Skocz do zawartości
  • Camping & marina SUN BILA - to samo miejsce inny właściciel

    Kontakt - Camping & marina SUN BILA - to samo miejsce inny właściciel

    Byłem dwukrotnie i miejsce dobre na dłuższy postój na Mazurach, bo jest bezpośredni dostęp do jeziora Bocznego. Teren ogrodzony, monitoring, sanitariaty, toalety w cenie. Jest nawet Wifi. W tym miejscu jest również przystań dla jachtów i motorówek ale strefy są wydzielone. Widziałem kilka kamperów i 2 przyczepy. Z krótkich rozmów uznaliśmy wspólnie, że trzeba to miejsce polecać na postój 3-4 dniowy a i jak ktoś lubi jeziora i las to można na dłużej. 

    Minusy? Co jakiś czas słyszalna jest droga oddalona przez las ale to taki mankament. Brak parceli, brak podłączeń dla kamperów ale są przedłużacze i skrzynki. Natomiast nie jest to nowoczesny camping - mi to odpowiada ale może nie wszystkim. Miejsce ma nowego właściciela, sporo zmian i sporo inwestycji. Niektórzy twierdzą, że kiedyś było lepiej, bo dziko i mniej cywilizowanie (np. teraz jest szlaban automatyczny na wjeździe). Właściciel w rozmowie powiedział, że teraz ściemie są segregowane, wywożone, teren jest systematycznie sprzątany i nowe są sanitariaty. 

    Nie podaje opłat bo mają się zmienić, a byłem tam jachtem. 

     

    206196717_114542834209351_870484095014382962_n.jpg




    Opinie użytkowników

    Rekomendowane komentarze

    W dniu 1.07.2021 o 13:56, maciejstraus napisał:

    Widziałem kilka kamperów i 2 przyczepy. Z krótkich rozmów uznaliśmy wspólnie, że trzeba to miejsce polecać na postój 3-4 dniowy a i jak ktoś lubi jeziora i las to można na dłużej. 

    Dziękuję za polecenie. To nasz pierwszy wyjazd na Mazury z przyczepą. Wybieraliśmy się na kemping Echo i można powiedzieć, że w ostatniej chwili, po przeczytaniu opinii zdecydowaliśmy się przyjechać tutaj. Bardzo nam się podoba, kameralnie, cisza, spokój. Mili właściciele. Oczywiscie nie mamy porównania z Echo ale już wiemy że na pewno tu wrócimy. Z pewnością nie wszystkim przypadnie do gustu ale wiadomo, co kto lubi. Zostajemy do soboty, ktoś się tu wybiera?

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Ja też tu wróciłem ale jachtem, być może się mineliśmy albo widzieliśmy ? Cieszę się, że opinia się przydała i nie jesteście rozczarowani. Wieczory z tymi lampkami i miejsca na ognisko to super sprawa, dlatego też wracamy do tego miejsca czy to kamperem czy jachtem. Dobrego pobytu. Wrzućcie jakieś fotki dla innych. 

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Racja, lampki robią super klimat. Do nas też dopłynęli znajomi żaglówką, także trochę popływaliśmy przy okazji. 

    20210708_221609.jpg

    20210707_220059.jpg

    20210708_221326.jpg

    20210708_221359.jpg

    20210708_221508.jpg

    20210709_135022.jpg

    20210709_135026.jpg

    20210709_135031.jpg

    20210706_180625.jpg

    20210706_114525.jpg

    20210709_135001.jpg

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    W przyszłym roku mają być kolejne nowości. Po tym sezonie stwierdzam, że jest to jeden z fajniejszych "dzikich" campingów nad jeziorem. 

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach



    Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

    Gość
    Dodaj komentarz...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.