Skocz do zawartości
  • Kemping Gościniec Gołuń

Kontakt - Kemping Gościniec Gołuń

• Adres
      Gołuń k/Wdzydz Kiszewskich GPS: 54,01600, 17,99402
      Gołuń
      pomorskie
    • Strona internetowa
    • Telefon
      (58) 686-27-60, kom. 602-368-584
    • Lokalizacja Stopnie dziesiętne
      Szer. 54.0169479381211
      Dł. 17.9934597015381
    Kemping jest zlokalizowany ok. 300m od brzegu jez. Gołuń w starym sosnowym lesie. Sporo miejsca zarówno pod namioty jak i pod karawaning. Kemping jest ogrodzony, strzeżony całą dobę, wyposażony w przyłącza 230V. Plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki i miejsce na ognisko z zadaszonymi miejscami na biesiadę. Sanitariaty dość niski standard ale bardzo czysto.

Opinie użytkowników

Rekomendowane komentarze

smok_wawelski

Napisano

Ponieważ kemping stanowi własność moich przyjaciół i jestem z tym miejscem emocjonalnie związany od prawie 30 lat - powstrzymam się od opinii.

Zapewniam że cisza, spokój, bezpieczeństwo są tu bezwzględnie przestrzegane.

Podziel się komentarzem

Witam też byliśmy na tym kempingu .Faktycznie jest cisza spokój wśród lasu ,właściciele super .Polecam może znowu się tam wybierzemy

Podziel się komentarzem

Witam. Byłem tam niedawno. Faktycznie spokój, cisza i bezpiecznie. Ale sanitariaty - tragedia! Wprawdzie woda jest, ciepła również, ale brudno, ciemno (przepalone żarówki), drzwi do "toalet" bez zamków. Góra śmieci, które nie mieszczą się już w śmietnikach. Na szczęście sanitariaty mam w przyczepie, więc nie musiałem z tego korzystać. Do pięknego jeziora blisko, "Hotel Gołuń" zapewnia świetną kuchnię.Słowem, gdyby właściciele zadbali o czystość w sanitariatach byłoby tam wspaniale.

Podziel się komentarzem

Na prośbę Waścicieli zamieszczam to info

Nie można poznać Kaszub z dystansu, z zewnątrz 
    na Kaszuby trzeba przyjechać.

Tak to prawda….     powyższe słowa były mottem Gołunia przez wiele lat… 

Niestety z dużą przykrością musimy Państwa zawiadomić że w 2018 roku z przyczyn zdrowotnych właścicieli Gościniec Gołuń i Leśne pola namiotowe bedą nieczynne.

Wielu z Państwa cyklicznie corocznie wypoczywało u nas w Gołuniu, przez 24 lata przyjeżdżały do nas kolejne pokolenia naszych stałych Gości – to były dla nas naprawdę wspaniałe chwile za które serdecznie Państwu dziękujemy.

Informujemy Państwa że w roku 2018 istnieje tylko ograniczona możliwość biwakowania na jednym z pól nad jez. Gołuń – informacja ma ten temat i kontakt na naszej stronie www

Irena i Jan Zaborowscy

Podziel się komentarzem