Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Camping Intetnazionale Manacore jest w aplikacji jako jedyny czterogwiazdkowy tak go znalazlam. Jakieś 11 km za Peschici w kierunku Vieste.Przepraszam wczoraj zła nazwę napisałam. Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka To przyjeżdżaj....[emoji6] Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
  3. Jeśli drzwi z przytrzaśniętą i porwaną firaną/moskitierą, to innymi przedmiotami mogli poruszać np wiadrem na wodę dla psa. Gospodarz w identyczny sposób tych drzwi by nie zamknął wiec te zmiany to palce turystów- intruzów. Ja tu widzę i czuję coś złego Mam Suzuki Vitara na jutro, polatamy sobie szutrami świat z ładniejszej strony pooglądać. Pojadę ponownie ta samą drogą nad tunelem, co wczoraj rowerem a jutro „gitarrą” Wczoraj do Zavali nie zjechałem bo wydoiłbym się z sił w drodze powrotnej a serducho moje już ćwierć wieku ukończyło.... jakiś czas temu Pojedziemy też na sam koniec wyspy i obcykamy kempingi bo nie wykluczam przemieszczenia z Jelsy do Sućuraj i tamtejszym promem w drodze powrotnej na autostradę wskoczyć. PS. Kochani, niech mi ktoś podeśle gotowy link do strony 14 tego tematu. Nie potrafię w wersji srajfonowej takiego gotowca odnaleźć i podesłać córce a jest ciekawa.
  4. poziom

Peugeot 307 2:0 HDI 90 KM

A to w pugu nie oznacza tego samego ?
  5. Eh chciało by się już jechać na urlop Zazdroszczę i pozdrawiam
  6. Co mi tu wątek zaśmiecają... Dzisiaj tapetę odpakowałem... Klej rozrobilem... I wkleiłem gdzie brakowało... Wałek na szybko musiałem przygotować do tapety, bo byłem pewien że mam... I nadadal jestem pewien że mam... Tylko gdzie... Hehehe Tapeta mokra to widać łączenia i przejścia że sklejki 4mm na 3mm... Jak wyschnie to będzie niezauważalne... ... Na tych laczeniach firanki są zaslonki i rolety więc będzie przyzwoicie... A jak coś to sie poprawi...
  7. Witam Możesz wrzucić info, który to konkretnie kamping, bo w aplikacji podanej nazwy nie ma. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  8. Link do filmu - dzięki Markowi "Fiaciorowi" - film z drona przedstawiający kemping w dniach otwarcia :)P
  9. Hejka. Sirolo piekne. W centrum przepyszne lody. Plaze faktycznie sliczne. Co do jazdy to jeździmy autostradami. Nasz dlugi zestaw czasem ma problem zmieścić się na wąskich drogach, więc jeśli mozemy ich uniknąć to staramy się to zrobic. Miłego wyjazdu Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
  10. pawel1966

Burstner premio 2008_dołożenie światła cofania

@Lucek26 jeszcze nie. Ale już wiem, że muszę dociągnąć przewód z przody przyczepy. W ostatni weekend dobrałem się do prawej lampy i tam też kostka ma tylko pięć kabli. Natomiast wtyczka ma podpięty PIN 8 więc do środka przyczepy światło cofania wchodzi. Nie wiem czy przed wyjazdem na urlop będę coś z elektryką grzebał, ale raczej nie.
  11. Today
  12. Maras

Jak lub czym wyczyściś zaciek na dachu przedsionka

Na ptasie odchody też działa. Można dodatkowo jeszcze spryskać jakimś płynem i pozostawić tak "przyklajoną" na jakiś czas. Teraz przy takiej pogodzie to raczej w cieniu.
  13. poziom

Wilk 435 Sport - nasza pierwsza

Nie wiem czy da się coś z tych zdjęć wywnioskować:
  14. qtik1

Przyczepka dla 2+2 prosba o opinię

No właśnie w tym jest problem. Jeśłi miałbym zrobić przykładowo 5000 km, jak niektórzy koledzy z forum, zaczynam zimną kalkulację. Z jednej strony koszt paliwa, z drugiej czas w którym zamiast jeździć w poszukiwaniu przyczepy, mogę zarobić i różnicę przeznaczyć na kupno droższej (której i tak zapewne w okolicy nie będzie :P) lub dodatkowe koszty związane z ewentualną naprawą ;). Generalnie na ścianie wschodniej jest słabo z zakupem czegokolwiek (nie tylko przyczep), trzeba jechać w bardziej cywilizowane okolice :D:D. Od dłuższego czasu oglądam ogłoszenia z lubelskiego i po prostu jest słabo
  15. Cathay

Jarosławiec

Prosta sprawa, gmina czy firma która wynajmie teren robi coś co nasi zachodni bracia nazywają "stadtplatz", Jeszcze nie kemping, ale już nie dzik. Czysta woda, zlew szarej i kota, bywa że prąd i kontener z kiblami i prysznicami. Płot, kamery i postój max 72h. To by musiało kosztować.... no właśnie ile? Z 25-30 ziko to jakieś minimum chyba. W Bundesrepublik po 8-10-15 eur coś takiego. Wówczas mamy to czego oczekujemy. Turystów wbijających na 2-3 doby bez luksusów. Pozbywamy się bydła które dwa tygodnie koczuje robiąc chlew.
  16. Pierzasty

