Skocz do zawartości

Krzesła


gusia-s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To nie krzesła to fotele hahaha.gif.

Zależy jakiej firmy dokładnie kupisz. Ja użytkuje przez 4 sezony foteli z JYSKa. Podróbki tych co załączam. Płaciłem po 100 zł sztuka. Dają radę i jeszcze się nie rozleciały. Trochę dużo miejsca po złożeniu zajmują, ale jeżdżą pod łóżkiem w przyczepie więc nie bardzo mi to przeszkadza.

1902557383_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba identyczne na początku roku kupiłem w Jysk'u. Były jednak 2 x droższe niż na tej aukcji. W połowie sezonu zostało mi jedno. Reszta się niestety połamała. Jeśli te są takie same to moim zdaniem szkoda kasy.

Aby dokończyć sezon "na siedząco", byłem zmuszony kupić nowy komplet krzeseł. Tym razem wybrałem takie, które w opisie mają wyraźnie podaną max wagę użytkownika. Skupiłem się na 150 kg, chociaż nikt z mojej rodzinki tyle nie waży.

 

Po raz kolejny doszedłem do wniosku, ze nie stać mnie na tanie rzeczy :)

 

Ja użytkuje przez 4 sezony foteli z JYSKa. (...) Dają radę i jeszcze się nie rozleciały

To prawda. Starsze fotele z Jysk'u były duuużo trwalsze. Meble z rocznika 2011 to już nie to samo. Dno totalne. Oczywiście to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam oj tam krzesło czy fotel - no coś na czym można posadzić 4 litery :D i żeby z nienacka nie wylądować na glebie, to konkretne wygląda jednak na delikatne - tak mi się wydaje :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam oj tam krzesło czy fotel - no coś na czym można posadzić 4 litery :D i żeby z nienacka nie wylądować na glebie, to konkretne wygląda jednak na delikatne - tak mi się wydaje :niewiem:

 

 

 

Jak nie ważysz więcej niż 70 kg, nie wiercisz się w czasie siedzenia to bierz.:ok:

Jak nie to mogą nie wytrzymać dłużej niż sezon! :zolta:

 

Takie moje skromne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ma ktoś takie krzesełka i może się wypowiedzieć na ich temat, czy są praktyczne, wygodne i w miarę lekkie???

 

Mam identyczne od pięciu lat. Nic się z nimi nie dzieje, a trochę ważę. Łatwe w utrzymaniu w czystości i lekkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i żeby z nienacka nie wylądować na glebie

 

I tu jest pies pogrzebany. Jeśli są to JYSKa z tego roku jak pisał Spablo, to pod żadnym pozorem bym nie kupował.

Miałem takie 2 w cenie 100zł za sztukę. Połamły się. Najpierw jedno, wymieniłem na drugie a potem drugie, znaczy nie to co wymieniałem tylko to co kupiłem wcześniej. :bzik: Tak na marginesie to jedno pękło i spadłem na ziemię przy kolacji. Siedziałem spokojnie i do tego trzeźwy byłem. :skromny:

Rozmawiałem w sklepie i mówili że są wadliwe. Jeden gość wymieniał 5 razy a i tak oddali mu na końcu kasę. Mi też zresztą oddali. Problemem jak mi się wydaje tych foteli jest łącznie nóg z podłokietnikami. Łączone jest to plastikowym odlewem i tu jest problem. Widać po pęknięciu że material jest źle odlany. Masa pęchcerzyków powietrza. Zatem nie ma to odpowiedniej wytrzymałości i dupa.

Może kolo kupił te całe ale wycofane z JYSK (może jest pracownikiem) i puszcza je na allegro. A może nie jest to produkcji JYSK i całanasza gaduła jest nic nie warta.

 

Ja na wyprzedaży w OBI przypadkiem kupiłem śmieszne fotele i leżak. Ale śmieszna była też cana 19,99zł/sztukę. Grzech nie wziąć. Zobaczymy ile wytrzymają.

post-4927-0-82892300-1321593918_thumb.jpg

Edytowane przez kodi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym ze spotkań forumowych dużo osób miało właśnie dokładnie te foteliki. Niektórzy nawet mają je popodpisywane :-)

 

Robiliśmy porównanie - jedne były JYSKowe starsze, inne JYSK 2011 a ja mam takie z Holandii.

