Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Butryny - Pole namiotowe Pod Sosnami

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 KarawaningPl

KarawaningPl

Karawaning user

• Administracja
  • 484 postów
  • Sprzęt:Brak

Napisano 12 listopad 2011 - 02:25

Pole namiotowe Pod Sosnami

Województwo: warmińsko-mazurskie
Miejscowość: Butryny
Renata Kostecka
Butryny 49A
10-687 Olsztyn

http://www.butryny.pl
butryny@butryny.pl
Tel.: tel. 0-89 513-38-96, kom. 604-330-949

Zobacz pełny wpis w katalogu kempingów Karawaning.pl

#2 smok_wawelski

smok_wawelski

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 719 postów
  • SkądKraków-Swoszowice
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:TE King 380T (emeryt)
  • Holownik:VW Sharan ADY 2.0 B+LPG

Napisano 12 listopad 2011 - 02:25

Planowałem pobyt na tym polu w 2009r., dziełem przypadku a właściwie wskutek pilotażu przez moją żonę "wylądowałem" jednak w pobliskim ośrodku PKS Warmia.

Na polu bywałem jednak z wizytą kilkakrotnie, sprawiało zachęcające wrażenie, jednak nie mogę go w pełni ocenić.

Na polu jest sklepik i bar, w pobliżu bardzo fajne kąpielisko i wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Bardzo czysta woda w jez. Gim.

Lokalizację oznaczyłem w przybliżeniu, nie posiadam danych GPS

O najlepszym towarzystwie mówi się, że rozmowa w nim poucza, a milczenie kształci. - J.W. Goethe
stopka_h40px.png   Pozdrowienia z Krakowa - smok_wawelski

.

#3 robert1482

robert1482

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 49 postów
  • Skądwarszawa
  • Model:hobby 420 w komisie poszukuje 540
  • Holownik:opel zafira 150km renault master120km

Napisano 14 listopad 2011 - 12:39

kemping bardzo fajny w samym lesie cisza i spokój,słabe sanitariaty i ciągły problem z prądem ale polecam bardzo mili właściciele
NA SPRZEDAŻ HOBBY 420 1994r

#4 pisu22

pisu22

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów
  • Skądkrakoof
  • Model:knaus 450 tu

Napisano 14 listopad 2011 - 12:43

byłem tam w 2010. pole fajne, właściciele mili, okolica super, wygody na polu w stopniu umiarkowanie wystarczającym tzn. prąd jest, woda jest, prysznice są ( szkoda że na automaty na wrzutki) kibelki sa, zlewnia do toalet jest, umywalnia naczyń jest, sklepik na polu jest ( niektóre pozycje z drobnymi niedociągnięciami typu zlewnia do kibelków bez kranu z wodą, umywalnia bez zadaszenia i tylko zimna woda, umywalki tylko 2 z zimna wodą, ale prysznice płatne z ciepłą wodą)
bardzo czysta woda i umiejscowienie w lesie. cisza, spokój, super miejsce do wypraw rowerowych i najważniejsze właściwe i otwatre podejście właścicieli do klienta. polecam

#5 bammber

bammber

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 400 postów
  • SkądStarachowice
  • Model:Home Car Clarity 395H
  • Holownik:Grand Scenic 2.0 dCi 150KM

Napisano 27 grudzień 2012 - 00:37

Była ktoś w tym roku Pod Sosnami? Zmieniło się coś na lepsze lub gorsze?

#6 kojotes

kojotes

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 10 postów
  • SkądWarwszawa Bemowo
  • Model:Swift Chellenger 440/S
  • Holownik:Honda Cr-v 147 KM

Napisano 20 czerwiec 2017 - 14:25

Pole namiotowe Pod Sosnami

Województwo: warmińsko-mazurskie
Miejscowość: Butryny
Renata Kostecka
Butryny 49A
10-687 Olsztyn

http://www.butryny.pl
butryny@butryny.pl
Tel.: tel. 0-89 513-38-96, kom. 604-330-949

Zobacz pełny wpis w katalogu kempingów Karawaning.pl

Ja miałem wątpliwa  przyjemność bycia tam gościem i nigdy więcej tam nie pojadę !! Właściciele mają jakiś problem ze sobą i z prądem !! Instalacja nie przystosowana do zasilania przyczepy z piecykiem lub innym sprzętem powyżej 1000W... po wywaleniu bezpieczników zadyma o włączenie!!  Skoro płaci się za prąd jak za przysłowiowe zboże to mam do q..nędzy prawo z niego korzystać.

Z tego co się dowiedzieliśmy na miejscu to jest to tam  standard. Najlepiej to by  odcięli prąd aby nawet herbatę kupować na miejscu. Dodatkowo sklepik tak beznadziejnie zaopatrzony, że wycieczka po zakupy do Olsztynka lub Olsztyna to norma.

Ja miałem wątpliwą  przyjemność bycia tam gościem i nigdy więcej tam nie pojadę !!

Właściciele mają jakiś problem ze sobą i z prądem !! Instalacja nie przystosowana do zasilania przyczepy z piecykiem lub innym sprzętem powyżej 1000W... po wywaleniu bezpieczników zadyma o włączenie!! 

Skoro płaci się za prąd jak za przysłowiowe zboże to mam do q..nędzy prawo z niego korzystać.

Z tego co się dowiedzieliśmy na miejscu to jest to tam  standard. Najlepiej to by  odcięli prąd aby nawet herbatę kupować na miejscu. Dodatkowo sklepik tak beznadziejnie zaopatrzony, że wycieczka po zakupy do Olsztynka lub Olsztyna to norma.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych