczepą, będzie wiadomo jak z miejscem. ja najprawdopodobniej we wtorek popołudniu lub w środę z rana. jeszcze w tym rejonie nie byłem, będzie okazja się rozejrzeć.

    Edytowane przez slamal77 (wyświetl historię edycji)

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Letnik. Byłem na tym kempingu. Ja na nim nie zostałem, zobaczyliśmy i wyjechaliśmy. Nie podpowiem jak wyglądają warunki i cena.

    Nie zostaliśmy dlatego, że akurat jak przybyliśmy stały ze dwie inne przyczepy, a wszyscy nastawieni jedynie na jazdę na skuterach, łodziach itp. Nie wielki brzeg i chyba kawałek pomostu. W powietrzu smród spalin od maszyn na wodzie, których właściciele akurat ćwiczyli coś między ustawionymi bojkami. Tak więc nas tam nic nie zatrzymało, a brak sklepu w pobliżu tylko przybił gwoździa.

    Brak oznakowania, dla jadących podpowiem, że należy skręcić w prawo w miejscu gdzie na lewym poboczu usytuowane jest lustro pionowe.

     

    Przenieśliśmy się na Wiktorówkę, zalety to blisko do plaży ok 250m przy której znajduje się spora ilość barów itp.

    Jak jedziesz z dzieckiem który chce zjeść loda itp. a ty kebaba (całkiem dobry za 10 zł przy namiocie Warka) to mnie zrozumiesz. Blisko do miasta gdzie sporo sklepów spożywczych w których panują normalne ceny.

    Jeśli chodzi o sam kemping to.

    Na kempingu ładny widok na jezioro jak znajdziesz miejsce na górce lub na przeciw wejścia do jeziora.

    Obsługa kempingu miła i pomocna. Otrzymałem przewód do podpięcia prądu bo mojego zabrakło.

    Wejście do jeziora, 8 metrów od brzegu już zielsko, ale to może być spowodowane niskim stanem wody w tym roku.

     

    cenowo 48zł = 2 os. dorosłe i dziecko do lat 7.

    Brak ciepłej wody, sanitaraty to na mój gust takie lata 80te.

    Prysznic za 5 zł gdzieś na ośrodku sąsiednim. Tak nam powiedziała pani gospodarz pola.

     

    Ślesin, myślę że długo tam nie pojadę. Chyba że trafię lepszy camp i spokojniejszy brzeg. Ogólnie hałas od motorówek z potężnymi silnikami i woda bez wielkiego szału. Taka moja obserwacja i moja własna opinia. Nie zniechęcam trzeba zobaczyć, żeby później ewentualnie powrócić.

     

     

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    dotarłem do letnika dziś popołudniu. faktycznie trochę słychać w tle skutery i tym podobny sprzęt ale mi to nie przeszkadza w odpoczynku. generalnie spokojnie i nie ma szaleństw. droga kiepsko oznaczona ale jak się chce to się dojedzie. w łazienkach ciepła woda jest. ceny poznam jutro bo właściciela już nie było. łazienki na poziomie przyzwoitym i miejsce na umycie naczyń jest zrobione. na części której stoję jest przyłącze prądu wody i o dziwo odprowadzenie szarej wody. na obecną chwilę miejsca sporo, jak ktoś ma ochotę to może wpadać. późno dotarłem więc kąpiel dopiero jutro. lte śmiga jak w domu to serferzy internetowi będą zadowoleni. pozdrawiam urlopowiczów i nie tylko :banan:

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    a gdzie stoisz jesli wolno spytać ? Fajnie że masz pogodę ........ nie to co inni wcześniej :) a tak cięzko pracowałem w ciągu roku .....

