Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Witam Kupiłem przyczepę Avondale Leda Cheviot z 1992 roku, niestety nie mam pompki do wody. W temacie przyczep jestem kompletnie zielony, a lodówka na gaz to dla mnie w ogóle jakaś kosmiczna technologia Czy muszę mieć jakąś oryginalną pompkę czy może być zamiennik? (jaki?) Mam dokładnie takie "gniazdo": fotka zapożyczona z tematu https://forum.karawaning.pl/topic/28620-filtr-wody-przyczepa-angielska-pilne/ Poratujecie jakimś linkiem do pompek? z góry dzięki
  3. Ja powoli kończę z mbankiem po prawie 20 latach. Skasuje wszystkie konta a mamy ich chyba 6. Co nie zrobię ostatnio to cyk prowizja. W ING aktualnie uruchomiłem konto wielowalutowe i podpiąłem istniejącą kartę. Euro wychodzi po 4,28 przy revolucie 4,25 tego samego dnia.
  4. karjon1

Balatonfüred camping

Stacjonowalismy na tym kempingu w drodze do Chorwacji. Jedna noc, czerwiec, więc początki sezonu. Niby nic ale zawsze. Ogólnie fajnie. Zastanawialiśmy się tylko co można tam robić dłużej. Lubimy z rodzinką po plazowaniu trochę pozwiedzać. Tam nie ma zbytnio co. Na plus to fajne zacienione miejsca. Bliskość Tesco i tanie owoce i wino. No i langosze i gulasz, w restauracji przy rondzie kempingowy. Woda ciepła, tylko wiadomo taka jak to w Balatonie - mętna. Minusy. Ok 10000 komarów na jednego turystę. Może do sierpnia wyginą. Czerwcowa cena z ACSI to 98zł za dobę za trójkę dorosłych i jedno dziecko. Zestaw kemping plus holownik.
  5. Hehe, najpierw Gusi, potem moja miejscówka , byłem w tym samym miejscu w 2016 i 2017 roku. Dzięki za info.
  6. danielpoz

Nowy holownik jeep grand cherokee 2001r

Takie opary z 2suwa np ze syrenki
  7. Łza Włóczynutka

Revolut ... jak nie tracić na wymianie walut.

dla odmiany banksterzy z mBanku podnoszą opłaty za kartę i konto: w dodatku grubo bo prawie 50% Zmieniają też warunki nie pobierania opłaty za kartę. (było 5 transakcji, teraz będzie 350zł)
  8. Ja nie mam, więc jakoś nie śledzę ale było info w aplikacji, że wzięli się za CHF i będą dorzucane prowizje przez operatorów zewnętrznych tych przelewów. https://fintek.pl/revolut-wprowadza-zmiany-w-przelewach-chf/
  9. Today
  10. dudek_t

Benzynę to mógłbym wąchać bez końca. Muszę się jednak hamować bo nie chcę skończyć w monarze
  11. Jakie utrudnienia?
  12. Nie kracz działa! Ze złych wiadomości pojawiły się utrudnienia w spłacaniu kredytów we frankach nie będzie to już opłacalne revolutem.
  13. chris_66

Każde z trzech paliw śmierdzi. Pozostawmy fanatyków im samym. A często nie ma wyboru przy zakupie. Nie każdemu się chce ściągać kampera w benzynie zza oceanu.
  14. irecki

Kemping nad morzem z wydzielonymi kwaterami

kemping POD BRZOZAMI Ustronie Morskie byłem w zeszłym roku ,a jutro jadę tam ponownie
  15. kurrarras

• kurrarras
    •   
    • Jurek J-Z

Jesteś nadal zainteresowany czy już kupiłeś?

16. NIe byłem na tym kampie, ale skoro nie masz konkretnej parceli to jechał bym jak mi wygodnie najlepiej z rana bo wtedy dużo ludzi zazwyczaj wyjeżdża. Pewnie piszą żeby być po 13 bo wtedy kończy się doba kempingowa, ale skoro nie masz konkretnej parceli to bez znaczenia.
  17. maarec

Kamping union lido w cavallino .

