Skocz do zawartości
 • "Bezpieczne Wakacje 2013"


  Miodzio
  • Autor: Miodzio

  Z wielką radością informujemy, iż rusza III edycja akcji "Bezpieczne wakacje" z firmą Przyczepy Wiola.

  Firma Przyczepy Wiola to jeden z wiodących na polskim rynku producentów przyczep towarowych, lawet samochodowych, przyczep do przewozu sprzętu budowlanego, kontenerów, izoterm oraz wielu rodzajów przyczep specjalistycznych. Wszystkie wyroby powstają według motta firmy: Bezpieczeństwo i jakość.

  Poprzednie edycje tej akcji cieszyły się bardzo wielką popularnością wśród naszych forumowiczów, a grono bardzo zadowolonych karawaningowców świadczy o sukcesie poprzednich edycji akcji.

  W ramach akcji mamy możliwość darmowego przeglądu stanu technicznego układu jezdnego naszych przyczep.

  Przegląd będzie obejmował następujące prace:

  • kontrolę podłogi i połączenia elementów ramy (mocowanie osi, podłużnice, połączenia śrubowe i spawy),
  • kontrolę i regulację układu hamulcowego,
  • kontrolę instalacji elektrycznej oświetlenia zewnętrznego,
  • stan powłoki cynkowej lub innych zabezpieczeń antykorozyjnych,

  W ramach akcji przeprowadzone też zostaną oględziny:

  • Urządzenia najazdowego (kontrola zaczepu, luzy na tulejach ślizgowych, pomiar grubości suwadła, stan smaru, sprawność i szczelność amortyzatora).
  • Osi (stan okładzin hamulcowych, czyszczenie tarcz kotwicznych i bębnów, kontrola łożysk, test sprawności hamulców na drodze, stan ogumienia, sprawność linek hamulcowych).

  Firma Przyczepy Wiola zaprasza do swojej siedziby w Knurowie, przy ul. Przemysłowej 14.

  Do firmy istnieje bardzo dogodny dojazd, siedziba firmy mieści się około 3 km od zjazdu z autostrady A1 Knurów. Dodatkowo w czasie akcji firma zapewnia możliwość nieodpłatnego pozostawienia przyczepy na terenie firmy na chronionym parkingu.

   

  Kontakt:

  Producent Przyczep Wiola
  44-190 Knurów ul. Przemysłowa 14
  Ariel - ariel.grabowski@przyczepy-wiola.eu
  Rafał - sklep@przyczepy-wiola.eu, tel: 32 232 19 65 wew.32

  Administracja oraz użytkownicy portalu karawaning.pl dziękują firmie przyczepy-wiola.eu za prowadzenie tej bezpłatnej akcji, zwiększającej bezpieczeństwo na drogach.  Opinie użytkowników

  Rekomendowane komentarze

  Brak komentarzy do wyświetlenia  Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

  Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

  Zarejestruj nowe konto

  Załóż nowe konto. To bardzo proste!

  Zarejestruj się

  Zaloguj się

  Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

  Zaloguj się

 • Kategorie

 • Czym jest caravaning?
  Caravaning to współczesna forma aktywnej turystyki motorowej, dla której bazą noclegowo-żywieniową są kampery i przyczepy kempingowe. Jest to więc camping, tyle że wykorzystujący bardziej zaawansowany sprzęt, coś w rodzaju plenerowych wczasów na wyższym poziomie wyposażenia technicznego. Sprzętem tym mogą być zarówno bezsilnikowe pojazdy rekreacyjne, tj. holowane przez samochody przyczepy kempingowe różnej konstrukcji, jak i pojazdy silnikowe, z zabudową mieszkalną nazywane potocznie kamper ( z ang. camper) czyli samochody kempingowe.

  Komu spodoba się ta forma turystyki?
  W człowieku żyjącym we współczesnym zurbanizowanym, wysoko uprzemysłowionym i zanieczyszczonym świecie coraz częściej rodzi się potrzeba zupełnie odmiennego trybu życia - ucieczki od szarej codzienności, brudnych miast i przebywanie na łonie natury wśród lasów, wód i łąk. Taką ucieczkę są w stanie nam zapewnić samochody i przyczepy kempingowe, przy czym nie zrezygnujemy z podstawowych wygód, jakim jest łóżko, ciepły posiłek i ochrona przed czynnikami atmosferycznymi. Karawaning spodoba się ludziom kochającym ruch, niezależność i wolność - wyprawa z przyczepą kempingową czy camperem stwarza dużo sytuacji zachęcających do ruchu i przebywania na łonie natury.

×