Skocz do zawartości

Yabulon

Użytkownicy
  • Postów

    2543
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O Yabulon

  • Urodziny 25.03.1963

O mnie

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Skąd
    Kraków
  • Zainteresowania
    Ogólnie motoryzacja, szczególnie sporty motorowe

Kontakt

  • Telefon
    600-754-905
  • Zakres pomocy
    Trochę sprawy techniczne, pomoc w przejechaniu przez miasto

Sprzęt

  • Sprzęt
    Przyczepa
  • Model
    BEYERLAND 4,30 CT DELUXE
  • Holownik
    Citek C5 1.8 benz. + LPG i C5 2.0 HDI

Ostatnie wizyty

364 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Yabulon

Forumowicz

Forumowicz (3/3)

  1. Mam nadzieją że jak zwykle uda się przyjechać 1 / Jack - / 2 osoby / 0 / Marley / naklejki 2 2 / Leon / 2 osoby / 0 / Fiona / 0 3 / ptaszki dwa / naklejki 4/ Balthur 2+1 5/ 100pa 2 6/ Yabulon 2 osoby, ale może być więcej i 2 naklejki
  2. 1. Jack - 2 osoby + Marley (naklejki 2) 2. ptaszki dwa 3. DJ PIETROZA 2+2 (1naklejka) 4. Bumerangi - 2 szt. 5. Matubo -2 osoby , 2 naklejki 6.yolka - 2 osoby i 2 naklejki 7.endi - 3 osoby - 1 naklejka 8. Arloden - 2 osoby dorosłe + 3 dzieci i poproszę naklejkę. 9. Yabulony w liczbie na razie nie znanej. Na pewno 2 stare dorosłe, ale może być nawet 2 stare dorosłe, 4 młode dorosłe, 1 niedorosłe i 1 futrzak. Naklejki 3 szt.
  3. 1. Jack - 2 osoby + Marley (naklejki 2) 2. Bumerang - 2 osoby 3. ed 2 osoby i jedna naklejka 4. matubo - 2 osoby + 1 naklejka. 5. DJ PIETROZA 2+2 6. Leon - 2 osoby 7. Dorek2 - 2 osoby, 1 naklejka 8. yolka- 2 osoby, 1 naklejka 9. Myszorki - 2 osoby + 2 czterołapne i 2 naklejki 10. lepciaki 2 + 2 naklejki 11. endi - 3 osoby + 1 naklejka 12. ptaku + ptakowa + 2 naklejki 14.100pa - 2 osoby + 2 naklejki 15. Balthur - 2 osoby +1 16. Hippis. 2 dorosłych 1 dziecko plus dziecko Harcerz plus pies plus naklejka 17. Yabulon - 2 dorosłe stare + 2 dorosłe młode + 1 całkiem niedorosłe + 1 futrzak, 2 naklejki
  4. Yabulony postarają się przyjechać. wstępnie 2 sztuki, ale może jeszcze 2 + pieseł do domku. Zobaczymy. Naklejkę oczywiście biorę. Jedna na budę, a druga do archiwum
  5. Postaramy się na Mikołajkowe spotkanie dojechać w składzie 2 osobowym. Nie wiem jeszcze czy z budką, czy tylko w odwiedziny, ale śmiało mogę zadeklarować chęć pomocy przy składaniu i rozkładaniu namiotu.
  6. Chmm... Ciekawe czy jak urośnie to będzie mógł latać za pomocą tych uszek SUPER
  7. Dzięki wszystkim za wspaniałe chwile, super zabawę, "nocne polaków rozmowy" , karaoke i w ogóle za to, że mogliśmy się z Wami wszystkimi spotkać
  8. A już miałem do Ciebie Jacku dzwonić co z grzybobraniem. Oczywiście jedziemy prawdopodobnie 2 osoby. Do zobaczenia i rezerwuj pogodę w tym terminie.
  9. ŚDM to dla Krakowa będzie tragedia. Jak ktoś może to niech ucieka z tego miasta do czego namawia prezydent miasta. Tutaj macie trochę o organizacji ruchu http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/swiatowe-dni-mlodziezy-czas-piechurow-a-nie-aut,3663142,art,t,id,tm.html
  10. Yabulon

    Na wesoło

    No to jeszcze jedno ogłoszenie http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6019455800&reco_id=b17430bc-e61d-11e5-ab9d-027f8d968121&ars_rule_id=201#thumb/4
  11. Ano musi że ja Faktycznie ktoś błysnął, ale nie skumałem o co chodzi No to pozdrawiam cię serdecznie
  12. Nie wiem od kiedy ktoś jadący prawidłowo jest idiotą, a poza tym Panie Przemądrzały nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że TIRy mają "kagańce" i więcej niż 90 km/h nie polecą. więc chyba trochę koloryzujesz.
  13. 1. Jack - 3 osoby 2. Myszorki - 2 osoby + Tosia 3. Dorek2 - 2 osoby 4. Yabulon - 4 osoby
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.