Jump to content
  • Sign in to follow this  

Kemping "Leśne"

Kontakt - Kemping "Leśne"

• Adres
      Pole Namiotowe "LESNE" ul. Niepodległości 14/22 84-120 Władysławowo
      Dębki
      pomorskie
    • Strona internetowa
    • Telefon
      605 206 445, 605 207 063,
    • Lokalizacja Stopnie dziesiętne
      Szer. 54.8295554316662
      Dł. 18.0681324005127
    Pole oferuje pełne zaplecze sanitarne (prysznice, umywalnie, toalety, ciepła woda 24/7), przystępne ceny i super atmosferę. Pole przystosowane do namiotów lub przyczep kempingowych, jeżeli ktoś nie posiada własnej przyczepy istnieje możliwość wynajęcia przyczepy na miejscu. Nie ma sektorów w których należy ustawiać namioty lub przyczepki, samodzielnie decydujemy, gdzie chcemy postawić swój namiot, przyczepke i samochód. "Leśne" znajduje się około 5-10 min drogi, idąc tempem spacerowym, od plaży. Dodatkowym atutem jest to, iż pole namiotowe znajduje się najbliżej ujścia rzeki Piaśnicy do morza, co wpływa dość korzystnie na temperaturę wód Bałtyku w tym rejonie. Dodatkowo sama rzeka jest wymarzonym miejscem dla dzieci i osób lubiących bardzo ciepłą wodę!
    Sign in to follow this  

User Feedback

Recommended Comments

Super miejsce, kemping jest w 80 % zalesiony, pieknie to wygląda i jeszcze piękniej sie odpoczywa. Dużo toalet i kabin prysznicowych, które sukcesywnie co kilka godzin są sprzątane i zaopatrywane w podstaowwe środki czystości. Recepcja działa sprawnie i zawsze służą pomocą, przestrzegana jest cisza nocna, pobyt z małym dzieckiem nie jest kłopotem. Bardzo blisko do morza, a plaża piękna i bardzo szeroka bez tłoku. POLECAM !!!

Share this comment

Zgadzam się z kolegą Odrzutowy.Byłem na tym kempingu 2 lata temu jeszcze z namiotem,bardzo dobre warunki sanitarne ,często sprzątane łazienki i WC,właściciele i pracownicy służą pomocą i są MILI :)Piekna plaża bardzo szeroka i czysta.

Share this comment

dużo młodzieży, piwa itd. bo w miarę tanio. Na pewno nie jest to spokojny kemping. Co do plaży - rewelacja.

Share this comment

Tylko na upał bo jak popada to długo jest bardzo wilgotno. Jak dla mnie to zbyt zadrzewiony i jak nazwa mówi całkiem "Leśny" a miejscami bagnisty.

Share this comment

Ja bylem w "porze suchej" wiec nie natrafiłem na błoto, ale od bywalców słyszałem, że nie raz jest ciężko. Ogólnie bardzo polecam, będę tam na pewno wracał, fakt nie raz ciężko znaleźć miejsce i trzeba mieć długi przewód (prąd ciągnięty jest górą, pomiędzy drzewami). Sanitariaty czyste i dobra obsługa. POLECAMY :)

Share this comment

A my temu kempingowi przygladalismy przychodząc z zewnatrz, spedzając w Debkach kilkakronie urlop. Potwierdzic moge dobre opinie powyżej napisane.

Dodam także coś od siebie - z kempingu jest blisko do wejść na plażę numer 26 i 27   a to DUŻY PLUS   :] 

Share this comment

oni i adria

Posted

Byliśmy tam wiele razy, ale pod namiotem. Stali bywalcy to wiedzą gdzie się rozstawić. Z pewnością można ten kemping polecić. Czysto w łazienkach. Często sprzątają. W szczycie sezonu to może być trochę problem z rozstawieniem przyczepy z powodu dużego zainteresowania przez wypoczywających turystów. Napewno w tym roku też tam zawitamy z naszą przyczepką.

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Share this comment

Byliśmy na tym polu w zeszłym roku z namiotem. 
    BARDZO nam się tam nie spodobało. 
    Pole nabite do granic możliwości, mamy spory namiot, i naprawdę mocno się głowiliśmy gdzie go rozbić. 
    Trawy się nie uświadczy, twarde klepisko. 
    Ani ciszy dziennej ani nocnej nikt nie pilnuje. Wszech panująca muzyka z rozkręconych głośników samochodowych. Wrrr!!!
    Toalet sporo, często sprzątane. Prysznice płatne - standard sanitariatów dostateczny plus
    Generalnie miałam odczucie, że to pole ma być samokręcącym się biznesem, żadnych inwestycji, typu pokosić ogigle i krzaczory, wyrównać jakieś wertepy. 
    Dojazd do samego pola tragiczny, b. wąski, wzdłuż bud z frytkami, kramami i sklepikami w tempie 5 km/h rozpychając idącą ciżbę ludzką. 
    No i drogo, ale nad morzem, to wszędzie. 
    Mieliśmy być 10 dni, wytrzymaliśmy trzy

Share this comment