Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Nie mamy pomysłu może ktoś coś podrzuci ????
  3. Today
  4. A 9mm grubości by Ci nie wystarczyło ? Mogę Ci z Armaflexa 2x po metrze na dowolną szerość ciachnać i wysłałać jak chcesz Wysłane przy użyciu Tapatalka
  5. Paweł Prokop

ENDURO AUTOSTEADY

6. Larysa

• Larysa
    •   
    • PLopaPL

Czy szukasz sanek na koło czy też śruby do mocowania. Właśnie jesteśmy po zamontowaniu ustrojstwa do koła "pod" od samochodu Chrysler Gr.Voy /specjalna śruba//. Przedtem jak zdjąłeś koło to go za żadne diabli nie wsadziłeś z powrotem. Ciekawe jak by to było na A? Teraz jest super.

7. Zderzak ma po obwodzie, poza uszczelnieniem, wklejony wałek 10mm z pianki takiej jak do izolacji rur w instalacjach co ale pełny oczywiście. Cały porwany i myślę czym go zastąpić? Myślałem, że z drewnianymi elementami skończyłem a okazuje się, że zderzak jest wzmacniane drewienkami i wszystko spruchniałe.
  8. Cena mnie odstraszyła, choć później znalazłem wersję pro za tysiaka... A pasek.... nie wiem czy on jest długi..Chyba taki https://allegro.pl/oferta/pasek-do-mocowania-kola-rowerowego-fiamma-7634156517?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_chemiakcesor|9088980212|g|m&ev_adgr=|101972149668|415795121461|&utm_term=aud-854460968822:pla-374114516323||-|-9061073|&utm_content=|pla|mc:138737016-p:7634156517|&gclid=CjwKCAjw5cL2BRASEiwAENqAPl57c4xHwaiEMb2355sKi0iu-subHgLCa2TLjMKdwM9pGjmvYeHogBoCeFQQAvD_BwE
  9. Patent żeglarza jachtowego powinien wystarczyć...😉😁
  10. PLopaPL

Szukam posiadaczy nowych Knausow 500KD

Dla mnie największą zaletą jest możliwość szybkiego demontażu i wzięcia przedsionka. W przypadku kasetowej, zawsze ciężar wozimy ze sobą.
  11. A na jakim patencie można wjechać do Niemiec?
  12. Pozwoliłem sobie odnowić temat w tym - jak się może okazać - przełomowym momencie dla branży, czyli zapowiadającym się boomie na przyczepy/kampery w związku z zamkniętymi granicami i niechęcią do tłoczenia się np. w hotelach. Jeśli nie jest to mile widziane to przepraszam i można wtedy usunąć mój post, zrzucając temat ponownie w otchłań 😉. Liczę jednak, że przyjmiecie to pozytywnie, bo fora mają właśnie taką przewagę nad facebookowymi grupami, że można się bez problemu cofnąć X lat w tył i w sposób uporządkowany kontynuować wątek i obserwować zmianę poglądów na przestrzeni lat. Wracając do meritum. Dyskusja toczyła się prawie 10 lat temu. Część argumentów na pewno jest ponadczasowa, ale często pojawiały się słowa o braku infrastruktury dla kamperów czy braku odpowiednich dróg. Z wielu postów gdzieś między wierszami można było odczuć przekaz "kamper jest fajny, ale stać mnie tylko na przyczepę". Jestem ciekawy Waszych odczuć odnośnie zmian, które zaszły w przeciągu dekady. Myślę, że poprawa zarobków jest niezaprzeczalna. Czy teraz stać nas już na kampera, ale jednak wolimy przyczepę mimo wszystko? Czy nabraliśmy odwagi do bardziej spontanicznych i dalszych/nietypowych wypraw? No i co rynkiem zachodnim, czy tam już kampery całkowicie zdominowały karawaning, a jeśli nie, to jaki jest trend? Ja osobiście myślę, że być może powoli mija czas "zachłyśnięcia się" wycieczkami do hoteli, a zacznie pojawiać się potrzeba powrotu do korzeni i wypoczynku bliżej natury. Stąd nadzieja na rozbudowę infrastruktury kempingowej. A co za tym idzie rosnący popyt na... no właśnie, przyczepy czy kampery? P.S. Pod avatarami uczestników dyskusji sprzed lat pojawia się sformułowanie "Sprzęt: Kamper". To chyba jest pewna symboliczna odpowiedź na zadane pytania...
  13. Znaczy się przedłużenie urlopu o 14 dni...
  14. Granice nie są zamknięte, wyjechać się da tylko jeśli będziesz wracał to czeka Cię kwarantanna
  15. danielpoz

