Skocz do zawartości

Jaka Nawigacja najlepsza jadąc z cepką?


Odrzutowy

Rekomendowane odpowiedzi

Sygica traktuję jak napisałeś, kasuję dane mapy i instaluję ponownie. Uważam, iż to najgorsza nawigacja na świecie, z budką wyprawia takie numery, iż 3 razy musiałem odpinać zestaw i obracać się manualnie, bo nie było możliwości wycofać, Sygic wspaniałomyślnie poprowadził nas dołem przed wiaduktem poprzez stacje benzynową i jakieś zaplecze, problem w tym, iż od drogi docelowej i owego zaplecza nie było połączenia, znaczy było, pierwszy barykada ro płot od posesji, potem pole... i kontynuacja asfaltu ale odgrodzona płotkiem bezpieczeństwa który stał tam chyba od początku budowy drogi. I to Włochy, horror przyszedł w Chorwacji... ale o tym później.

 

xyewuzuh.png

 

p9z87zsx.png

 

Lepszym rozwiązaniem jest chyba GoogleMaps w wersji offline, trzeba mieć Androida, w zeszłym roku było ograniczenie do 2 GB zrzutów. Sygic, nawet do solo, to wywalona kasa w błoto, ale przejechałem z nią raptem 12000 km czy więcej bo używam do dwóch lat, natomiast Garmin nigdy nas nie wyprowadził w pole (solo). Oczywiście mowa o apkach na Androida, bo na dedykowane urządzenie to już insza inszość, dla mnie iGO rulez, w zabitych dziurach Czarnogóry dawała radę.

Dodam, iż Sygic w prostej Chorwacji wyprowadził nas na drogę której nie ma ;) bo jak sama podpowiadała, droga powstanie w 2025 roku ;)))))))))))))))))) - efekt dwie nowe opony i pasażerowie nie mało co zawału dostali bo Van jechał po górskiej dróżce pełnych otoczaków, gdyby padła skrzynia czy cokolwiek to tylko helikopter by nas wywiózł, na czołg bym nie liczył bo pod tak strome podjazdy rozerwał bym nam Vana na pół.

Także Sygic to kaszana.

Edytowane przez benek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdej nawigacji zdażają sie wpadki i niezwalnia nas to z czujności.

 

1. AutoMapa - Chorwacja cofanie w 2012r ponad 200m o 23:30 - solo autem ciężko było

2. Automapa - Słowenia 2016r. wrąbała nas na płatną autostradę pomimo że odznaczone były płatne i Autostrady

3. Yanosik on line - w Grudniu w Bochotnicy kierował mnie na prom aby nie jechać przez Puławy (dla mnie najgorsza nawigacja on line)

4. Automapa - Słowenia 2016r. też wrąbała mnie na barierki drogowe (drogę przebudowywano)

 

Pamiętaj że Sygic ma mapy od Tom Toma wiec dokładne. na dzień obecny Sygic mnie nie zawiódł (1300km), mało ale w te wakacje jadę na nim wcześniej analizując trasę :D

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślenie, czujność... takie frazesy.

Brzmi tak, jakbyście sugerował, iż za nawigacją wjadę na środek Adriatyku, albo przynajmniej do jakiegoś jeziora, tylko czujny jestem jak ważka na wietrze, taka profesja.

Wyraziłem swoje zdanie po wydaniu 37E plus jakieś upgrady do LifeTraffic i czegoś tam jeszcze, aby takich omyłek nie robiło, mapy zawsze mam najnowsze.
Sygic myli się za często.

Hough.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufolz masz 3 latka czy jak.

 

Słaba nawigacja to wypychają jak mogą, dla twojej satysfakcji kupiłem za więcej niż 37E bo dokupiłem jeszcze kilka opcji.

 

Poczekaj do wakacji będzie za 9.99 wtedy swoim sprytem rozwalisz system.

 

Bajo.

 

wysłane z Nokii 6210.

 

Edytowane przez benek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech będą nawet za 9E nie zmienia faktów że Ty dałeś się wciągnąć za 37E jak noworodek co ciuciu od papu nie odróżnia ..

Wiec ustawienia nawigacji trzeba sprawdzić opcje i aktualizacje. Jeżeli tego się dokona śmiało się można Sygic kierować.

Kończe temat finansowy. Dla mnie Sygic jest ok. i wycieczki osobiste najlepiej poza forum zachowaj.

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś zabłysnąć, a wyszło jak zwykle.

Kupiłem ponad dwa lata temu, wtedy była taka cena panie spryciarzu od aktualizacji, noworodków i pampersów.

 

Nie odowiadaj, na priv też mi nic nie pisz.

 

Przejedź jeszcze 11000 km i wtedy zachwalaj.

 

Dla mnie EOT.

 

wysłane z Nokii 6210.

 

Edytowane przez benek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Używam Sygica od kilku lat, nie wiem ile przejechałem z nim kilometrów ale wliczając nasz kraj to pewnie ponad koło 150000km będzie. Moje największe zastrzeżenia to "stosunkowo" częste kierowanie na uliczki jednokierunkowe gdzie jest zakaz wjazdu i nie do końca dopracowana numeracja budynków w PL (choć z każdą aktualizacją jest lepiej). Oczywiście zdarza się jej prowadzić drogami irracjonalnymi ale wbrew pozorom i opiniom śmiem twierdzić że w tym mistrzem są mapy google. 

Plusem są też dość częste aktualizacje i poza nielicznymi wyjątkami, nowe odcinki dróg są dodawane przeważnie do pół roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chodzi o zagranice, pewnie Polske też chodź tu mało na niej jeżdżę to polecam TomToma wersja na telefon, jeśli jeszcze mamy dostęp do neta to już w ogóle mamy za granicą dostęp do tego co dzieje się na drogach od korków po prace drogowe.

Teraz w Fordzie mam fabryczną Nawigacje gdzie w opcjach wyboru trasy mogę wybrać opcje auta z dużą przyczepą :P

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek mówisz  prawdę Tomtom to wielkie G ,mam firmowego ,połączony z zarządzaniem taborem .i 20m zestawem zawracałem na placu jakieś firmy , za skrzyżowaniem się odnalazł .aktualizowany na bieżąco ,szit ,szit , po 5 latach jeżdżenia na Tomtonie nauczyłem się go ignorować i teraz niema wpadek ,spacerki są nieraz w celu sprawdzeni dojazdu ,  z iGO truck nigdy nie miałem problemów ,z przyczepom jeżdżę na iGO daję opcję autobusu ,czas przejazdu się zgadza i niema niespodzianek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam ja dopiero teraz przeszłem  na IGo, plus do tego  czasami mam włączone Google maps

czyli tak aby czasami sprawdzić w street view jakiś przejazd czy most, niestety Google wytycza

drogi bez żadnych ograniczeń, ale za to pokazuje korki i można podglądać co się tam znajduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mandrol zmienił(a) tytuł na Jaka Nawigacja najlepsza jadąc z cepką?
  • Voku przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.