Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. BUMERANG

  Zestaw solarny pomoc przy doborze

  Jedyne co Ci mogę zasugerować w takim przypadku to panel ok. 100W i mocny regulator MPTT np. 30A. Jeśli okaże się, że będzie za mało dokupisz drugi 100W i połączysz szeregowo.
 3. jacek00

  Stałe przyłącze wody Burnster

  Masz z kilka tematów na forum przecież. W ostatnim czasie była dyskusja i foto dokumentacja
 4. Niunius07

  Stałe przyłącze wody Burnster

  No właśnie coraz bardziej o tym myślę. Czy jest ktoś z kolegów co robił takie przyłącze? Może jakieś podpowiedzi lub co byłoby potrzebne?
 5. czyś

  Spotkałem, widziałem forumowicza

  Wydaje mi się, że chyba kojarzę z widzenia tę cepkę. Jeśli to ta, to oklejona "brandem" forum nie jest i przez sposób parkowania przez większą część roku może mieć właśnie leciutki przechył w prawo. A jeśli to Strykowska w kierunku na północ, i skręt w lewo w Inflancką (na to mi przynajmniej wygląda), to jeśli to ta, o której myślę, to wyglądałoby, że "złapana" na powrocie do domu Jeśli to ta, i właściciel to przeczyta, pliz, niech odstawiając cepę najeżdża na coś też prawym kołem (coś podłoży). Jak będzie wiedział o co chodzi, to na pewno ta cepa o której myślę Jutro, jeśli się wyrobię, LMC na południu miasta, to ja. Niestety, tylko przegląd Ale fajnie i tak będzie zapiąć, i pojechać chociaż na rundkę testową
 6. Today
 7. ufolz

  Spotkałem, widziałem forumowicza

  Dzisiaj w Łodzi ul.Strykowska ciakwe czy forumowicz, czy .... tajniak... Łódzkie nr rej.
 8. Ja u siebie mam podobny układ i dajemy rade z małżonka bo córka zajęła małżeńskie łoże ale powiem tak max wysokość osoby to do 180cm i po rozłożeniu przeiście jest utrudnione. Tylko ja mam Hobby ale z tego co widzę Tec jest podobny.
 9. Thomas

  Zestaw solarny pomoc przy doborze

  https://www.jula.pl/catalog/wypoczynek/Wypoczynek-i-kemping/ogniwa-sloneczne-i zasilanie/panele-sloneczne/pakiet-paneli-slonecznych-007983/
 10. Misio

  Budowa własnego domu

  Crafter i t6
 11. Adam Rogowski

  Zestaw solarny pomoc przy doborze

  Możliwe, nie przeczę. Reszty nie znam
 12. BUMERANG

  Zestaw solarny pomoc przy doborze

  22W wg. producenta
 13. ed

  Zestaw solarny pomoc przy doborze

  piąty i szósty temat niżej w tym samym dziale np...........
 14. Adam Rogowski

  Zestaw solarny pomoc przy doborze

  TV mam ło ten https://www.google.com/aclk?sa=l&ai=DChcSEwjjlqqdhuvpAhUNqHcKHVJTB9gYABAHGgJlZg&sig=AOD64_1VnBWwY2REekB24mbW9qG5Z4h1eA&adurl&ctype=5&ved=2ahUKEwja756dhuvpAhXL6aQKHfrhAzAQvhd6BAgBEDQ Reszta ile pobiera???? sorki ale nie mam pojęcia. Jakieś sugestie co do zestawu tak z delikatnym zapasem, bo z solara raczej rzadko będę korzystał ale zawsze to się może przydać gdzieś na dzikuska.
 15. Adam Rogowski

  Pęknieta rama przyczepy

  Mamy dwie możliwości. 1 Buda chodzi jak szalona bo nie trzyma się ramy sztywno.. 2 Ktoś tym jeździł po wyboistych drogach a przyczepa chodziła góra - dół na dyszlu. Innych wytłumaczeń ja nie widzę No to widać. Nie sądzę. Taka grubość ramy sama z siebie się nie łamie czy tam pęka..
 16. czyś

  Szykuje się cyrk z nowymi autami...

