Skocz do zawartości

Jaka Nawigacja najlepsza jadąc z cepką?


Odrzutowy

Rekomendowane odpowiedzi

Automapę znam i lubię: była na tablecie przed resetem. ale koledzy polecali iGo - czasem trzeba zobaczyć co słychać u konkurencji. Ale wygląda to raczej biednie ;) Pozatym igo nie jest ani darmowe ani nawet tanie.

No i w IGO trzeba dobrze ustawiać ograniczenia tonażowe czy wysokości bo będzie wytyczał strasznie dziwne trasy. Ja w ciężarówce mimo wysokości 4m mam ustawione

3,7m bo na krajówce bez problemu pod takimi mostami przejeżdżam z zapasem, gdybym miał 4m to niektóre trasy były by masakrycznie długi i bez sensu.

Ale myślę że z przyczepą kempingową o wysokość  mostów czy tonażowe ograniczenia nie musimy się martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, AM jest genialna np do wyszukiwania campingów, stacji benzynowych - można włączyć wyśiwetlanie tych, które są dla użytkownika interesujące.

Dalszy ciąg testów iGo - sposób nawigacji z kolei to duży plus. Komunikaty o skręcie, numery dróg, kierunki są wyświetlanie bardzo schludnie i czytelnie. Co do ustawienia pojazdu jako kamper czy ciężarówka - można, ale nie da się wpisać gabarytów, więc pewnie przyjmuje jakieś standardowe wymiary. Ogólnie ocenił bym ją na 5/10, znacznie niżej niż automapę. (AM bym dał 8/10)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, AM jest genialna np do wyszukiwania campingów, stacji benzynowych - można włączyć wyśiwetlanie tych, które są dla użytkownika interesujące.

.........................

iGO zawsze tą funkcję posiadało

 

image_34.jpg    image_35.jpg     ecran_27.jpg

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakąś inną wersję: u mnie interfejs jest czarny, nie mam żadnej z tych opcji o których piszecie. moja wersja to iGo navigation 9.18.27.693527
NIe ma POI, nie ma ustawiania gabarytów pojazdu. Widoku cieniowania mapy też nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio pojawiają się reklamy czegoś takiego:

 

post-8228-0-40243200-1496749739_thumb.jpg

 

https://webrouter.emapa.pl/register

 

Osobiście tego jeszcze nie sprawdzałem (brak czasu), ale ciekawy jestem, czy możliwości dotyczą jedynie ciężarówek i samochodów bez przyczep, czy może są jakieś opcje przydatne dla nas, karawaningowców.

Może komuś uda się przetestować (bezpłatny okres 14 dni) :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co podałeś może być ciekawe o ile jest więcej opcji niż podział osobówka/tir

 

Co do navi to w samochodzie mam fabryczną navi z możliwością zaplanowania trasy dla samochodu z przyczepą małą lub dużą :P Na czym to planowanie z zaznaczeniem przyczepy polega jeszcze nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mandrol zmienił(a) tytuł na Jaka Nawigacja najlepsza jadąc z cepką?
  • Voku przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.