Jump to content
  • Sign in to follow this  

Kemping Eurokamping Błędów

Kontakt - Kemping Eurokamping Błędów

Kamping na europejskim poziomie. 5 stanowisk pod przyczepy. Świetne miejsce wypadowe do zamków jurajskich
    Sign in to follow this  

User Feedback

Recommended Comments

bardzo fajny kemp  - szkoda, że ktoś zbudował go "dla anglików" bo parcele są odwrócone   :hmm: , miejsce idealne na nocleg w przelocie gdzieś dalej 

Share this comment

Odgrzeje temat.. :)

Byliśmy na tym kempingu całe 3 doby. Wszystko pięknie, ciepła woda całą dobę, spokój cisza sąsiedzi przyjemni i chętni opowiadający legendy które pomagają zrozumieć istnienie Błędowa.

Obsługa dość oziębła i trzymająca się regulaminu.

wjechaliśmy 23 z minutami to po uzgodnieniu miała nie być liczona doba a rano spotkałem się że o 6:08 był wystawiony paragon za poprzedni dzień. :zolta: .

Tak sie nie postępuje.

Ogólnie Kemping czyściutki i zadbany mnie się podobał i jest miejsce do zrobienia małego spotu.

Cennik mają do poprawki ponieważ nawet za skożystanie z grila lub wiaty pobierają opłatę.

Drzwi od toilet się zamykają czego nie można powiedzieć o drzwiach od prycznicy. (wystarczyło by podciąć z 3-4cm i było by super ale po co jak można wypaczyć od wody i kupić nowe..

Bramę musieliśmy otwierać sobie sami bo pan/pani portier nie jest oddźwierna i nie ma w obowiązkach otwierania bramy :lol: .

Nie ma to jak Kemping w gesti CSIR  :D

w skali 1-10punktów dam mu 7punktów. Można zostać jedną-dwie noce ale nie dłużej.

Polecam ale uwagami.

Share this comment

kaczor_dg

Posted (edited)

Syn tam spędziła 5-dniowy obóz przetrwania i był zadowolony, ale to inny temat. W temacie jakiś ustaleń kierowany byłem do CSIR-u. Budki zatrzymuja się tam w dalszej drodze. Raz próbowano zrobić zlot z wykorzystaniem polanki za ośrodkiem, ale był problem logistyczny i ludzki "kto gdzie ma stać". Wjechac na kilka dni, aby poznać oloicę na pewno warto.

ps.

chciałem dodać fotki, albo zablokowana opcja albo nie umiem :hmm: .

Edited by kaczor_dg (see edit history)

Share this comment