  To u nas w rodzinie jeden musiał być z wtorku (jakby jeszcze z "ostrym cieniem mgły" po weekendzie, niby poprawny [więc nie poniedziałkowy], ale...), a drugi ani chybi z czwartku (porządne bydlę )
 17. Adam Rogowski

  Zestaw solarny pomoc przy doborze

  Jak bym wiedział jak to wyliczyć to bym to zrobił, niestety przyznaję się bez bicia - po prostu nie wiem....
 18. Łza Włóczynutka

  Budowa własnego domu

  tylko caddilaki? Czy coś większego też tam powstaje?
 19. Ależ masz wolność wyboru! Możesz jechać na ile dni chcesz. Niekoniecznie jednak na camping który byś chciał. Wolność działalności gospodarczej, to też wolność, dlatego właściciel (zarządca) campingu powinien tak pracować aby nie narażać firmy na straty. 10 parcel przez tydzień, to może być 10 meldunków, a mogłoby być to 70 meldunków. A więc dodatkowa osoba w recepcji, a więc kilka tysięcy złotych czy półtora tysiaka euro w plecy. 10 ekip przez tydzień zrzuci może 20 kotów, a 70 ekip, każda po jednym razie, to tych kotów zrobi się 70 -siąt. Są tacy którzy pragną ciszy na campie. 7 lub 70 manewrujących zestawów. Pewnie też mniej kradzieży jeśli ludzie są dłużej a nie tylko w tranzycie. Rachunek zysków i strat pewnie im mówi że tak warto. Więc nam pozostaje to albo zasady uszanować albo zbojkotować i tam nie jeździć. I to jest wolność.
 20. jacekzoo

  Procedury bezpieczeństwa na polskich kempingach

  Takie życie 😃
 21. BUMERANG

  Pęknieta rama przyczepy

  Ja bym szedł w tym kierunku. Tylko najpierw trzeba zdiagnozować powód pękania i się go pozbyć. Po za tym rama jest już mocno odkształcona. Pytanie czy wróci do pierwotnego kształtu bez rozbiórki budki.
 22. DarkWater

  Procedury bezpieczeństwa na polskich kempingach

  niby tak ale camping to niby wolność a u zaczyna być jak na kwaterach rezerwacje wymogi na ilość dób ehh ..
 23. Cezarr

  Szykuje się cyrk z nowymi autami...

  W poniedziałek byli na kacu a piątek już byli spragnieni 🤣🤣🤣
 24. BUMERANG

  Szykuje się cyrk z nowymi autami...

  Tak podejrzewałem
 25. Czyli tak jak my. Zawsze tryb kamperowy, jedynie rozłożenie markizy, stolika i krzesełek. Nawet szafki nie wyciągam kiedy stoimy krócej niż 4 dni [emoji846] Właśnie się zwazyłem. Mam 100 kg ładowności na ciuchy, 2 rowery, jedzenie i wodę kilkanascie litrów. Mówiłem, że jestem na styk [emoji6]
 26. Daleko Od Domu

  Budowa własnego domu

  Akumulator przyszedł, choć narazie jeden drugi zawieruszył się po drodze choć wysłane w tym samym czasie i nawet nr dostawy różnił się tylko 1 cyfrą... Testowałem przejście w przegrodzie i przecisnę się bez problemu. Tylko obije krawędzie jakąś gumą Może wzmocnie też jakimiś płaskownikiem aluminiowymi blacha podczas przechodzenia wygina się no i wstawię okno. Pewnie jakaś plexi przykręcane na śrubę z pokrętłem gwiazdkowym lub czym podobnym.
 27. jacek00

  Szykuje się cyrk z nowymi autami...

  Zalezy z ktorego dnia tygodnia miałeś Poldka. Ponoć najlepsze były wyprodukowane w środę, najgorsze w poniedziałek i piątek [emoji1787]
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...