Skocz do zawartości

Miejsce Na Mazurach


11thebest

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja byłem w Szwagierkach :ok:.

 

Kemping jak dla mnie jest pięknie położony :). Bezpośrednio nad jeziorem, w wysokim sosnowym lesie.

 

Do plusów zaliczę:

- smażalnie ryb która jest jakiś 1 km bliżej Olsztynk (na prawdę pyszna rybka :ok: )

- dużą ilość mini klimatycznych małych i większych altanek

- spory teren przeznaczony na kemping (nikt nikomu nie musi do garnka zaglądać)

- niska cena pobytu jak na te rejony

 

Do minusów zaliczę:

- płatną toaletę (chyba aż 5 zł prysznic kosztował)

- jedną toaletę centralnie przy wjeździe (reszta t murowane sławojki)

 

Jak coś więcej chcesz wiedzieć to śmiało pytaj :)

 

Pamiętam że ktoś jeszcze z forum był na tym kempingu :ok:. Przeszukiwałeś forum?

 

EDIT (poszukałem i znalazłem):

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=109&postdays=0&postorder=asc&highlight=swaderki&start=15

(2 post od góry)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemping jak dla mnie jest pięknie położony :ok: . Bezpośrednio nad jeziorem, w wysokim sosnowym lesie.

 

to nas urzekło, dzięki za potwierdzenie wcześniej zdobytych informacji :ok:

napisz, czy widziałeś tam jakiś plac zabaw dla dzieci?

 

EDIT (poszukałem i znalazłem):

http://www.forum.karawani...aderki&start=15

 

no właśnie szukasz Szwagierki, a są tylko Swaderki :)

niestety nie znalazłem tego wcześniej na tym forum, a na Camperteam

 

a swoją drogą: skoro polecasz ten kemping to dopisz go do bazy :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz, czy widziałeś tam jakiś plac zabaw dla dzieci?

 

Affa za bardzo nie zwracam uwagi na place zabaw jednak coś mi w głowie świta, że w "Barze u Szwagra" który jest w bezpośrednim sąsiedztwie kempingu (nie ma nawet ogrodzenia), na pewno były jakieś bujawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas place zabaw to póki co jeden z priorytetów :ok:

 

swoją drogą oglądając zdjęcia kempingów w necie bardzo często widzę, że właściciele potrafią już jedną zdezelowaną huśtawkę (plus jedna bujawka plus niby- piaskownica, ale już bez piasku) szumnie nazywać placem zabaw :ok:

i fajnie, że jest coś w ogóle, ale po co od razu wypinać pierś do orderów za dbałość o wypoczynek dzieci :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No affa mam dobre info dla Ciebie a raczej dla Twoich dziewczynek. Pogooglałem trochę i coś znalazłem :ok:

 

http://szwagierki.olsztynek.com.pl/szwagierki/pages/Pict0095.htm

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miejsce piękne bywałem tam wiele razy już w latach osiemdziesiątych pole było jeszcze nie dzierżawione, jezioro Maruz woda czysta można śmiało nurować, w Muruzie baza nurkowa, a w Szwaderkach gospodarstwo rybne. Lasy sosna wysoka trochę świerka i sporo grzybów. Jedyny mankament pola to brak ogrodzenia i dozoru nocnego (ale to chyba z powodu obszaru jaki zajmuje pole biwakowe) w m-c czerwcu 2007 okradziono sporo łykendowiczów butle gazowe, rowery, sprzęt turystyczny.W lipcu i śierpniu wczasowicze nocą patrolowali teren i było znacznie lepiej.W rzece można łapać pstrągi, które nawiały z hodowli (są dużo smaczniejsze niż te hodowlane). Generalnie miejsce bardzo fajne.

 

Pozdrawiam be-ja

 

Pozdrawiam be-ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m-c czerwcu 2007 okradziono sporo łykendowiczów butle gazowe, rowery, sprzęt turystyczny.W lipcu i śierpniu wczasowicze nocą patrolowali teren i było znacznie lepiej.

 

Jak się czyta takie rzeczy to normalnie :) płakać się chce w jakim kraju my żyjemy :ok:. Be-ja jak to wczasowicze nocą patrolowali teren? Chyba właściciel czy dzierżawca kempingu powinien się tym zająć, a nie osoby które przyjechały na wypoczynek :ok::):ok: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pole jest bardzo rozległe, w dalszej części od pompy z wodą sięga dość głęboko w las co sprawia dzierżawcy problem w ogrodzeniu, no i nie wiadomo jakie jest stanowisko nadleśnictwa. Jedź śmiało bo warto spędzić tam urlop. Podałem tę informację tylko po to aby nie zapominać ze pole jest bez ogrodzenia, a nie żeby Cię odwieść od wyjazdu.

Jeżeli masz więcej pytań wal śmiało

 

Be-ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boss jak Twoje Kobitki lubią miejsca nie wyludnione to polecam Narty lub Warchały obie miejscowości leżą nad pięknym jeż Narty lub druga nazwa Swiętajno.Woda kapitalna!!!! 1sza klasa czystości, widoczność pod wodą w okresie zakwitu 5-7 m to jest rewelacja, bardzo duży rybostan. Camping ABA na wysokim poziomie choc może nie tani. Obok osrodek Budimexu z kortami. Dobrze rozwinięta gastronomia ceny zaskakująco niskie a jedzonko smaczne i obfite, to w Warchałach.Narty to kilka pól prywatnych też nad samym jeziorem, sporo kwater z pięknym widokiem na jezioro które leży w niecce. Baza nurkowa Nurtur gdzie można odbyć spacer pod wodą nie mając szkolena i podziwiać osobliwości tego akwenu. Kobitki nie będą się nudziły a Ty będziesz miał sporo czasu na relaks :ok:

 

Pozdro be-ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jedżmy, bardzo bliska zagranica, a pieknie... i jeszcze ludzi nie ma

http://www.vitruna.visiems.lt/

 

Jacek, duchem na Litwie.

 

Jak zajrzycie, to otwórzcie strzałki w trzecim słupku na dole.

Język ciężki trochę, ale po naszemu gadają bo dzwoniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.