Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. A Pytałeś Sebastiana Łabińskiego?? na FB ma grupę Miłośnicy Kempingu i namiotu, ma bardzo dużo gadzetów oraz części zamiennych.. Poszukaj go na OLX, miejscowość Kożuchów. Zresztą jego pełne dane są w wątku o Zakończeniu Sezonu na Niedźwiadach
  3. Yesterday
  4. Ale żadne Twoje nie były ani premium ani wynalazkami. Kumho to budżetówka, a Hankook to już klasa średnia. Więc ani to shit ani premium.
  5. Wojtekpolmarko

Kompozytowe butle gazowe

Kupiłem w firmie Romgaz miejscowość Konarzynki k. Chojnic. Kaucja 100 zł. Butla mała tara 3,88 kg, pojemność wodna 12,5l. wysokość 385 mm, atest do 2028 roku.
  6. Uchwycone przeze mnie wczoraj na S8 w Warszawie. 2019_0913_212728_207F(0)(0)(0).MP4
  7. Kevin

Avondale Dart 515/4

ten kontakt jest na oryginalnym "gnieździe" angielskiego, ten z trzema punktami i włącznikiem. Kurde nie umiem znaleźć fotek. W każdym razie zainstalowałem w dwóch gniazdach kontakty nasze, z marketów, do tynkowe, pasują idealnie, żadnych przejściówek! 👍 Dzięki, że się podoba. Jeszcze muszę dołożyć przełącznik on/off stacja pogodowa, bo na bank mojej żonie w nocy będzie przeszkadzać
  8. filipert

Avondale Dart 515/4

Podoba mi się tylko gniazdo inne bym zapodał, np takie
  9. Darek Pol

Opony całoroczne - co o tym sądzicie?

tak jak pisałem, podobno wyniki tych opon w jakiś testach były zbliżone do wyników opon klasy premium, ale ja tych testów nie znalazłem.
  10. Po pierwsze - w temacie 1. Na czym polega ów patronat ? Dobrze byłoby to określić bardziej jednoznacznie 2. Czy już czas na dyskusje o wiośnie NIE pół roku to sporo zima luty to jest ok czas Tym bardziej Jesień rok czasu to wg mnie zbyt dużo żeby planowanie było skuteczne. Wielu plany się zmienia albo w robocie zakręt i będzie kicha z przyjazdem 3. Czemu nie wypalają terminy jesienne - apogeum karawaningu to wakacje, wiara planuje je i realizuje a jesień to nie każdy już jeździ Organizowałem kilka zlotów z forum (nieistotne jakiego) nazwijmy go umownie motoryzacyjno-turystyczno-towarzyskim. Dla zlotów ogólnopolskich istotne jest miejsce zwykle w moim doświadczeniu najlepiej sprawdzała się PL centralna powód prosty odległość dojazdu. Przy złocie trwającym realnie 2dni dymanie np z Kraka do Gdańska uważam za koszt i trud trochę niewspółmierny do korzyści Zgadzam się również w ok 90 procent z tym co napisał kol. Cathay Wysłane przy użyciu Tapatalka
  11. Magda Pawłowicz

Włochy & Szwajcaria 2019

Dziękuję za użyteczne informacje W miarę możliwości jeszcze o kilka zdjęć poproszę - miejsc, które Wam szczególnie się spodobały.
  12. Bo oficjalne Zloty są nudne jak flaki z olejem. Pasowanie i lanie w pysk śmierdzącej mikstury, kilku przebierańców i dyplomy to trochę mało. To bardzo mało. Kiedyś gdy mówiłem że muszą być jakieś atrakcje, to poszła akcja że przecież karawaning to wolność. Oczywiście, jedź sam, albo na mały spot i cały dzień, chlej, cały dzień , łów ryby, cały dzień spaceruj, cały dzień zwiedzaj. Ale coś co ma być wyjątkowe, czyli Zlot ogólnopolski to ma być coś innego. W Podlesicach pamiętam stanęła grupka z boku, pytam dlaczego nie przyjdą do reszty? Podpity koleś mi odpowiedział: "zapłaciłem to się odpierd...". Mówię mu: "przyjechałiście bo był rabat" a on na to: "no i co z tego". Koniec tematu. Dla mnie Zlot to: 1. Zlot jest pełen atrakcji. 2. Wszyscy uczestniczymy w owych atrakcjach i je współorganizujemy. 3. ZLOT JEST PŁATNY! Z tej kasy jest jakieś żarcie, jest jakaś beczka, są animatorzy dla dzieci, jest DJ czy kapela. (Nie wszędzie jest Irek i państwo Sikora). 4. W organizacje zaangażowane są lokalne władze. To im musi zależeć abyśmy ich gminę i powiat odwiedzali. To im ma zalażeć aby kilkaset osób chciło się u nich bawić. 5. Sponsorzy i ich stoiska. 6. Żadnych przypadkowych ludzi. Nie jak na wszelkich spotkaniach w Niedźwiadach, że jakieś przypadku rejestrują się na forum i zapisują na spotkanie. Po co? Bo wiedzą że będzie zabawa, picie i żarcie za free. I to jest ich jedyny post. Czy ja próbuje Zlot skomercjalizować? Tak, właśnie tak. Luzackich, świetnych imprez mamy dziesiątki, Te dwie chcę mieć inne. Huczne, pełne zabawy i atrakcji. I to jest moje zdanie.
  13. Kevin