Na pierwszy rzut oka wszystkie wyglądają tak samo, ale diabeł tkwi w szczegółach - inne są plastiki mocujące rurki nóżek, oparcia i siedziska i zupełnie inne są śruby i nity mocujące.

Ja swoje użytkowałem intensywnie cały sezon i na razie są OK (przy wadze lekko powyżej 100 kg), chociaż w jednym niebezpiecznie wygięła się rurka pod siedziskiem.

Ważne jest dokładne rozłożenie przed siadaniem, ale to dotyczy chyba wszystkich foteli turystycznych, inaczej łatwo je uszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem skąd są te, ale w komentarzach na allegro pojawiły się opinie że lipa, dość mocno podrapane, a to nitki przetarte, a to sie nie rozkladaly dobrze, komenty niby za zgodą usunięte ale jak widać nie warto ryzykować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam najtańsze z OBI, chyba po 20-25 zł/sztuka/. Lekkie i małe. Używam już 3 sezony. Są ok. Na razie. Mam świadomość, że nie są trwałe, ale nie chciałem inwestować. Dodatkową zaletą jest to, że mieszci się ich 5 sztuk do przedniej bakisty.

Tutaj na fotce widać kawałek:

post-2768-0-26324500-1321728369_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu jest pies pogrzebany. Jeśli są to JYSKa z tego roku jak pisał Spablo, to pod żadnym pozorem bym nie kupował.

Miałem takie 2 w cenie 100zł za sztukę. Połamły się. Najpierw jedno, wymieniłem na drugie a potem drugie, znaczy nie to co wymieniałem tylko to co kupiłem wcześniej. :bzik: Tak na marginesie to jedno pękło i spadłem na ziemię przy kolacji. Siedziałem spokojnie i do tego trzeźwy byłem. :skromny:

Rozmawiałem w sklepie i mówili że są wadliwe. Jeden gość wymieniał 5 razy a i tak oddali mu na końcu kasę. Mi też zresztą oddali. Problemem jak mi się wydaje tych foteli jest łącznie nóg z podłokietnikami. Łączone jest to plastikowym odlewem i tu jest problem. Widać po pęknięciu że material jest źle odlany. Masa pęchcerzyków powietrza. Zatem nie ma to odpowiedniej wytrzymałości i dupa.

Może kolo kupił te całe ale wycofane z JYSK (może jest pracownikiem) i puszcza je na allegro. A może nie jest to produkcji JYSK i całanasza gaduła jest nic nie warta.

 

Ja na wyprzedaży w OBI przypadkiem kupiłem śmieszne fotele i leżak. Ale śmieszna była też cana 19,99zł/sztukę. Grzech nie wziąć. Zobaczymy ile wytrzymają.

 

Ja też kupiłem w tym roku w JYSK-u i właśnie plastyki pod podłokietnikami nie wytrzymały, ale nie miałem możliwości oddania bo zgubiłem paragon, więc nie pozostało mi nic innego jak przerobić to łączenie...... 2 kawałki płaskownika kawałek pręta i zawleczka z połączenia plastykowego i działa. Płaskownik 2 mm wycięty na kształt plastyków i przyspawane do pręta wbitego w rurkę. Nie ma siły żeby się rozleciało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat mam przykre doświadczenia z krzesłami z marketów. Wszystko okazało się jednosezonowym badziewiem..Nie ma co kawał chłopa potrzebuje porządny fotel:) Warto zainwestować w Dukdalfa. Aspena użytkuję już 4 lata i żadnego elementu nie wymieniałem. Warto wydać te 200 zł i mieć sprzęt na lata. Zbliża się Boże Narodzenie więc można namówić swoich bliskich na taki prezent pod choinkęhehe%281%29.gif

Edytowane przez major (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ma ktoś takie krzesełka i może się wypowiedzieć na ich temat, czy są praktyczne, wygodne i w miarę lekkie???

 

Hej Gusia-s :) My kupiliśmy takie http://allegro.pl/show_item.php?item=1847080538

Mieliśmy je w Sandomierzu i były przetestowane przez Marka (Szafa) kawał chłopa z niego :)

Test wytrzymały a był konkretny :):piwo:

Uważam że są w porządku ,wygodne, 5-pozycji :) (fajnie brzmi) :) Dla nas ok

Pozdrawiamy :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.