Czyscisz zmywajac dwa razy dziennie markize? My mamy zdecydowanie ciekawsze zajecia😂 Deszcz ja myje regularnie🤣
  16. Suzu4x4

to zdradź mi tą tajemnicę jak czyścić kasetową przed zwinięciem ? w workowej za każdym razem po złożeniu nóg przed zwinięciem bez problemu czyściłem całą zmywając wszystkie zabrudzenia dzięki temu po trzech sezonach wyglądała jak nowa . jak to robić w kasetowej nie mając drabiny ?
  17. Jakbym swojego fendta oglądał Tylko moja ma 1500DMC, a jest identyczna (układem i chyba długością). Pani raczej podała MW w ogłoszeniu
  18. ed

Parking Widokowy Gubałówka

Czy zabranie dwóch worków przywróci Ci wiarę 😜
  19. Dokładnie mają jedną szt. i to w układzie który mi nie pasuje (łóżka piętrowe). Dzwoniłem i podobno dzisiaj coś się ma pojawić nowego. Pożyjemy zobaczymy. Zerknijcie proszę jak możecie czy na dzień dobry coś rzuca się w oczy: https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-CID5-IDF3zab.html
  20. Ja jechałem 500km do Białogardu, ale się opłaciło bo wróciłem z przyczepą. Tam jak przyjechałem oglądać to gościu bez pytania od razu zaczął podłączać prąd i gaz, żeby móc wszystko przetestować. Chociaż teraz widzę, że w twoim zadanym DMC mają chyba tylko 1 przyczepę.
  21. Weź szklaną kulę i zapytaj - efekt murowany.
  22. jak inne kraje się otworzą to wyjechać się da, gorzej z powrotem
  23. qbek

Prośba o poradę

Urzędnik rejestrujący pojazd, mimo że robi to w imieniu i z upoważnienia starosty, może być pociągnięty do odpowiedzialności za ewentualne błędy w rejestracji, zarejestrowanie kradzionego pojazdu itp itd. Obserwując inwencję ludzi którzy kupili pojazd i niedopilnowali porządku w papierach, a mimo wszystko chcą go zarejestrować, urzędnik musi być czujny i w 99% przypadków podchodzić z nieufnością i podejrzliwością do przedstawianych dokumentów. A wystarczy przed kupnem zadzwonić do WK i zadać proste pytanie: jakie dokumenty muszę mieć żeby zarejestrować pojazd? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Nie da się dojechać, bo nasze granice zamknięte. Inne kraje się otwierają - Słowenia, Węgry, Czechy, Austria i Niemcy.
  25. Łza Włóczynutka

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus

To chyba dobra wiadomość dla fanów tego kraju. A da się tam dojechać, czy tylko samolot?
  26. Ponton77

Kaseta na baterię do piecyka

Pytałem w wielu sklepach i usłyszałem że już nie produkują takich iskrowników jak i części do nich więc będzie trudno dostać. Dlatego napisałem na forum może komuś zalega lub ma zepsuty iskrowników i sprzeda kasetę
  27. No to już oficjalnie Chorwacja otworzyła granice, także dla obywateli RP, bez żadnej konieczności dokumentowania celu przybycia do Chorwacji. Wczoraj o tym poinformowała ambasada RP na swoim profilu na FB:
  1. Load more activity
  • Create New...