Ogółem jak wjeżdżaliśmy rano w sobotę to pytali nas czy mamy rezerwację, byl to etap w którym ciężko byłoby nas z kolejki wycofać. Camping zaliczony, dla nas wystarczyły dwie doby plus wyjazd o 13 - więc baseny zaliczone trzeciego dnia. W recepcji kazano zapoznać się z regulaminem, zakazami ( sporo tego, większość dla uniknięcia odpowiedzialności za wypadki ). Narzucono nam parcele w odległości ok 400m od siebie ( znajomi ) i obsługa na rowerach zaprowadziła nas bezpośrednio na te picze. Ja dodatkowo musiałem wjechać zestawem tyłem, co w tej cenie jest skandalem :). po wyjściu na baseny okazał nam się cały wolny sektor Venezia, na którym staliśmy za kolejne pół godziny razem, o wiele taniej. Za kolejne 10 godzin zostały na nim pojedyncze parcele zarezerwowane na następny dzień ( ferie niemieckie ). jedynym plusem tego campu są baseny że zjeżdżalniami, gdzie spędziliśmy kilka godzin. Młodsza córka bawiła się w basenach z piaskiem na dnie - gruba warstwa. Fajne uczucie gdy nie ma śliskich kafli a piasek - prawie w całym obiekcie. natomiast już to, że obsługa na siłę ustawia Cię na parceli według swojego pomysłu jest słabe. Zakazy dla hulajnóg itp... zresztą poczytajcie ten ich folder :). Dwa czy trzy dni to wszystko na co mnie tam było stać i nie chodzi o kasę ( wtedy chyba 56E). Aktualnie stoimy 8 dobę w tym samym miejscu, basen odwiedziliśmy raz, za to z plaży nie schodzimy
  18. sprawdzałem, i były małe zacieki. po wymianie uszczelnienia w listwie tylnej nie widziałem nowych zacieków, ale może gdzieś jeszcze się sączyć przez listwy narożne. Póki co nie mam jak ich wymienić (nie mam zadaszenia) i nie wiem czy uda mi się przed urlopem. chyba nie ma sensu rozwalać ściany przed wymianą uszczelnienia. jak uszczelnię, to wtedy będę dłubał w środku. mam jedno podejrzenie jeszcze gdzie może być podmoknięta ściana. jak stukam delikatnie młotkiem w "zdrową" sklejkę to wyraźnie słychać stukanie, a jak trochę niżej, to słychać wyraźnie przytłumiony dźwięk, jakby w delikatnie miękką sklejkę. nie wiem jak to dokładniej opisać. taki mój sposób, na sprawdzenie wstępnie, czy ściana nie jest zamoknięta. jak będę miał czas na to to sprawdzę ją dokładniej.
  19. Nie i wydaje mi się, że nie można tego zrobić wcześniej i dopiero przy meldunku na miejscu dostaje się konkretną - czy się mylę? Rok temu na PDT numer piczki znałem już 2 miesiące przed przyjazdem... Nie znalazłem też nigdzie - ani na stronie, ani w myunionlido, ani w apce możliwości zarezerwowania wcześniej konkretnie
  20. Może wymyśl jakąś ramkę nad nadkolem tak aby zakrywała łączenie i imitowała ozdobę. Mi pękła blacha wzdłużnie zaraz obok kasety wc i wkleję z blachy ramkę ozdobną wokół kasety tak aby zakryć to pęknięcie i żeby to jakoś wyglądało.
  21. Masz rezerwację na konkretną parcelę?
  22. Miły 2+2 (jak można jeszcze dopisać kurczak czwartek i sobota)
  23. Sprawdź jeszcze tylne narożniki bo tam też lubi przygnić... ...roboty trochę masz widzę...
  24. Czy ktoś z Was orientuje się może, czy przy rezerwacji jest szansa na wjazd przed godz. 13, czy nie? Mam pewne obawy, że przyjeżdżając w sobotę na 15, trafię na straszny ogon - w końcu sobota to najgorszy moment na wjazd... W regulaminie łajzy piszą dość konkretnie: IMPORTANT! Reserved pitches are only available from 3 pm. Reserved accommodation are only available from 4 pm.We suggest you plan your journey accordingly. Wygląda na to, że rezerwujący są w gorszej sytuacji niż ci, co przyjeżdżają z buta, bo mogą wjeżdżać od 8 rano. Zastanawiam się tylko, czy nie można jednak wjechać w sensie zameldować się, odstawić cepkę i dostać pass - wejść sobie, pospacerować, zjeść obiad, itp., a o 3 dopiero fizycznie zasiedlić piczkę? Ale tu znowu jest coś takiego: Check-in for Lodging from 9 am to 1 pm and from 3 pm to 9 pm Check-in for reservable pitches from 3 pm to 8 pm I znów wynika, że zameldować do domków można się rano (przed 13), ale już na piczki to dopiero po 15...:-(
  25. Kolejne zdjęcia. Wolne parcele, sanitariaty i punkt z pieczywem. I cennik na koniec.
  26. djlucky

Kemping nad morzem z wydzielonymi kwaterami

Dzięki , właśnie Łeba mnie zainteresowała, jest tam "Ginter park " na skraju parku nie ma tam kwater ale widzę że nie da się rozbić tak przyczepy, żeby jedna na drugiej stała. Może byłeś? Wydaję się urokliwe miejsce Byłem w tamtym roku w gąskach, najbardziej drażniło mnie to że jeden drugiemu do talerza zagląda, był taki ścisk że nawet śledzia nie było gdzie wbić, a przyczep w Gąskach więcej niż mieszkańców . Dlatego teraz szukam czegoś bardziej komfortowego.
  27. Spoko, z pletwami. Ale wracając do tematu to najładniejsza zatoczka jest kawaleczek za Golden. Fotki jak wrócę
  1. Load more activity
  • Create New...