Przyczepka dla 2+2 prosba o opinię

Ja za jedną z przyczep (jakieś 2,5 roku temu zrobiłem kilka tyś. km., a na koniec kupiłem "pod domem". Mieszkam koło Warszawy, a byłem: x2 na Pomorzu, raz w Bydgoszczy i Chojnicach, w Poznaniu, w Opolu, w Będzinie i Bieruniu, We Wrocławiu i Wałbrzychu , w Kutnie ) i to wcale nie jest żart A wielu miejsc mogę nie pamiętać. Pamiętam, za to przyczepy , które wtedy oglądałem. Budżet miałem wtedy do 25 tys Złotych polskich. Całe szczęście, że przy ostatniej kupowanej udało się przy pierwszych 200km
  17. marek230482

Kempingowanie z "Szatynką"

I przede wszystkim skoro to dział nasze pojazdy to pokaż Szatynkę
  18. smok_wawelski

Jarosławiec

wg mnie wystarczy - przydałaby się jeszcze utrzymanie tego w akceptowalnej czystości jako luksus dorzuciłbym - woda pitna z byle kranu kwota jest jak najbardziej akceptowalna A po to co pisałem - czytaj ze zrozumieniem - nie budować super kamperparku a w skali mini zagospodarować teren - p. wyżej - nie każdy kocha polskie nadmorskie kempingi na których jest ciasno i drogo - nie każdy jedzie na 2 tygodnie i musi mieć kemping - "objazdowiec" pewnie na 2 nocki by przystanął i jakiś grosik dla gminy rzucił - to że Ty preferujesz kemping nie znaczy że ja nie mam być objazdowcem preferującym minimum i biwak w lesie - mój profil psychologiczny podróżującego i przeciętny status społeczny jest statystyczny ale zapewniam Cię nie jest diametralnie inny nad Bałtykiem niż w Beskidzie - jest dokładnie taki sam - ja mam wpojone od szczeniaka zasady że turysta powinien miejsce biwakowania pozostawić w stanie zastanym lub lepszym od zastanego a chamstwo i wandalizm powinny być skutecznie tępione - jeśli chcesz się szerzej zapoznać z moim "rodowodem turysty" oraz poglądami na temat turystów i ich zachowań - zapraszam http://smok.krzywoj.pl/?page_id=12 można by jeszcze parę krajów dorzucić nic dodać nic ująć - po drugiej stronie postawmy Jarosławiec W czym jest problem - w kulturze biwakowania i w egzekwowaniu tej kultury jeśli ktoś jej nie przestrzega - no spróbowałby ktoś śmietnik po biwaku zostawić np. w Norwegii to z rozumem i kieszenią by się nie pozbierał. Nigdy nie byłem pro-zachodni czy pro-obcokrajowy raczej jestem "wyznania" Cudze chwalicie swego nie znacie.... ale fakt faktem w PL częściej stawia się znak niż egzekwuje kulturę biwakowania i to jest problem wielu "Jarosławców" gdzie postawiono znaki zamiast skutecznie i wytrwale tępić dziadostwo i chamstwo aby po x latach kultura biwakowania stała się właściwa - ten proces trwa długo i bywa bolesny ale cóż skoro nie można wytłumaczyć - należy tresować
  19. Cześć, Właśnie przyszło do mnie listem zaświadczenie z Hobby, że mogę podnieść DMC do 1500kg oraz.....dwie tabliczki znamionowe . Jedna blaszka tych samych rozmiarów co mam obecnie....ALE BEZ JAKIEGOKOLWIEK GRAWERU ! , a druga jako naklejka już z nowymi danymi Nie znam języka niemieckiego...więc google translator poszedł w ruch ...i jeżeli dobrze tłumaczy to od 2019 r powinienem starą tabliczkę zdemontować i przyczepić ją tyłem...lub założyć tą nową pustą...a naklejkę przykleić w bakiście. Jutro biegnę do tłumacza przysięgłego aby przetłumaczył zaświadczenie i zobaczymy co to będzie Trzymajcie kciuki!!
  20. Kupisz te nakrętki oddzielnie, wymieniałem u siebie, tam jest utopiona zwykła nakrętka jak się zapiecze to tylko modlitwa.
  21. Commander

Burstner Ventana 480 TK

Podłogę przeleć biteksem pomiędzy ścianą a ramą... Będzie spokój na długo
  22. Voku

Odkurzacz Dometic

Z filmu wnioskuje że d... nie urywa, bardziej sprawdzi się zwykła zmiotka
  23. Commander

Peugeot 307 2:0 HDI 90 KM

To masz SW czy kombi?
  24. jagodek

Camping nad Zalewem Zegrzyńskim (Skubianka)

Jeżeli dana osoba przedstawia się jako dzierżawca, zachowuje się jak dzierżawca - dla mnie jest dzierżawcą. Wyolbrzymił swoją osobę? Daty poprzestawiał? A co to zmienia? Kempingu jak nie było, tak nie ma. Nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź. Jakieś stowarzyszenie poczuło się urażone, że inna osoba przedstawia się jako dzierżawca? A Ty czujesz się w obowiązku przywołać do porządku dzierżawcę portu i mnie zarazem?
  25. Do wczoraj był komarowy dramat, ale wczoraj jeździł samochód z konkretnym opryskiem i jest lepiej. Jak chcesz się poczuć jak w Polsce to przyjeżdżaj. Po sobotnim exodusie niemieckim, Polacy opanowali kemping. No i to skromne póki co obłożenie. Zaznaczam, że te 20-30% obłożenie (miejscami) dotyczy rezerwowalnych piczek. Być może na nierezerwowalnych jest full. Jutro charytatywne pasta & pizza party. W czwartek festiwal owoców morza (czy coś takiego), więc jak już macie pustki w lodówce to jest opcja;-)
  26. mundek28

Pojezierze Drawskie

Niestety ośrodek nad jeziorem Komorze /dawne Uroczysko/ zamknięty na zardzewiałą kłódkę , pisze teren prywatny,życia nie widać.
  1. Load more activity
  • Create New...