Jump to content
 • Sign in to follow this  

  Happy Hobby Weekend


  Piotrek
  • Autor: Piotr Ratajczak

  HalaPonad 500 gości firmy 2N-Everpol na pikniku caravaningowym "Happy Hobby Weeknd".

  Maj 2009 - Firma 2N-Everpol, w dniu 26 kwietnia br. w Tomicach k/Warszawy zorganizowała rodzinny piknik caravaningowy dla wszystkich stałych i przyszłych entuzjastów podróżowania.

  Na potrzeby pikniku zostały udostępnione zwiedzającym wszystkie przyczepy i kampery renomowanych firm takich jak: Hobby, Tec czy Tabbert. Frekwencja w dniu pikniku przerosła największe oczekiwania organizatorów, co świadczy o tym, że coraz więcej osób jest zainteresowanych taką formą wypoczynku jakim jest caravaning. Piknik odwiedziło ponad 500 osób.

  Ponadto zorganizowano wiele atrakcji dla najmłodszych gości. Przy okazji można było posłuchać muzyki, wydobywającej się z najwyższej klasy sprzętów samochodowych takich jak: Clarion, Blaupunkt czy Helix. W tym celu wykorzystano specjalnie przygotowane samochody demonstracyjne, takie jak: Fiat 500 czy Hummer. Tylko w dniu pikniku można było nabyć wiele produktów kempingowych w promocyjnych cenach zakupu.

  Niemiecka firma Hobby zorganizowała też dla wszystkich zwiedzających loterię z wartościowymi nagrodami (m. in.: nową przyczepę, wycieczkę zagraniczną kamperem i wiele innych). Losowanie nagród odbędzie się w siedzibie niemieckiego oddziału Hobby w czerwcu.

  Podczas całego dnia "Happy Hooby Weekend" panowała iście piknikowa atmosfera, której dodatkowo przez cały dzień towarzyszyła słoneczna pogoda.

  "Cieszy mnie fakt, że na nasze zaproszenie odpowiedziało tak wiele osób, co jest dowodem na to, że w Polsce rośnie liczba nowych entuzjastów caravaningu. Mam nadzieję, że w chociaż niewielkim stopniu udało nam się przekazać istotę i sens aktywnego, ale też komfortowego podróżowania. Mogę też obiecać, że na pewno zorganizujemy piknik w przyszłym roku." - powiedział Tomasz Jakóbczyk, Prezes 2N-Everpol.

  PrzyczepyImpreza zbiegła się z oficjalnym otwarciem nowej siedziby oddziału caravaningowego firmy 2N-Everpol. Na ponad dwu-hektarowej powierzchni, znajduje się hala magazynowa, która mieści ponad 80 sztuk nowych i używanych przyczep oraz kamperów. W osobnej części znajduje się salon sprzedaży z bogatym asortymentem akcesoriów kempingowych, który na chwilę obecną jest największym salonem tego typu w Polsce. Firma jest autoryzowanym przedstawicielem marek: Hobby, Tec, Tabbert i Movera. Posiada własne zaplecze serwisowe. Poza sprzedażą nowych i używanych produktów, w ofercie znajduje się też wynajem przyczep i kamperów.

  Patronat medialny nad piknikiem objęły magazyny: Forbes i Polski Caravaning.

  O firmie 2N-Everpol.

  Firma 2N-EVERPOL powstała w 1993 roku zaczynając od dystrybucji opon, felg i kilku auto serwisów na terenie województwa mazowieckiego. Od 2003 roku łącząc hobby właścicieli z biznesem, firma stała się przedstawicielem najlepszych w swoich dziedzinach producentów branży car audio, takich jak japoński Clarion, niemiecka marka Brax i Helix oraz firmy Sherwood z kategorii home audio, rozszerzając swój obszar działania na cały kraj. Dodatkowo, w roku 2008 firma 2N-Everpol została wybrana przez firmę Bosch na wyłącznego Dystrybutora produktów marki Blaupunkt na Polskę. Firma zajmuje się też sprzedażą i wynajmem produktów caravaningowych takich jak Tec, Hobby, Tabbert, Movera i jest ich autoryzowanym przedstawicielem.

  W styczniu 2008 roku, firma 2N-EVERPOL otrzymała po raz kolejny wyróżnienie w postaci Gazeli Biznesu, przez co trafiła do elitarnego Klubu Gazel Biznesu - grona najbardziej rozwijających się firm.

  Katarzyna Śliwińska

  Sign in to follow this  


  User Feedback

  Recommended Comments

  There are no comments to display.  Join the conversation

  You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

  Guest
  Add a comment...

  ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

    Only 75 emoji are allowed.

  ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

  ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

  ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  Loading...

 • Categories

 • Czym jest caravaning?
  Caravaning to współczesna forma aktywnej turystyki motorowej, dla której bazą noclegowo-żywieniową są kampery i przyczepy kempingowe. Jest to więc camping, tyle że wykorzystujący bardziej zaawansowany sprzęt, coś w rodzaju plenerowych wczasów na wyższym poziomie wyposażenia technicznego. Sprzętem tym mogą być zarówno bezsilnikowe pojazdy rekreacyjne, tj. holowane przez samochody przyczepy kempingowe różnej konstrukcji, jak i pojazdy silnikowe, z zabudową mieszkalną nazywane potocznie kamper ( z ang. camper) czyli samochody kempingowe.

  Komu spodoba się ta forma turystyki?
  W człowieku żyjącym we współczesnym zurbanizowanym, wysoko uprzemysłowionym i zanieczyszczonym świecie coraz częściej rodzi się potrzeba zupełnie odmiennego trybu życia - ucieczki od szarej codzienności, brudnych miast i przebywanie na łonie natury wśród lasów, wód i łąk. Taką ucieczkę są w stanie nam zapewnić samochody i przyczepy kempingowe, przy czym nie zrezygnujemy z podstawowych wygód, jakim jest łóżko, ciepły posiłek i ochrona przed czynnikami atmosferycznymi. Karawaning spodoba się ludziom kochającym ruch, niezależność i wolność - wyprawa z przyczepą kempingową czy camperem stwarza dużo sytuacji zachęcających do ruchu i przebywania na łonie natury.

×
×
 • Create New...