Skocz do zawartości

Weekendowy wypad


Maciej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chcąc się podzielić z Wami moją radością informuję, że dzisiaj zaraz po pracy wyjeżdżam na weekend nad morze :piwko::hop1::ok:

Co prawda nie będzie to długa wyprawa bo mam zaledwie 30 km ale zawsze to jakieś urozmaicenie. Piffko się chłodzi, kiełbaska rozmraża - ojj będzie się działo !!! :ok: :ok:

Dzisiaj przy wieczornym grilku wspomnę o Was i łyczek piwka za każdego wypiję :ok:

Fotorelacja w poniedziałek :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przy wieczornym grilku wspomne o Was i lyczek piwka za kazdego wypije :piwko:

Fotorelacja w poniedzialek :hop1:

Mysle, ze jak pochloniesz tych 445 lyczkow piwa to nawet w poniedzialek tej relacji nie ujrzymy :ok:

Ale baw sie dobrze, my tez dzis popoludniu smigamy do Brennej z cycepom :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrsulki a moze wybierzecie sie wieczorkiem w sobote na lono wioskowe???? my mielismy plany ale auto daje rodzicom na ich wypadzik i jestesmy jak mowia nie tylko elektrycy - uziemieni...

 

no i Irek3 gdzies tam bedzie nisko przelatywal.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chcąc się podzielić z Wami moją radością informuję, że dzisiaj zaraz po pracy wyjeżdżam na weekend nad morze :hop1::ok::ok:

Co prawda nie będzie to długa wyprawa bo mam zaledwie 30 km ale zawsze to jakieś urozmaicenie. Piffko się chłodzi, kiełbaska rozmraża - ojj będzie się działo !!! :ok::-]

Dzisiaj przy wieczornym grilku wspomnę o Was i łyczek piwka za każdego wypiję :ok:

Fotorelacja w poniedziałek :?

 

No to zapewne do Dębek :?

Pozdrów morze odemnie :piwko:

post-19336-imported-dfc5b9c0-8ffb-4e81-b699-d00cb58b9b55_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przy wieczornym grilku wspomnę o Was i łyczek piwka za każdego wypiję

Tak myślę, przeliczam i wydaje mi się że jak będziesz pił w kolejności dat przyłączenia to za mnie też wypijesz, a jeżeli alfabetycznie to już nie :piwko:

 

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że na północy jest lepsza pogoda niż na południu - bo u mnie jest właśnie po burzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przy wieczornym grilku wspomnę o Was i łyczek piwka za każdego wypiję

Tak myślę, przeliczam i wydaje mi się że jak będziesz pił w kolejności dat przyłączenia to za mnie też wypijesz, a jeżeli alfabetycznie to już nie :piwko:

 

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że na północy jest lepsza pogoda niż na południu - bo u mnie jest właśnie po burzy.

 

 

proponuje smietnik .. post nie wnosił niczego na forum .... jak sam Jaro wspomnial... MODy prosze byc konsekwentnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie przesadzajmy ze śmietnikiem. Może i nic nie wniósł, ale nic nikomu nie szkodzi. Dzięki takim wątkom można się rozluźnić i poznać z ludźmi z innej strony. Wszystko musi być aż tak bardzo w ryzach i nie można nigdzie wybiegać na luźne tematy? Jak będziemy tak śmiertelnie poważni to będziemy mogli nazwać się "kawrawaniarzami" a nie "karawaningowcami" :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary zostaw - to są osobiste wycieczki Kiszona do mnie.

 

Post był moim podziękowaniem dla Macieja za pamięć o użytkownikach forum, niemniej jednak zgadzam się na przeniesienie postu na śmietnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.