Skocz do zawartości
 • Otwarcie Sezonu 2013 w AllCamp


  Miodzio
  • Autor: Miodzio

  Dni otwarte w AllCamp.

  allcamp logo

  Firma AllCamp zaprasza Państwa na Otwarcie Sezonu 2013 w dniach 5 i kwietnia 2013 zaprasza wszystkich miłośników karawaningu do swej siedziby na Otwarcie Sezonu 2013.

   

   

   

  W tych dniach specjalnie dla Państwa firma pracuje: w piątek 5 kwietnia 2013 w godzinach 9.00 - 18.00w sobotę  6 kwietnia 2013 w godzinach  9.00 - 15.00

  Zgodnie z tradycją oprócz prezentacji nowości i możliwości dokonania zakupów zapraszamy Państwa na słodki poczęstunek.

  Specjalnie dla Państwa oferujemy możliwość dokonania zakupów z 15% rabatem na cały asortyment znajdujący się w sklepie.

   

  Adres firmy:

  allCamp

  Łódź ul. Przybyszewskiego 199/205

  tel. 42 654 29 99

   

  Więcej na: www.allcamp.pl  Opinie użytkowników

  Rekomendowane komentarze  Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

  Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

  Zarejestruj nowe konto

  Załóż nowe konto. To bardzo proste!

  Zarejestruj się

  Zaloguj się

  Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

  Zaloguj się

 • Kategorie

 • Czym jest caravaning?
  Caravaning to współczesna forma aktywnej turystyki motorowej, dla której bazą noclegowo-żywieniową są kampery i przyczepy kempingowe. Jest to więc camping, tyle że wykorzystujący bardziej zaawansowany sprzęt, coś w rodzaju plenerowych wczasów na wyższym poziomie wyposażenia technicznego. Sprzętem tym mogą być zarówno bezsilnikowe pojazdy rekreacyjne, tj. holowane przez samochody przyczepy kempingowe różnej konstrukcji, jak i pojazdy silnikowe, z zabudową mieszkalną nazywane potocznie kamper ( z ang. camper) czyli samochody kempingowe.

  Komu spodoba się ta forma turystyki?
  W człowieku żyjącym we współczesnym zurbanizowanym, wysoko uprzemysłowionym i zanieczyszczonym świecie coraz częściej rodzi się potrzeba zupełnie odmiennego trybu życia - ucieczki od szarej codzienności, brudnych miast i przebywanie na łonie natury wśród lasów, wód i łąk. Taką ucieczkę są w stanie nam zapewnić samochody i przyczepy kempingowe, przy czym nie zrezygnujemy z podstawowych wygód, jakim jest łóżko, ciepły posiłek i ochrona przed czynnikami atmosferycznymi. Karawaning spodoba się ludziom kochającym ruch, niezależność i wolność - wyprawa z przyczepą kempingową czy camperem stwarza dużo sytuacji zachęcających do ruchu i przebywania na łonie natury.

×