Jump to content
 • Sign in to follow this  

  Anna Mucha z Marco Polo


  Miodzio
  • Autor: Miodzio

  Anna Mucha z Marco Poloczyli caravaning jako forma wypoczynku

  W najbliższy poniedziałek 19 sierpnia 2013 r. w Stacji Mercedes odbędzie się spotkanie z Anną Muchą, która pojawi się w towarzystwie Marco Polo. W programie wieczoru zaplanowane jest również prezentowanie modelu Viano Marco Polo, relacja z wyjazdu tym samochodem do Saksonii oraz zjazdwłaścicieli Mercedesów kamperów i przyczep kampingowych. Jak zwykle poniedziałkowy Dzień Mercedesa zapowiada się ciekawie. Tym razem organizatorzy zaplanowali temat bardzo wakacyjny - kampery i przyczepy kampingowe czyli caravaning jako forma wypoczynku.

  Anna_Mucha_1

  Tego dnia o godzinie 19.00 Anna Mucha zaprezentuje kompaktowy samochód kempingowy - Viano Marco Polo. Jest to wymarzony samochód dla czteroosobowej rodziny - klasycznie wyglądający pojazd wyposażony jest w cztery miejsca do spania, kuchnię (dwupalnikową kuchenkę gazową, zlewozmywak oraz pojemną 40-litrową lodówkę, a także szafki kuchenne z praktycznymi roletowymi drzwiami) oraz dużą szafę na ubrania. Dzięki przemyślanej koncepcji organizacji wnętrza i wysokiej funkcjonalności, jest idealny na długie podróże z całą rodziną.
   

  Po spotkaniu z Anną Muchą odbędzie się dyskusja o caravaningu jako formie wypoczynku, natomiast na deser zaplanowano relację z wyjazdu Viano Marco Polo do Saksonii, którą poprowadzi dziennikarz podróżniczy portalu Onet.pl - Paweł Klimek. Przez cały wieczór będzie można podziwiać i oglądać kampery oraz przyczepy kampingowe, które prezentować będą ich właściciele przed Stacją Mercedes. Stacja Mercedes codziennie przez całe lato (do połowy października) oferuje solidną porcję kultury i sztuki - oprócz wystaw prac renomowanych artystów zaplanowane zostały ciekawe dyskusje dotyczące kultury współczesnej, warsztaty twórcze dla dzieci oraz koncerty - zarówno muzyki klasycznej, jak i wszelkich gatunków współczesnych.

  Szczegółowy program dnia:

  17:00 Wstawienie Viano Marco Polo i Przyjazd właścicieli Mercedesów - kamperów i przyczep kampingowych

  18:00 Prezentowanie Viano Marco Polo

  19:00 Sesja Zdjęciowa Anny Muchy

  19:20 Rozmowa z Anną Muchą nt. motoryzacji i kamperów - moderator Błażej Żuławski

  20:00 Dyskusja: Caravaning jako forma wypoczynku - moderator Sebastian Klauz

  20:30 Relacja z wyjazdu Viano Marco Polo do Saksonii - prowadzenie Paweł Klimek (Onet.pl).
  Wstęp wolny

  STACJA MERCEDES, róg ul. Kruczkowskiego i al. 3 Maja w WarszawieSzczegółowe informacje na temat wydarzeń obywających się na Stacji Mercedes znajdują się na facebooku:

  www.facebook.com/StacjaMercedes

  oraz na stronie

  www.stacjamercedes.pl.

  Sign in to follow this  


  User Feedback

  Recommended Comments

  There are no comments to display.  Join the conversation

  You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

  Guest
  Add a comment...

  ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

    Only 75 emoji are allowed.

  ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

  ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

  ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  Loading...

 • Categories

 • Czym jest caravaning?
  Caravaning to współczesna forma aktywnej turystyki motorowej, dla której bazą noclegowo-żywieniową są kampery i przyczepy kempingowe. Jest to więc camping, tyle że wykorzystujący bardziej zaawansowany sprzęt, coś w rodzaju plenerowych wczasów na wyższym poziomie wyposażenia technicznego. Sprzętem tym mogą być zarówno bezsilnikowe pojazdy rekreacyjne, tj. holowane przez samochody przyczepy kempingowe różnej konstrukcji, jak i pojazdy silnikowe, z zabudową mieszkalną nazywane potocznie kamper ( z ang. camper) czyli samochody kempingowe.

  Komu spodoba się ta forma turystyki?
  W człowieku żyjącym we współczesnym zurbanizowanym, wysoko uprzemysłowionym i zanieczyszczonym świecie coraz częściej rodzi się potrzeba zupełnie odmiennego trybu życia - ucieczki od szarej codzienności, brudnych miast i przebywanie na łonie natury wśród lasów, wód i łąk. Taką ucieczkę są w stanie nam zapewnić samochody i przyczepy kempingowe, przy czym nie zrezygnujemy z podstawowych wygód, jakim jest łóżko, ciepły posiłek i ochrona przed czynnikami atmosferycznymi. Karawaning spodoba się ludziom kochającym ruch, niezależność i wolność - wyprawa z przyczepą kempingową czy camperem stwarza dużo sytuacji zachęcających do ruchu i przebywania na łonie natury.

×
×
 • Create New...