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    a gdzie stoisz jesli wolno spytać ? Fajnie że masz pogodę ........ nie to co inni wcześniej :) a tak cięzko pracowałem w ciągu roku .....

    stoję  na najwyższym poziomie trochę z dala od wody, ale to ze względu na dziecko. ale dziś o 10 mierzyłem temp. w jeziorku to miała 27C. wcześniej były węgry i kąpieliska w lipot. ale nasz kraj też ma świetne miejsca z klimatem, a teraz :piwko:

    Edytowane przez slamal77 (wyświetl historię edycji)

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    też stałem na najwyższej półce, tam są takie drzewa iglaste i zbocze. Jak stoisz przy dostępie do wody i odpływie na nieczystości to może nawet w tym samym miejscy co ja. Miłego wypoczynku.

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    :skromny:  nie byliśmy nigdy zwolennikamy wyjazdów nad jeziora, aż do czasu wyruszenia- zdecydowaliśmy się właśnie na LETNIK,pozytywnie zaskoczeni, przede wszystkim ciepła woda,2 toalety ale sanitariaty ogarniały,pole kaskadowe na 3 poziomach,pan gospodarz bardzo kontaktowy, woda w jeziorze czysta do plaży rzut beretem,tylko do sklepu daleko ale od czego mamy przyczepy :yay: ważna uwaga:trudy dojazd ale dzwoniąc na podany nr tel. pan gospodarz pomocnie pokieruje

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Witam forumowiczów.
    Może nie będę obiektywny, bo na "Letnik" jeżdżę od 2 lat i tak mi się to miejsce spodobało, że jest to moje stałe miejsce letnich wypadów. Co do Niedźwiadów - to wiele na ten temat nie napiszę, bo byłem na tym kempingu zbyt krótko i nie zdążyłem sobie zdania wyrobić. Natomiast Wiktorówkę odradzam przede wszystkim ludziom, chcącym mieć sanitariaty na jakimś poziomie. W Wiktorówce budynek z toaletami zatrzymał się gdzieś w PRL-u. Po jednej muszli klozetowej i jednej umywalce dla pań i panów, na zewnątrz zlewy do mycia naczyń. W kranie tylko i wyłącznie zimna woda, brak prysznica. Tak jak ktoś tu napisał - można wziąć prysznic idąc do pobliskiego ośrodka i płacąc 5 zł. Żeby być nieco obiektywnym w wypowiedzi - dopiszę, że pytałem właścicieli dlaczego sanitariaty wyglądają u nich tak, a nie inaczej - odpowiedziano mi, że chcieli wybudować nowe, miałaby być ciepła woda i warunki na miarę XXI wieku, ale nie otrzymają zezwolenia na budowę, ze względu na to, że (o ile dobrze zrozumiałem) miasto ma co do tego skrawka ziemi jakieś plany. CO do miejsca - faktycznie zjazd / podjazd jest nieco karkołomny, prąd co kilkanaście metrów, do ujęć wody niedaleko, do jeziora po kilkanaście, kilkadziesiąt metrów - w zależności gdzie się stanie. Sporym plusem jest też to, że wokoło jest sporo wysokich drzew liściastych, dających wytchnienie (z uwagi na cień) w letnie upalne dni. Co do cen - w roku 2014 za samochód, przyczepę i 4-ro osobową rodzinę płaciłem 63 zł za dobę.
    Ze względu na sanitariaty i cenę - przenieśliśmy się na Letnik. I teraz porównanie - cena na letniku za ten sam zestaw (samochód, przyczepę i 4-ro osobową rodzina) - to 45 zł! Co do sanitariatów - budynek dużo większy niż na Wiktorówce, wewnątrz glazura i terakota, po 2 muszle klozetowe, po 2 umywalki u pań i panów, u panów dodatkowo pisuar, u pań w to miejsce - nieco więcej miejsca pod prysznicem. Prysznice - po jednym u pań i panów. Wewnątrz zawsze czysto - właściciele sprzątają zawsze o 7-ej rano, jeśli jest więcej ludzi na kempingu - to również popołudniu. Oto budynek i kilka zdjęć wewnątrz:


