Skocz do zawartości
KarawaningPl

Butryny - Pole namiotowe Pod Sosnami

Rekomendowane odpowiedzi

smok_wawelski

Planowałem pobyt na tym polu w 2009r., dziełem przypadku a właściwie wskutek pilotażu przez moją żonę "wylądowałem" jednak w pobliskim ośrodku PKS Warmia.

Na polu bywałem jednak z wizytą kilkakrotnie, sprawiało zachęcające wrażenie, jednak nie mogę go w pełni ocenić.

Na polu jest sklepik i bar, w pobliżu bardzo fajne kąpielisko i wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Bardzo czysta woda w jez. Gim.

Lokalizację oznaczyłem w przybliżeniu, nie posiadam danych GPS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
robert1482

kemping bardzo fajny w samym lesie cisza i spokój,słabe sanitariaty i ciągły problem z prądem ale polecam bardzo mili właściciele

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pisu22

byłem tam w 2010. pole fajne, właściciele mili, okolica super, wygody na polu w stopniu umiarkowanie wystarczającym tzn. prąd jest, woda jest, prysznice są ( szkoda że na automaty na wrzutki) kibelki sa, zlewnia do toalet jest, umywalnia naczyń jest, sklepik na polu jest ( niektóre pozycje z drobnymi niedociągnięciami typu zlewnia do kibelków bez kranu z wodą, umywalnia bez zadaszenia i tylko zimna woda, umywalki tylko 2 z zimna wodą, ale prysznice płatne z ciepłą wodą)

bardzo czysta woda i umiejscowienie w lesie. cisza, spokój, super miejsce do wypraw rowerowych i najważniejsze właściwe i otwatre podejście właścicieli do klienta. polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bammber

Była ktoś w tym roku Pod Sosnami? Zmieniło się coś na lepsze lub gorsze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kojotes

Pole namiotowe Pod Sosnami

Województwo: warmińsko-mazurskie

Miejscowość: Butryny

Renata Kostecka

Butryny 49A

10-687 Olsztyn

http://www.butryny.pl

butryny@butryny.pl

Tel.: tel. 0-89 513-38-96, kom. 604-330-949

Zobacz pełny wpis w katalogu kempingów Karawaning.pl

Ja miałem wątpliwa  przyjemność bycia tam gościem i nigdy więcej tam nie pojadę !! Właściciele mają jakiś problem ze sobą i z prądem !! Instalacja nie przystosowana do zasilania przyczepy z piecykiem lub innym sprzętem powyżej 1000W... po wywaleniu bezpieczników zadyma o włączenie!!  Skoro płaci się za prąd jak za przysłowiowe zboże to mam do q..nędzy prawo z niego korzystać.

Z tego co się dowiedzieliśmy na miejscu to jest to tam  standard. Najlepiej to by  odcięli prąd aby nawet herbatę kupować na miejscu. Dodatkowo sklepik tak beznadziejnie zaopatrzony, że wycieczka po zakupy do Olsztynka lub Olsztyna to norma.

Ja miałem wątpliwą  przyjemność bycia tam gościem i nigdy więcej tam nie pojadę !!

Właściciele mają jakiś problem ze sobą i z prądem !! Instalacja nie przystosowana do zasilania przyczepy z piecykiem lub innym sprzętem powyżej 1000W... po wywaleniu bezpieczników zadyma o włączenie!! 

Skoro płaci się za prąd jak za przysłowiowe zboże to mam do q..nędzy prawo z niego korzystać.

Z tego co się dowiedzieliśmy na miejscu to jest to tam  standard. Najlepiej to by  odcięli prąd aby nawet herbatę kupować na miejscu. Dodatkowo sklepik tak beznadziejnie zaopatrzony, że wycieczka po zakupy do Olsztynka lub Olsztyna to norma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi