Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Ta baza nie jest idealna, szczególnie że w Pl prawie nie działa nasz system.
  3. Mój cmax 180 tys. Wydaje mi się ze to nie sama turbina, ale jej czujki. Oby. Ps. Miałem przed awaria zamiast 95 koni, ze 120....serio....nie wiem jak to możliwe, ale byłem szczęśliwy.
  4. maarec

Nowy holownik jeep grand cherokee 2001r

* Gwiazdki zapomniałem, ewentualnie znaczka kia
  5. To faktycznie pora zmienić agenta bo zwykły nieudacznik lub fan jednego słusznego ubezpieczyciela.
  6. bw81

Nie dotyczy 3.0 diesel wzwyż Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. maarec

10,5 do 11,5 to norma dla diesla z kawałem ogona i prędkością do 100kmh
  8. jacekzoo

To teraz aktualizacja, jak jechaliśmy pierwsze 400km to na zachód pod wiatr, na tym odcinku zawsze mi więcej pali. Następne 400km jechaliśmy już na południe, w stronę monachium i dalej insbrucku, na tym odcinku wziął 10,6
  9. Cmax lubi grozić alertami, mój pisał o całkowitej awarii a jechał dalej - padł alternator. Podaj lepiej przebieg bo u mnie turbo przetrwało 240.000 km i sprzedałem znajomemu, który dalej podaje mi rękę. Karawaning czy wspaniały? Owszem. Wstaję rano, piżama na lewą stronę, jeden klapek mój, drugi żony, ledwie patrzę na oczy, idę po wodę na kawę. Nikogo nie dziwi gość w piżamie po 10 rano. W hotelu zaraz by się ludzie oglądali. Ruszając z domu nie mam pojęcia gdzie wczasy spędzimy, owszem kraj docelowy jest, plan jest a życie weryfikuje. Aktualnie 10 i ostatnia noc na campie gdzie miały być 3 ale się zasiedzieliśmy bo było fajnie. Życie bez rezerwacji, wyścigu za rezydentem, animatorem czy barmanem, OT cały karawaning.
  10. Today
  11. Pawlusiak

solar

Dzięki koledzy za informacje, zdziwiony byłem tylko ceną zestawu, ale widać wszystko tanieje, solary też.
  12. Kristofer

solar

W temacie, do którego link podałem, są wszystkie parametry. Zestaw nie wszędzie jest wyprzedany - trzeba kliknąć na dostępność w innych sklepach i jest jeszcze do kupienia w wielu miastach (wersje 110 oraz 160 W)
  13. Thomas

solar

Z tego co widzę to wszystko się sprzedało. Mogę podać dane tego co ja założyłem. Moc 160 Wat, wymiary ok. 150x65 cm, waga 11kg, regulator PWM ls2024eu, Aku u mnie 95 ah agm. W zestawie stopy, kable. Jak na moje zapotrzebowanie prądowe jest ok.
  14. Kristofer

solar

https://forum.karawaning.pl/topic/28790-zestaw-solarny-prośba-o-ocenę-schematu-i-dobranych-urządzeń/?do=findComment&comment=646849
  15. Pawlusiak

solar

Moc i wielkość paneli, jaki regulator, jaki aku zalecają itp. Może jakiś link do ich sklepu?
  16. Hejka. Skrzynie mamy DSG. Decyzje podjęte. Chioggia i kemping Atlanta nie zrobiły na nas zbyt dużego wrażenia dlatego też jutro ruszamy dalej-kierunek południe Włoch cel gdzieś za Ankona. Mam nadzieję że zdążę jutro zrobić kilka zdjęć na tut.kempingu aczkolwiek na więcej jak przenocowanie po podróży nie zasługuje... Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
  17. Thomas

solar

Co konkretnie chcesz wiedzieć?
  18. Wtyki zapewne do gniazd wejdą. Pytanie tylko, czy wszystko elektrycznie będzie pasować - raczej wątpię. Kabel midi, to jedynie kabel sygnałowy, więc pierwszym problemem przy tej długości kabla, będzie przekrój jego żył (zdecydowanie zbyt mały). Pamiętaj, że ten przewód zapewnia nie tylko sterowanie i sygnał zwrotny działania bojlera, ale i zasilanie elektroniki oraz elektrozaworu. Druga sprawa, to dopasowanie elektryczne poszczególnych pinów po każdej stronie (sterownik i elektronika w obudowie bojlera). Przy nieodpowiednich podłączeniach, ryzykujesz uszkodzeniem "elektroniki".
  19. Pjoter

Dla mnie mega irytujące jest wkręcanie przejściówki do gazu, więc jeśli pod klapką nie wchodzi pełny zawór montuje wlew normalnie w zderzak. Tempomat 90km/h, 3T ogon i wyszło 16l/100 Po nowym roku szukam V8 z gazem
  20. tantalos

Cywilizacyjny niedorozwój

Nie no ,nie wierzę. Czy autor Bartłomiej Ryś zadał sobie choć minimum trudu aby sprawdzić źródło informacji czy zerżnął z premedytacją stare wieści.
  21. Ty jesteś po tak dużym "Cin Cin" że z takim tekstem wyjechałeś? Powiedz proszę że to taki żarcik z Twojej strony!
  22. Commander

Karawaning - czy rzeczywiście taki wspaniały?

Cóż...diesel...
  23. august831

Cywilizacyjny niedorozwój

Szacun za znalezienie . Jestem naprawdę pełen podziwu .
  24. Jako miejsce wypadowe Sv Duh może być. Większość czasu pewnie będziemy się kręcić tu i tam. Zastanawiam się nad wycieczką do Rab. Warto? Kvasir a jak obłożenie na Strasko? Jakie ceny? Może na dwa dni tam wpadniemy. Miło byłoby spotkać rodaków
  25. Commander

Wszystko zależy od mocy pompy. Są stacje których unikam bo tankowanie zajęło by 30 minut.
  26. Cicho czy głośno. Jesteś zadowolony? Podoba mi się ta robota, ale ja nie mam akumulatora w budzie. Da się to obejść.
  1. Load more activity
  • Create New...