    Jeśli chodzi o ciepłą wodę, a nawet gorącą - nigdy jej nie brakło. W rozmowie z właścicielem dowiedziałem się, że wcześniej miał wodę ogrzewaną w termach elektrycznych, ale ciepłej wody nie wystarczało w szczególności wtedy, kiedy było więcej gości, dlatego zdecydował się na zakup pieca na eko-groszek i w tej chwili ogrzewanie wody jest realizowane za pomocą tegoż pieca.
    Co do miejsca - jak już przedmówca napisał - pole jest ułożone "kaskadowo". Ja podzieliłem "Letnik" na "półki". Jest tu dolna półka - najbliżej jeziora. Miejsce wspaniałe dla rodziców z małymi dziećmi, które można mieć na "oku" siedząc przed przyczepą:

    Górna półka - przednia i tylna. Przednia - dla rodziców, którzy mają nieco starsze dzieci i nie muszą mieć ich cały czas "na oku", tylna półka - głównie dla emerytów ceniących spokój:

    Półka prawa - dobra zarówno dla rodziców z dziećmi, dla ludzi aktywnych (na tej półce jest boisko do gry w siatkówkę i huśtawki), a także młodzieży ceniącej nieco intymności.  ;)

    Półka dolna przy toaletach - miejsce najbardziej zacienione, najbardziej oddalone od jeziora, położone przy toaletach. Tu najczęściej stają imprezowicze, mniej ceniący uroki jeziora, a bardziej uroki spożywania trunków procentowych i bliskość toalet:

    Co kilkadziesiąt metrów znajdują się ujęcia wody, są też zrzuty wody szarej oraz przyłącza elektryczne. Właściciel dba o porządek, szybko żegna się z osobami naruszającymi spokój wypoczywających. Postaram się być obiektywny, dlatego wypiszę plusy i minusy "Letnika":

     

    PLUSY:

    * Czyste, zadbane sanitariaty, z zawsze ciepłą wodą

    * Zadbane pole kempingowe

    * Dostępność wody / prądu / zrzutów szarej wody

    * Podział na "półki" - na których każdy może znaleźć dla siebie najodpowiedniejsze miejsce

    * Boisko dla miłośników siatkówki / huśtawki

    * Możliwość wodowania sprzętu wodnego

    * Możliwość połowu ryb z pomostów

    * Dbałość właściciela o to, aby "dziadostwo" omijało kemping szerokim łukiem

    * Bliskość anteny nadawczej naziemnej TV - nie ma problemu z obejrzeniem wiadomości w TV

    * Atrakcyjna cena

     

    MINUSY:

    * Odległość do sklepów - ok. 3 km

    * W dzień może przeszkadzać obecność skuterów / motorówek

    * Nieco mała ilość zacienionych miejsc - zwłaszcza na środku półki dolnej i na półce prawej.

     

    Do minusów niektórzy dopisaliby zapewne nieco sporą odległość do toalet. Ale to tylko, kiedy stoimy na dolnej półce - mamy wtedy jezioro na wyciągnięcie ręki, do toalet zaś jakieś 100 - 150 metrów. Jeśli rozstawimy się na tylnej półce przy toaletach - będziemy mieć blisko toalety i punkt mycia naczyń, nieco dalej zaś do jeziora.

    W tym roku właściciel planuje postawienie miejsca do grillowania - tak by letnicy mogli w większych grupach wrzucić coś na ruszt grilla. Prace ruszyły już na koniec sezonu 2015' - tak więc prawdopodobnie odpowiednie miejsce jest już ukończone.  :)

     

    Dla mnie - jest to idealne miejsce, do którego powracam co roku najczęściej na cały urlop. Polecam je wszystkim. Myślę, że należy tu przenocować 2 - 3 noce, żeby wyrobić sobie zdanie.  :)

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Ja mieszkam nie daleko slesina 70 km , nie byłem jeszcze na tym polu zawsze do Lichenia jechałem ale z chęcią bym sprawdził

     

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

     

     

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Do Ryśka jeździmy od kilku lat, ciągle coś się zmienia lecz nie jego pozytywne nastawienie do ludzi

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach




    Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

    Gość
    Dodaj komentarz...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.