Avondale Dart 515/4

W między czasie, gdy walczyłem z nowa baterią w prysznicu (ułamała mi się rurka przedłużka i została jedna w drugiej), w chwilach zwątpienia zainstalowałem nowa stacje pogody do cepki. W analogowej zepsuł się barometr, jako że lubię wszystko działające, a i on był pomocny, to kupiłem cyfrową. Bateria działa, żona sprząta, a ja piwko i gapię się w to co zamontowałem w małym „domku”. Czujnik zewnętrzny zamontowałem w komorze na gaz, za pomocą trytytek. Edit: dodałem tez gniazdo usb do ładowania elektroniki. Ma tez elektroniczny woltomierz. Już teraz wojny o wtyczkę się powinny skończyć. Gniazdo jest podłączone do aku, wiec nawet jak nie będzie 230v, będzie można coś troszkę podładować.
  14. Cześć Jak w temacie. Powoli letni sezon karawaningowy, kończy się, a zlot jesienny pod patronatem Administracji forum KARAWANING.PL niestety nie odbył się w terminie kiedyś ustalonym / przyjętym, to chciałbym Szanownej Braci, przypomnieć temat i poddać dyskusji. Jako organizator 2 zlotów pod patronatem Administracji forum KARAWANING.PL, nabyłem też trochę doświadczenia i na bazie jego widzę że może trzeba wcześniej rozpocząć dyskusję, co do lokalizacji naszej imprezy oraz może też co do terminu. Wiadomo że zlot "wiosenny" to termin MAJÓWKA i jest to ścisła data, natomiast zlot jesienny to 1 weekend września i tu "wypada" praktycznie różna data. Widać też ostatnio, że z organizacją tego "jesiennego" zlotu jest pewien "kłopot". 2 ostatnie "jesienne" zloty nie odbyły się. Chcę tu postawić pytania: - w czym jest problem z organizacją tego "jesiennego" zlotu ? - gdzie organizujemy "wiosenny" zlot ? Bardzo Proszę tu nie pisać tez typu : że zloty pod patronatem Administracji forum KARAWANING.PL niepotrzebne, organizujemy się w mniejszych grupach, etc. Wątek zakładam po to aby ustalić miejsce dla zlotu "wiosennego" oraz poddać dyskusji sprawę dlaczego nie odbyły się już 2 zloty "jesienne". Pozdrawiam
  15. Mój poprzedni zestaw palił identycznie. LR D3 + D C 700MK. Zestaw był cięższy ale waga - jak piszesz - ma drugorzędne znaczenie. Ważniejsze jest dopompowanie opon. Przed jazdą po dobrych drogach dokładałem 0,2 at.
  16. Jak było w planie tak i wybraliśmy. Mimo iż faktycznie infrastruktura jest słaba, to my jesteśmy zadowoleni. Warunki infrastruktury słabe - to raczej dla żeglarzy chyba ( nabrać wody, przenocować na łodzi, itd.). Jest tylko w hali, 1 taka okrętowa przerobiona kabina, z toaletą i prysznicem, raczej są to warunki do biwakowania "na dziko". Samo miejsce jak dla nas bardzo urokliwe, bo nad samym brzegiem jeziora Tałty ( na przeciwko hotelu Gołębiewski). My nastawialiśmy się na jazdę rowerami oraz pływanie jachtem motorowym i żaglowym, co udało się zrealizować w pełni Dla nas bardzo udany wyjazd IMG_1175.MP4 W porcie "WIERZBA" byliśmy ale tam nawet cumowanie to tylko dla rezydentów. Patrzyłem przez lornetkę gdzie stały przyczepy i kampery, to widziałem też tablice tylko dla rezydentów My zacumowaliśmy żaglówką w porcie POPIELNO, na obiadek w barze KAMYCZEK - polecamy bo jedzonko fantastyczne https://goo.gl/maps/sfzi3qsc4AN4nCJT7
  17. Jerzy i Beata

Wybór auta do holowania

Z całą pewnością ceramika była za dopłatą ,,i chalić boga'', że ktoś nie dopłacił bo by zabolało.
  18. automaciek

Wybór auta do holowania

RS6 tyle samo. Sprawdzenie auta przed zakupem: -panie, auto igła, tylko hamulce do zrobienia....
  19. jacekzoo

Wybór auta do holowania

Ale Ty też masz d4 i 4,2TDI, jak tamto. Chyba że ceramika była w opcjo, albo można zamienić
  20. Jerzy i Beata

Wybór auta do holowania

Tak
  21. ed

Pomoc w oglądaniu przyczepy

A francuskie to dopiero fe
  1. Load more activity
  • Create New...